Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 7

  • 55 794
  • 747
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 130
Здравейте, отново Simple Smile.В 7, 8 ден от заздравителният процес имахте ли сърбеж и леко пощипване във веждети ?
Хубава вечер!

# 166
  • Мнения: 1 327
Здравейте, отново Simple Smile.В 7, 8 ден от заздравителният процес имахте ли сърбеж и леко пощипване във веждети ?
Хубава вечер!
Много даже ме сърбяха мен, но бях категорично предупредена да не пипам. Даже в листа с упътвания, който ми даде момичето пишеше да не се чешат.

ТЪП въпрос - как се казват момичетата, които правят тези процедури? Козметични ли, що ли...

# 167
  • Мнения: 28
Здравейте дами, някоя от вас правила ли е перманентна очна линия? Къде? И доволна ли е?
За момента съм се насочила към Десислава Ефтимова - Beauty boutique.
Някой правил ли е при нея? Ще се радвам на мнения, отзиви и препоръки.
Благодаря и хубав ден на всички Simple Smile

# 168
  • Мнения: 130
Здравейте дами, някоя от вас правила ли е перманентна очна линия? Къде? И доволна ли е?
За момента съм се насочила към Десислава Ефтимова - Beauty boutique.
Някой правил ли е при нея? Ще се радвам на мнения, отзиви и препоръки.
Благодаря и хубав ден на всички Simple Smile

Здравейте, аз си направих в Плевен при една козметичка  в Плевен, Ася се казва и като цяло доста добре работи.Засега половината ми я няма (поизтри се), но се надявам на ретуш и след това да са точни нещата, защото......!Иначе 350 лв с ретуш струва и издържа ми каза повече.от веждите до 5 години.Аз се съмнявам до тогава да издържат без ретуш.Може да не съм права.За болка ами мен лично си ми беше дискомфортно с усещане за прежулване на кожата и много ми сълзяха очите.Тя каза, че другите усещали гъдел, ами да имаше, но много малко при мен и то в самото начало.След процедурата ми каза да не ги мокря, докато не спадне оттока и с нищо да не ги мажа.Това на 100 % изпълнено, четвъртият ден леко ги обтрих с мицеларна. и до 7 ми не съм ги мокрила.Моята е тъмно кафяв цвят.
Хубав ден!

# 169
  • Мнения: 4 660
Здравейте, случайно попаднах на темата, виждам, че бавно върви. Изчетох цялата, но честно казано не видях да споделяте дали е силна болката при микроблейдинга на вежди. Отдавна му се чудя, особено сега с този вирус. Нали слагат местно обезболяване? Какво представлява то? И какво се усеща, драскане или направо рязане? Нетърпимо ли е?
Благодаря. Simple Smile)))

А какво ще кажете за микропигментация на устни? Струва ли си, боли ли? Изсъхват ли устните след тази процедура? И въобще, който си е правил, забелязал ли е разлика преди и след?

# 170
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами мен лично много ме боля, лидокаина изобщо не помогна, както казах по горе сълзи ми течаха на килограм. Но доста момичета не ги боли толкова. Заслужава си де, изтърпява се, после си ок с хубави вежди. Relaxed

# 171
  • Мнения: 127
И мен ме боли.. и сълзи текат в ушите чак.. но се търпи, да.. макар че поредната процедура я отлагам вече една година именно заради болезненото дране Wink

# 172
  • Мнения: 4 660
Ох, стряскате ме. Дали да не се насоча към микропигментация тогава? Момичето ми каза, че тя почти не се усещала, но пък не ми стои толкова естествено като блейдинга Thinking

# 173
  • Мнения: 5 832
Мен така ме боля, че ако не ме беше срам, щях с глас да рева. Особено на опашките. Тя веднъж ги мина целите и после повтори, направо щях да откача. Чувах кожата как се къса, следващия път с музика в ушите.

# 174
  • Мнения: 269
Здравейте момичета! Интересувам се има ли някоя от Вас с бенка в зоната на веждите, която да си е правила микроблейдинг?

# 175
  • София
  • Мнения: 5 289
За мен микропигментацията стои много грозно. Може би е подходяща за по дебели вежди с цел попълване, иначе особено от близо все едно са те пръскали със спрей.

# 176
  • Мнения: 1 327
Аз пък съм на точно обратното мнение😂 то за това са и различните процедури де, за всеки влак ..
имам въпрос , четох след микропигментация а само вазелин , така ли е ? Благодаря , ще питам естествено специалиста, когато мина процедурата , но вие сте с опит 🙃

# 177
  • Vraca
  • Мнения: 133
Здравейте дами, някоя от вас правила ли е перманентна очна линия? Къде? И доволна ли е?
За момента съм се насочила към Десислава Ефтимова - Beauty boutique.
Някой правил ли е при нея? Ще се радвам на мнения, отзиви и препоръки.
Благодаря и хубав ден на всички Simple Smile

Здравейте, аз си направих в Плевен при една козметичка  в Плевен, Ася се казва и като цяло доста добре работи.Засега половината ми я няма (поизтри се), но се надявам на ретуш и след това да са точни нещата, защото......!Иначе 350 лв с ретуш струва и издържа ми каза повече.от веждите до 5 години.Аз се съмнявам до тогава да издържат без ретуш.Може да не съм права.За болка ами мен лично си ми беше дискомфортно с усещане за прежулване на кожата и много ми сълзяха очите.Тя каза, че другите усещали гъдел, ами да имаше, но много малко при мен и то в самото начало.След процедурата ми каза да не ги мокря, докато не спадне оттока и с нищо да не ги мажа.Това на 100 % изпълнено, четвъртият ден леко ги обтрих с мицеларна. и до 7 ми не съм ги мокрила.Моята е тъмно кафяв цвят.
Хубав ден!
Няма как да ти издържат до 5 години, само стария перманентен грим издържа толкова, според мен до 2 години ще са ти ок. И е странно че не ги мажеш с нищо.

# 178
  • Мнения: 5 832
За мен микропигментацията стои много грозно. Може би е подходяща за по дебели вежди с цел попълване, иначе особено от близо все едно са те пръскали със спрей.
И аз не харесвам този метод, точно като напръскани със спрей изглеждат. Имам приятелка, която почти няма косми и е с микропигментация, ами стои кофти, от метри си личи, че не са естествени вежди, малко все едно с маркер са рисувани. Иначе цветът си е точен, просто е изкуствено.

# 179
  • Мнения: 4 660
Да, и аз мисля така, затова искам блейдинг, ама вие с тези болки как ме стряскате Flushed, а точно се бях навила.

Общи условия

Активация на акаунт