💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 072
  • 762
  •   1
Отговори
# 555
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Емо Чолаков е започнал снимки по предаването в последните месеци от живота на съпругата си, които предвид тежкото заболяване, са преминали в болнични условия. И той, като Алекс Сърчаджиева, ползва работата като терапия и очевидно му се получава.
За първи път по повод предаването Емо Чолаков гостува в "Здравей, България" на 28-ми януари. Два дена след това стана ясно, че точно в този ден е починала жена му. Началото на снимките беше обявено на 8.февруари, т.е. само 10 дни по-късно. А за това е необходима огромна сила, особено като се има предвид характера на формáта. Емо Чолаков наистина я проявява и това още повече ме кара да го харесвам.

Алфея, излишен сарказъм, според мен. И без това в темата вече беше обсъждано. Пък и най-малкото - трябва да се уважава личният избор и решение на хората до каква степен да се дава гласност по въпроса.

# 556
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Това което виждам е от излъените 4 епизода е че има сняг на всички кадри около къщата-хотел където са и на премиерния епизод с шофирането.  
Явно че януари и февруари са записвали.  
Предвид и че Е.Чолаков каза че предаването ще е два месеца.  
Може би на Великден  19 април ще е финала.

# 557
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Явно че януари и февруари са записвали.  
Не, не е явно.
Странно как конкретно посочена дата може да бъде интерпретирана в толкова широки граници и защо въобще се прави, след като това неведнъж (уж) беше уточнявано. (снимката е линк)

Февруарският сняг падна на 5.февруари и се задържа около седмица. Във Вакарел може и малко по-дълго да е било, защото е по-високо и по-усойно - живеещите там със сигурност биха го потвърдили. Нормално е да е имало сняг на 8.февруари и 5-6 дена след това. А и не се знае в един снимачен ден какво точно се снима.

Действително, не си спомням, но... през януари валя ли сняг?

# 558
  • Мнения: 10 981
Христина Балинска също е дипломиран синоптик. И на мен винаги ми е била симпатична. По-скоро "прогнозата е станала непоносима", заради многото фръцли, които се навъдиха, без да имат и представа от метеорология. Но са на екран заради визията си. Професията им е "аз съм красива камерата ме обича", нищо друго.




Много оф-топик стана, за което се извинявам.
Относно предаването, мислите ли, че има двойки, които не са в цветущи отношения? Тоест да са ги подбрали продуцентите така че, да има малко разправии в ефира, хората като са затворени за дълго, се изнервят допълнително. Малко биг брадърски изпълнения...

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 21:13 от diziler

# 559
  • Мнения: 500
На мен много ми харесва Ники Висалковски по Нова. Интелигентно момче, добър журналист и с очеваден интерес към метеорологията.

# 560
  • Мнения: 3 510
В цял свят тенденцията е прогнозата за времето да се чете от млади и хубави момичета. Не разбирам защо трябва да си дипломиран метеоролог, за да четеш от аутокю. Дипломата по-скоро ще ти свърши работа, ако работиш към БАН.

# 561
  • София
  • Мнения: 27 162
А това не е ли един вид експлоатация? Защото се предполага, че водещото за това е, че мъжете искат да плакнат окото с нещо хубаво докато им се казва, че градушка ще им коства риболова? Wink
Така е, факт е. Ама не чувам феминистките да крякат за това, макар че има за какво да се замисли човек...

# 562
  • Мнения: 500
Е то хубаво си е тенденция. Ама насред снежна виелица като изтупат една върлина в лятна рокличка да рецитира....и цялата им телевизия ми олеква..дори самата прогноза не мога да взема на сериозно

# 563
  • Мнения: 2 522
Аз пък не разбирам защо вече не знам кой пост поред е все за синоптиците и метеоролозите. Това е била предишната работа на Емо Чолаков. Мисля, че темата е за обсъждане на новото предаване, в което той участва.

По темата: Засега всички двойки с по нещо са ми симпатични и няма някоя, която да ме дразни. Леко антипатична ми е само Божидара съдейки по това, което показват.
За Мариета и Георги - явно и аз си падам по по-просташкия хумор. Още в неделя казах, че не го намирам за справедливо да избират участниците. Най-редно е който е последен да отпада, но явно играта си има друг регламент. Та, поне по видяното аз също щях да гласувам за Мариета и Георги. Страшен сантимент са ми хората от Варна, но разбирам останалите двойки. Ние виждаме час и половина-два монтаж. А те докато го заснемат това е цял ден. Докато приготвят всяка двойка да си изиграе играта чакането вероятно е адски много и е изнервящо. Та определено докато чакам бих предпочела човек като Жоро, който макар и с не толкова на място шеги да разведрява обстановката, отколкото такъв като Станимир, с който да играем на мълчанка.

# 564
  • Мнения: 3 510
А това не е ли един вид експлоатация? Защото се предполага, че водещото за това е, че мъжете искат да плакнат окото с нещо хубаво докато им се казва, че градушка ще им коства риболова? Wink
Така е, факт е. Ама не чувам феминистките да крякат за това, макар че има за какво да се замисли човек...

Ами не знам дали това точно е водещото, може, но според мен по-скоро е някакъв стереотип прогнозата да се чете от жени, както е стереотип автомонтьорите например да са мъже или пожарникарите, или каквато се сетиш друга мъжка професия.

# 565
  • Мнения: 10 981
Аз постоянно гледам по западните телевизии прогнозите да ги четат мъже. (по TVE, по France 24, по RTP, по разни италиански, че и по американските тв са все разни чичковци, явно синоптици) Тази тенденция с манекенките я забелязвам май само тука.

А относно Power couple  някой загледал ли се е напред в епизодите, независимо на коя версия и на кой език? Отпаданията все на същия принцип ли са? Гласуване по лични симпатии? А победителите как се избират? И само те ли остават с парична награда? Спечеленото от другите отива в небитието, така ли?

# 566
# 567
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Спечеленото от другите отива в небитието, така ли?
Въпреки че аз също смятам, че отпадналите двойки можеше поне да си получат сумата, която са "спечелили", се опитвам да разсъждавам и от другата гледна точка.
Реално е обявено, че победителите ще спечелят от 50 до 100 хиляди. Т.е. - това е "наградният фонд". Както някой вече отбеляза - 60-те хиляди, които раздадоха в началото (на 12 двойки по 5 000), са виртуални. Ако трябва да дадат на всяка отпаднала двойка сумата, която си е спечелила до момента на отпадането, то бюджетът за награди би нараснал неимоверно много. Което със сигурност пък не е по силите на телевизията (да не говорим, че основният им рекламодател - Националната лотария, вече е аут).

# 568
  • Мнения: 10 981


Февруарският сняг падна на 5.февруари и се задържа около седмица. Във Вакарел може и малко по-дълго да е било, защото е по-високо и по-усойно - живеещите там със сигурност биха го потвърдили. Нормално е да е имало сняг на 8.февруари и 5-6 дена след това. А и не се знае в един снимачен ден какво точно се снима.

Действително, не си спомням, но... през януари валя ли сняг?

Не е валял сняг през януари.  На 6 февруари (сряда) валя сняг. И на 28 февруари (петък), говоря за района на София.
Иначе снимките са в местността Полиовци, край Вакарел. А хотелчето със соц-мокета е "Вила Екатерина" Grinning

Все около София снимат риалити програмите... Фермата в с.Боснек,  Мастършеф се снима в Бусманци или Герман,    половината предавания се снимат в Нови Хан....

# 569
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Именно - не е валял сняг през януари, но видите ли - точно защото имало сняг, означавало, че са снимали през януари и февруари. При все, че на няколко пъти в темата се писа кога са започнали снимките.


Около София им е по-евтино. Поне спане на екипите не плащат.
За вила "Екатерина" - да, вече някой постна къде снимат "Един за друг". Затова и цитирах Вакарел.

Общи условия

Активация на акаунт