Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 7

  • 56 121
  • 747
  •   2
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Ами не знам, просто не ми харесва идеята да съм с едно и също червило все едно всеки ден, повечето резултати, които съм виждала са доста ярки... Не ми харесва, не е "моето", както се казва.

# 361
  • Мнения: 1 113
Събирам мнения за Иветс Костадинова. Имате ли познати или някоя от вас да има микроблейдинг при нея?
На снимка са просто перфектни (мое виждане)

# 362
  • София
  • Мнения: 76
това, което аз си направих е с естественият ми цвят на устните да са идеално оформени и повече обем, не е било с намерението да е като червило

даже никога не съм виждала някоя да прави перм грим с намерението да е като червило, то даже според мен ще стои странно, но пък явно има и такива...всички сме си лудички малко хах

Но ще ми е интересно да видя с очна линия, досега не съм срещала такава, виждала съм само на снимки

# 363
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Ако искаш качи снимка, ще ми е интересно. Аз съм с очна линия перманентна Simple Smile

# 364
  • София
  • Мнения: 76


ето преди и след - снимката след е 5 дни след процедурата и още не съм се обелила, сега е по-светло, но формата стои и е напълно като естествено

# 365
  • Мнения: 1 180



ето преди и след - снимката след е 5 дни след процедурата и още не съм се обелила, сега е по-светло, но формата стои и е напълно като естествено

Къде правихте устните, перфектни са!

# 366
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 479
Еее много красиво. Ако не беше истински потребител, щях да кажа фотошоп или червило.

Никога не бях се зсмисляла за такава процедура, но започва да ми харесва идеята. Може ли снимка в наши дни? И колко време след процедурата е?

# 367
  • Мнения: 7 151
Тя е писала, че е 5 дни след процедурата, но те и устните на Gentle_flower са невероятни и преди микропигментацията, браво!

# 368
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Gentle Flower, красиво е направено и прецизно. Но както казах, на мен просто не ми харесва да има такъв перманентен ефект върху устните и си ми стои като червило. Аз харесвам полу-прозрачен ефект, а иначе твоите си устни също са перфектни Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 1 109
Съжалявам, че и при Вас не се е получил желаният ефект...  Наистина е много кофти, парите не са малко и все едно сме ги дали на вятъра. 🙂

Аз същи имах нещастието да ми направят несполучлив микроблейдинг, при мен каквото се задържа след първата процедура си ми стои, но и при ретуша и при първата процедура ми остана една дупка в началото на едната вежда и пак са различни и ги рисувам, с тази разлика, че имат някаква форма и просто ги оправям да са еднакви и плътни. И аз съм разочарована от процедурата, мисля да отида скоро на корекция, но като гледам как всяка втора жена е недоволна се чудя изобщо дали да продължавам с това. На снимките всички вежди са супер, но аз съм крайно недоволна от моя резултат- не знам проблема дали е в кожата ми или в козметичката.
Пък и много ме боля на ретуша.

# 370
  • Мнения: 15
Съжалявам, че и при Вас не се е получил желаният ефект...  Наистина е много кофти, парите не са малко и все едно сме ги дали на вятъра. 🙂

Аз същи имах нещастието да ми направят несполучлив микроблейдинг, при мен каквото се задържа след първата процедура си ми стои, но и при ретуша и при първата процедура ми остана една дупка в началото на едната вежда и пак са различни и ги рисувам, с тази разлика, че имат някаква форма и просто ги оправям да са еднакви и плътни. И аз съм разочарована от процедурата, мисля да отида скоро на корекция, но като гледам как всяка втора жена е недоволна се чудя изобщо дали да продължавам с това. На снимките всички вежди са супер, но аз съм крайно недоволна от моя резултат- не знам проблема дали е в кожата ми или в козметичката.
Пък и много ме боля на ретуша.
Положителното е поне, че си имате готов контур и само го очертавате, както и аз правя в момента поради изсветляването на веждите ми.
Мен много ме боля на микроблейдинга и ме е страх да не ме боли и на ретуша... 🙄
Може да пробвате микропигментация, четох мнения, че някои дами са по-доволни от тази процедура.
Може ли снимки на веждите?

# 371
  • София
  • Мнения: 76



ето преди и след - снимката след е 5 дни след процедурата и още не съм се обелила, сега е по-светло, но формата стои и е напълно като естествено

Къде правихте устните, перфектни са!

правя си ги при една мацка в Младост 1А, но няма да пиша телефон тук за да не е реклама, пишете ми на лични за да Ви го дам ако решите да я посетите

# 372
  • Мнения: 1 692
Здравейте отново, на вас скъсяват ли ви косъмчетата на веждите като ви правят микроблейдинга? Ходих за първия си микроблейдинг при Бисерка Петрова и тя ми ги изряза почти до дъно. Отначало бях смутена. Миналата година ходих в моя град на микроблейдинг и козметичката даже не беше чувала за такова нещо. Според мен когато се изрежат косъмчетата може по - хубаво и лесно да се направи процедурата. Вие какво ще кажете?

# 373
  • Мнения: 1 715
Здравейте отново, на вас скъсяват ли ви косъмчетата на веждите като ви правят микроблейдинга? Ходих за първия си микроблейдинг при Бисерка Петрова и тя ми ги изряза почти до дъно. Отначало бях смутена. Миналата година ходих в моя град на микроблейдинг и козметичката даже не беше чувала за такова нещо. Според мен когато се изрежат косъмчетата може по - хубаво и лесно да се направи процедурата. Вие какво ще кажете?
Трябва да обясняват. Когато ми направи микропигментацията, уж ми хареса, обаче моите косми са по-тъмни и в средата на изрисуваните кафяви вежди се виждаше черната линия на моите и стоеше много грозно. Останах разочарована от това, че не е предвидила този ефект. Като я питах какво да ги правя, сви с безразличие рамене. Наложи се да ги отрежа до дъно и така и продължавам, но това отношение не го намирам за нормално.
Не говоря за Бисерка, при друга съм ходила.

# 374
  • Мнения: 1 692
На мен тогава Бисерка ми обясни, че така трябва и аз се съгласих, макар да бе го очаквах. Това реално ми беше и първата процедура и не знаех изобщо как протича. Останах доволна. При мен го нямаше този ефект, беше кофти само докато израстнат моите, защото си личи. Иначе после моите се налагаше да ги подрязвам, защито самите косми са ми доста дълги и разваляха формата. В интерес на истината послв бе съм си правила микропигментация и не знам как е при другите козметички. Правих си само микроблейдинг и там не са ги рязали - спиред мен голяма грешка, защото имах доста дупки.
Според вас късно ли е вече за микропигментация?

Общи условия

Активация на акаунт