💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 083
  • 762
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 459
Митко е голям зевзек.....Много ме кефи. Ама и Доротея не му се връзва...

# 421
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ивелина и Святослав ми пълнят душата.

# 422
  • Мнения: 697
Охх голям смях с руснаците! 😂
Как се люлеят с тези въжета по трибуната. 😊

# 423
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Кефят ме руснаците 😀 Много са готини и са си един за друг. 😀 Пламен ме дразни, голям мазник!

# 424
  • Мнения: X
Аз не разбрах печелят ли всички пари за тази игра или само победителите получава 2 500 лв. Имаше ли залози и ако не, то сумите си остават същите и само победителите ще си променят сумата.

Сега върнах, за да чуя пак. Само победителите получават 2 500. Залози нямаше.

В такъв случай как ще се гони двойка днес - на база сумите, които са събрали и които суми ще останат непроменени при почти всички двойки без една (победителите) или двойката, която завърши последна в тази конкретна игра? Това не ми стана ясно.

# 425
  • Мнения: 14 830
Аууу, Симона ако има как ще го набие.
Скандалджиика бе човек.

# 426
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Айде,тук Симона ще изплиска легена. 😂😬

# 427
  • Мнения: 5 459
Муцунясаните вярно са голЕм цирк!

# 428
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Аз не разбрах печелят ли всички пари за тази игра или само победителите получава 2 500 лв. Имаше ли залози и ако не, то сумите си остават същите и само победителите ще си променят сумата.

Сега върнах, за да чуя пак. Само победителите получават 2 500. Залози нямаше.

В такъв случай как ще се гони двойка днес - на база сумите, които са събрали и които суми ще останат непроменени при почти всички двойки без една (победителите) или двойката, която завърши последна в тази конкретна игра? Това не ми стана ясно.

Първата двойка ще получи бонуса. В такъв случай, ако хипотетично Мариета и Георги са първи, няма да отпаднат. Играта днес е за време и се борят да са с най-малко време, за да спечелят бонуса.

Не знам дали го обяснявам добре.

Ще има и гласуване от всички двойки. Ще видим след малко.

# 429
  • Мнения: X
Аха, победителите добавят сумата, а останалите гласуват за последните две двойки. Това с гласуването го бях забравила, та се чудех как ще елиминират днешната напуснала двойка.

# 430
  • Мнения: 10 987
Гласуването тайно или явно е? По-лесно ще им е като е тайно.
Но ако е пред всички, ще има ред сълзи, ред сополи... Гузни, че номинират, защото така или иначе трябва да посочат някого и нямат избор.  Да видим дали ще има "Номинации очи в очи", както казваха в Брадъра Grinning

# 431
  • Мнения: 2 523
Интересно е предаването много, разтоварващо такова.

Смайлис, огромна благодарност за грижите, които полагаш и старанието да направиш всяка тема толкова страхотна. Flowers Hibiscus
Мари_Мар, на теб също огромно БЛАГОДАРЯ за всички епизоди, които качваш, винаги навсякъде се опитвам да ги харесвам, когато ги засека, страхотна си. Flowers Hibiscus

Доколкото разбрах днес за парите и отпадането:
- Двойката с най-малко време, тоест най-бързите, печелят 2500 лева към общата сметка.
- Най-бавната двойка отива на елиминация срещу двойката с най-малко събрани пари (към момента Георги и Мариета).
- Коя двойка от тях ще отпадне ще гласуват останалите участници. Simple Smile

# 432
  • Испания
  • Мнения: 37 503
С. ,

Много ми харесва как Емо насърчава двойките и как съпреживява. Милият човек!

# 433
  • Мнения: 6 417
Сега очаквам да имат 10 мин.

# 434
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Почти.

Сега не би трябвало и да гласуват, защото и днес, и във временното класиране Мариета и Георги са последни.

Да, ама не, за съжаление.

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 21:29 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

Общи условия

Активация на акаунт