💖"Един за друг"💖 по Нова ТВ

  • 59 044
  • 762
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 2 934
И аз харесвам Калина и Емил. Повечето ги харесвам всъщност, само Муцанито ми е малко по емоционална и Весето.

И това хубаво момиче с име от латино сериал... Направо ми иде да ѝ изтрия грима през телевизора!!

# 676
  • Мнения: 14 830
И аз харесвам Калина и Емил. Повечето ги харесвам всъщност, само Муцанито ми е малко по емоционална и Весето.

И това хубаво момиче с име от латино сериал... Направо ми иде да ѝ изтрия грима през телевизора!!
И аз ги харесвам всички или повечето. Мариета и мъжът и малко не ме кефят.
На Анселита е добре наистина някой да изтрие целия този грим от лицето. Тонове грим.

# 677
  • София
  • Мнения: 1 324
И моите фаворити засега са Калина и Емил.

# 678
  • София
  • Мнения: 15 457
Нямам фаворити, и имената още не им знам, ама не си и правя труд да ги запомня.Гледам ги без звук, пуснах звук само за "раждането".

# 679
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Забавен беше епизодът и определено по-добре беше, че пуснаха състезанията в един ден. Никоя двойка не ме дразни чак толкова все още. Дори и муцунито, което в началото не ме кефеше. 😃

# 680
  • Мнения: 6 215
Кой мислите ще се справи днес най-добре?Като че ли Искра и Йордан и Калина и Емил имат най-добър синхрон и се допълват.За мен лондончани си остават любимци,ревлата от видинлии ме отказа,не обичам драмата насила.Странно но и Анселита взе да ми харесва,страшно много ми напомня на моя приятелка в поведението,тя е същата малка и наивна и приемаща навътре нещата.

# 681
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 843
Май само на мен не ми харесват Доротея и мъж, особено тя, лигава ми е и абе нещо не ми е симпатична.
Фаворити за сега - Калина и Емо, Искра и Йордан.

# 682
  • Мнения: 14 830
Май само на мен не ми харесват Доротея и мъж, особено тя, лигава ми е и абе нещо не ми е симпатична.
Фаворити за сега - Калина и Емо, Искра и Йордан.
И на мен не ми харесват особено. Димитър ми е по особен. Имам чувството че е особняк, чешит. Абе има нещо което не ми харесва в него.

# 683
  • Мнения: 2 357
Те наистина са особени, но пък са различни и май наистина имат нужда от парите. Имам предвид най-много..

# 684
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Близнаците с памперси.


Не искам да си ходят.

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
И аз не искам. Мнооого се надявам да удържат Heart Exl

# 686
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дано Мариета помогне на Димитър, а и сега му направиха макар и малка реклама по телевизията.

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Точно тоя кюфтак ли показва упражнения. Не й липсва самочувствие и дупЕ.

# 688
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Най-трудно беше за Веселка и Момчил, защото бяха първи. Справиха се страхотно. Сега следващите са горе-долу ориентирани.

# 689
  • Мнения: 164
Дано Мариета помогне на Димитър, а и сега му направиха макар и малка реклама по телевизията.

Както се казва "Сетила се Мара ,да се побара" .....останах с усещането ,че Мариета му се мазни

Общи условия

Активация на акаунт