💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 206
  • 762
  •   1
Отговори
# 450
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 102
На мен Вили ми е много симпатична, сега ми стана гадно как седят отстрани.

# 451
  • Мнения: 14 830
Това гласуване очи в очи ми е малко  като ББ.
Неминуемо ще започнат интриги и точно така се подклаждат

# 452
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Излишно е създаването на подобна атмосфера в оптимистично предаване.

Имам усещането, че и Емо се чувстваше неудобно.

Значи не получават натрупаната сума.

# 453
  • Мнения: 507
Моля ви, отговорете ми коя от жените се е определила като нечистоплътна😂. Не искам да звучи странно, просто ми е наистина любопитно... За мен е непонятно как може една жена да се определи като такава...

# 454
  • Мнения: 6 236
Много тъпо че не им дадоха поне парите. Мен не ми харесват Георги,предпочитах мотористите.

# 455
  • Sofia
  • Мнения: 3 801
Излишно е създаването на подобна атмосфера в оптимистично предаване.

Имам усещането, че и Емо се чувстваше неудобно.

Значи не получават натрупаната сума.
Това с парите е много гадно! Защо да си тръгват с празни ръце, напълно заслужено си спечелиха сумата?  А тази Мариета ме дразни - лигава кифла!

# 456
  • Мнения: 11 060
Супер конфузни ситуации. По-добре поне да бяха казвали имената, а не да ходят да се ръкостискат, че това ... минаване покрай другата двойка е много гадно, подминаване точно.
И странно как оцеля двойката, която и вчера, и днес беше на последно място... Странни правила Grinning

Моля ви, отговорете ми коя от жените се е определила като нечистоплътна😂. Не искам да звучи странно, просто ми е наистина любопитно...
Май нито една. Просто Димитър (Джъмитър) посочи Доротея (Дуручея), но той взимаше каквито възглавници му паднат. Съответно не му беше верен отговорът.
А май имаше и още една такава ситуация с друга двойка, вече не помня

# 457
  • София
  • Мнения: 22 984
Аз помислих, че може да им дадат право да си прехвърлят парите на някоя друга двойка, ама не. 😄

# 458
  • Мнения: 11 569
Е, може ли на Мариета, с такова хубаво име да й викат Мъра...Аз исках тяхната двойка да отпадне.

# 459
  • Мнения: 2 525
Моля ви, отговорете ми коя от жените се е определила като нечистоплътна😂. Не искам да звучи странно, просто ми е наистина любопитно... За мен е непонятно как може една жена да се определи като такава...
Нито една не се е определила. Мъжете взимаха възглавници и на нечистоплътна жената я хвърли настрани.

# 460
  • Мнения: 9 195
как успяха този непретенциозен и приятен формат 

https://dorimedia.com/portfolio/power-couple/  Power Couple

  https://youtu.be/PjgzDee2IPw   


пак да го издънят...

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 22:02 от pinko

# 461
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Другата седмица ще има купон.

В испанския ББ караха мъжете "да раждат". Пускаха им лееееееекичко ток по едни кабелчета, с които ги бяха опасали.

# 462
  • Sofia
  • Мнения: 3 801
Защо си мисля, че целта е конфронтация на двойките!? Иначе не ми се връзва това със стаите!?!

# 463
  • Мнения: 11 060
Защо си мисля, че целта е конфронтация на двойките!? Иначе не ми се връзва това със стаите!?!

е, то вече видяхме благодарност за разпределението на стаите от първия ден и една от двойките прояви лоялност с гласуването..

Сега вече ще има връщане на жеста, "вие гласувахте за нас, сега ние ще ви подкрепим"

как успяха този непретенциозен и приятен формат Power Couple
пак да го издънят...

Да, има качени клипове от индийското, бразилското, израелското (което е оригиналното всъщност), приличат много
https://www.youtube.com/watch?v=upDEDE1gJAw

# 464
  • Sofia
  • Мнения: 3 801
Така де, интересно ми е, как  ще угодят и на 7-те подкрепили ги. Все ще има недоволни! Приятелска среда ли? Да си дойдем на думата, скандали и зрелища трябват. Много ще ме е яд, ако опорочат и това предаване!

Общи условия

Активация на акаунт