💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 112
  • 762
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 507
Може ли да ми кажете за коя от жените се отнасяше, че е нечистоплътна... 😂. Беше ми интересно да разбера коя би се определила като такава. Гледам, гледам, пък не успях да видя.

# 436
  • Мнения: 13
Абе мацкки, какво се случи с Ветка и Яни? Нещо се губят

# 437
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 082
Много тегаво ще е сега. Аз лично бих искала Георги и половинката му да останат, за да плакна окото още.😂

# 438
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Абе мацкки, какво се случи с Ветка и Яни? Нещо се губят

Напуснаха заради непредвидени обстоятелства.

Много тегав момент. Все ми е едно кой ще напусне.

# 439
  • Sofia
  • Мнения: 3 773
Абе мацкки, какво се случи с Ветка и Яни? Нещо се губят
Напуснаха по извънредни причини. Без повече подробности.

# 440
  • Мнения: 5 459
И на мен ми е все едно кой ще напусне. И двете двойки не са ми симпатични...

# 441
  • Мнения: 2 523
Много тъпо това с гласуването от другите двойки, в един момент ще се появи и напрежение между тях според мен. Най-честно е който има най-малко пари събрани в сметката и готово.

Ако трябва да избирам обаче съм повече за Мариета и Георги, по-забавни ми изглеждат и съм на мнението на Святослав, че преди всичко е развлекателно предаването и именно такива колоритни хора трябват.

# 442
  • Мнения: 10 991
за да плакна окото още.😂

Хаха Wink

Интересно ми е дали ще се гласува едновременно, тоест... всеки да си е написал  вота и да не може да го променя, независимо какво кажат останалите... Или тези, които гласуват по-късно ще могат да си променят вота, в зависимост от това накъде се накланя везната...

На мен по-симпатичната двойка ми беше Мариета и Георги до момента, в който Георги каза, че е супер нетолерантен към определен етнос. Това не говори добре за него. Всички хора са... хора. Не приемам такова мислене.
Засега ми е все едно коя двойка ще отпадне. За тях това е трети снимачен ден, за нас... мина седмица. Предполага се, че на третия ден още не са се привързали кой знае колко един към друг

# 443
  • Мнения: 507
Ох, някои много ме разсмиват Joy

# 444
  • Мнения: X
Мотористите не бяха с най-малко пари, но защото завършиха предпоследни в днешната игра бяха номинирани.


Ето я класацията, само двойката на Анселита е на различна позиция след днешната победа, но след мотористите има доста двойки с по-малки суми.



# 445
  • Sofia
  • Мнения: 3 773
Смайли, не съм видяла, че си отговорила и аз се набутах!

# 446
  • Мнения: 697
Много е гадно това с гласуването очи в очи.
Най-честно е да напуснат тези, които са с най-малко пари, не другите да определят. По-натам ще стане - елиминираме тези, защото те ни елиминираха нас.

# 447
  • Мнения: 4 594
Дано си тръгнат Вилияна и Стъни, че са ми толкова заспали, особено той, грам живец няма в него, какъв моторист е не знам, сигурно мотопед кара... Не, че другата двойка ми е много симпатична, но са по-интересни. Тази игра е и социална...

# 448
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайли, не съм видяла, че си отговорила и аз се набутах!

Еееее, няма проблем. И на мен ми се случва често.

Гласуването на елиминация е заложена бомба във взаимоотношенията, тип ББ. Спокойно можеше да съчетаят резултатите от двете игри, а в случая едни и същи бяха последни, и така да определят елиминираната двойка.

# 449
  • Мнения: 527
Записвам се да ви следя,харесва ми предаването ,забавно е

Общи условия

Активация на акаунт