Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 7

  • 55 925
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Как така да е късно за микропигментация?

# 376
  • Мнения: 610
Здравейте,
В момента съм с бебе и нямам никакво време да ходя на оформяне на вежди - имам си доста гъсти вежди и не мога да ги оформям сама , става трагично.
Чудя се дали, ако си направя микроблейдинг, мога да използвам след това просто да почиствам сама излишното от формата?
Ще съм благодарна да получа съвети Simple Smile

# 377
  • Мнения: 1 692
Как така да е късно за микропигментация?
Смисъл, че знам че се прави зимно време и когато е по-слабо слънцето, а вече сме почти март.

# 378
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Как така да е късно за микропигментация?
Смисъл, че знам че се прави зимно време и когато е по-слабо слънцето, а вече сме почти март.

Моите ги правих юни 2019 и изкарах лятото по плажовете. Още не са мръднали почти. Споко.

# 379
  • Мнения: 1 054
Съжалявам, че и при Вас не се е получил желаният ефект...  Наистина е много кофти, парите не са малко и все едно сме ги дали на вятъра. 🙂

Аз същи имах нещастието да ми направят несполучлив микроблейдинг, при мен каквото се задържа след първата процедура си ми стои, но и при ретуша и при първата процедура ми остана една дупка в началото на едната вежда и пак са различни и ги рисувам, с тази разлика, че имат някаква форма и просто ги оправям да са еднакви и плътни. И аз съм разочарована от процедурата, мисля да отида скоро на корекция, но като гледам как всяка втора жена е недоволна се чудя изобщо дали да продължавам с това. На снимките всички вежди са супер, но аз съм крайно недоволна от моя резултат- не знам проблема дали е в кожата ми или в козметичката.
Пък и много ме боля на ретуша.
Положителното е поне, че си имате готов контур и само го очертавате, както и аз правя в момента поради изсветляването на веждите ми.
Мен много ме боля на микроблейдинга и ме е страх да не ме боли и на ретуша... 🙄
Може да пробвате микропигментация, четох мнения, че някои дами са по-доволни от тази процедура.
Може ли снимки на веждите?
Снимката е малко светла, но се вижда къде има пигмент. Правени са август миналата година.

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 09:27 от AHRT

# 380
  • София
  • Мнения: 1 255
Съжалявам, че и при Вас не се е получил желаният ефект...  Наистина е много кофти, парите не са малко и все едно сме ги дали на вятъра. 🙂

Аз същи имах нещастието да ми направят несполучлив микроблейдинг, при мен каквото се задържа след първата процедура си ми стои, но и при ретуша и при първата процедура ми остана една дупка в началото на едната вежда и пак са различни и ги рисувам, с тази разлика, че имат някаква форма и просто ги оправям да са еднакви и плътни. И аз съм разочарована от процедурата, мисля да отида скоро на корекция, но като гледам как всяка втора жена е недоволна се чудя изобщо дали да продължавам с това. На снимките всички вежди са супер, но аз съм крайно недоволна от моя резултат- не знам проблема дали е в кожата ми или в козметичката.
Пък и много ме боля на ретуша.
Положителното е поне, че си имате готов контур и само го очертавате, както и аз правя в момента поради изсветляването на веждите ми.
Мен много ме боля на микроблейдинга и ме е страх да не ме боли и на ретуша... 🙄
Може да пробвате микропигментация, четох мнения, че някои дами са по-доволни от тази процедура.
Може ли снимки на веждите?
Снимката е малко светла, но се вижда къде има пигмент. Правени са август миналата година.
А аз си мислех, че при мен не се е задържал пигмент.... Много е гадно чувството да не се получи както си си го представял. Цвети ще ги оправи...

# 381
  • Мнения: 1 054
Съжалявам, че и при Вас не се е получил желаният ефект...  Наистина е много кофти, парите не са малко и все едно сме ги дали на вятъра. 🙂

Аз същи имах нещастието да ми направят несполучлив микроблейдинг, при мен каквото се задържа след първата процедура си ми стои, но и при ретуша и при първата процедура ми остана една дупка в началото на едната вежда и пак са различни и ги рисувам, с тази разлика, че имат някаква форма и просто ги оправям да са еднакви и плътни. И аз съм разочарована от процедурата, мисля да отида скоро на корекция, но като гледам как всяка втора жена е недоволна се чудя изобщо дали да продължавам с това. На снимките всички вежди са супер, но аз съм крайно недоволна от моя резултат- не знам проблема дали е в кожата ми или в козметичката.
Пък и много ме боля на ретуша.
Положителното е поне, че си имате готов контур и само го очертавате, както и аз правя в момента поради изсветляването на веждите ми.
Мен много ме боля на микроблейдинга и ме е страх да не ме боли и на ретуша... 🙄
Може да пробвате микропигментация, четох мнения, че някои дами са по-доволни от тази процедура.
Може ли снимки на веждите?
Снимката е малко светла, но се вижда къде има пигмент. Правени са август миналата година.
А аз си мислех, че при мен не се е задържал пигмент.... Много е гадно чувството да не се получи както си си го представял. Цвети ще ги оправи...

Дано, на снимката изглеждат доста бледи заради светлината, иначе са тъмни, но се вижда как има дупки в самите вежди, като това стана още с обелването. Иначе леко е изсветлял пигмента, но не е излязъл от тогава. Просто на места не хвана изобщо🙁🙁🙁

# 382
  • София
  • Мнения: 1 757
Момичета,коя е най-добрата за микроблейдинг във Варна?
Бях чувала едно име,но забравих коя беше.
Моите са правени вече три пъти в София при др.Христина Тодорова в Княжево.
Доволна съм,само дето последния път много бързо падна цвета,не знам защо.
Предстои ми да живея във Варна и ако там има добър спецалист,бих опитала.

# 383
  • Мнения: 312
Момичета,коя е най-добрата за микроблейдинг във Варна?
Бях чувала едно име,но забравих коя беше.
Моите са правени вече три пъти в София при др.Христина Тодорова в Княжево.
Доволна съм,само дето последния път много бързо падна цвета,не знам защо.
Предстои ми да живея във Варна и ако там има добър спецалист,бих опитала.
[/

Мария Андонова, много съм доволна.

# 384
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Момичета,коя е най-добрата за микроблейдинг във Варна?
Бях чувала едно име,но забравих коя беше.
Моите са правени вече три пъти в София при др.Христина Тодорова в Княжево.
Доволна съм,само дето последния път много бързо падна цвета,не знам защо.
Предстои ми да живея във Варна и ако там има добър спецалист,бих опитала.
Мирела се казва момичето.Салона е  ,,SELECT BEAUTE CENTER BY MIRELA ILIEVA,,
Има страница във фейсбук

# 385
  • Мнения: 610
Момичета, след микроблейдинг много ли е зачервено около.веждите?

# 386
  • Мнения: 27
Здравейте момичета! Днес си направих микроблейдинг искам да попитам след процедурата трябва ли да се мият съвсем леко веждите освен мазилото с което ги мажа, понеже пропуснах да попитам в салона! 🙂

# 387
  • Мнения: 5 832
Момичета, след микроблейдинг много ли е зачервено около.веждите?
Зависи от кожата и колко време след. При мен зачервяването изчезна в рамките на половин час, но няколко дни мястото беше леко подпухнало.
Здравейте момичета! Днес си направих микроблейдинг искам да попитам след процедурата трябва ли да се мият съвсем леко веждите освен мазилото с което ги мажа, понеже пропуснах да попитам в салона! 🙂
Навсякъде различни неща казват, на мен ми казаха да не ги мокря няколко дни и само да ги мажа. Но някак не си представям да не почиствам мястото и само да мажа пласт след пласт крем, та ги почиствах леко с влажен тампон, но без да търкам.

# 388
  • София
  • Мнения: 1 121
Здравейте момичета! Днес си направих микроблейдинг искам да попитам след процедурата трябва ли да се мият съвсем леко веждите освен мазилото с което ги мажа, понеже пропуснах да попитам в салона! 🙂

Първите два-три почиствах с тампонче дестилирана вода няколко пъти на ден, но без особен натиск или търкане, и след това мазане.
Това бяха инструкциите на мацката, която ми ги прави веждите.

# 389
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
И при мен, вече при микропигментацията, инструкциите бяха почистване на няколко часа с дестилирана вода и после пак мазане. И никога, никога да не ги оставям сухи. Сега си спомних кошмара, когато спах цяла нощ и се събудих с белещи се, дебели и твърди кори. Настана отчаяние и при мен и при козметичката, че и този път няма да се задържи багрилото, но ето вече почти две години си е там, хихи.

Какво стана с момичето с хубавите вежди, които бяха започнали да чезнат? Мина май достатъчно време - нека пише след пълното обелване какво е станало?

Общи условия

Активация на акаунт