Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 200
  • 722
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 143
Аз пък от Дуо чаквах повече. Конкретно отношението ме подразни. Първо, когато питах колко по-рано е добре да се поръчат халките, ми казаха "не мога да ви кажа със сигурност". После ми обясни, че датите бързо се запълват. След това попитах дали биха изработили пръстен, по идея на клиента и показах този, който носех. Отговор - "не мога да ви кажа със сигурност, може и да го направя може и да не го, вие трябва да решите окончателно"???? Какво значи това? На симпатии ли? Какво да реша окончателно? Пръстенът, който искам не нещо търде изчанчено, даже камъни не искам. Така или иначе не разбрах ще може ли, няма ли..

# 181
  • Мнения: 173



Ето ни ги и нашите покани 🤗 нямам търпение да пристигнат утре.

# 182
  • Мнения: 780



Ето ни ги и нашите покани 🤗 нямам търпение да пристигнат утре.

Много са красиви. И аз чакам от там поръчка.
Поръчах:
Покани за гости
Покани за шаферки
Покани за родители и кумувете - като вашите са от плексиглас.
Номера са масите
Етикети за ракията
Благодарствени картички за екипите
И аз ще ви изпратя снимка когато са готови.

Искам да похваля тази страничка. Много мили, много отзивчиви. Правят всичко което пожелаете. Поканите ми са с дизайн който дори не бях виждала - те ми го измислиха по цветовете, който им пратих за сватбата и букета ми. Много съм доволна!

# 183
  • Мнения: 111
Момичета, дайте идея за текст на шаферските покани..
Как смятате, че ще бъде по удачно да са 3 или 4 на брой? Имам колебания.

# 184
  • Мнения: 780
Момичета, дайте идея за текст на шаферските покани..
Как смятате, че ще бъде по удачно да са 3 или 4 на брой? Имам колебания.

При мен първо бяха 2, след среща с фотографа станаха 3. По негов съвет.
На мойте покани пише:
Скъпа Даяна
Имам нужда от твоята помощ!
Помогни ми да бъда истинска принцеса
Също като теб.
Бъди моя шаферка на (дата).

С обич (името ти)

# 185
  • Мнения: 6 876
Аз не смятам да ориентирам шаферките според някакъв желан брой. Ще поканя най-добрите ми приятелки и сестрата и братовчедката на бъдещият ми мъж.
Но на мен целта ми е да са близо около мен и да се чувствам специални, не гоня някакви идеи за снимките. Даже с тях мисля да се нащракаме за десетина-петнайсет минути, но на основната фотосесия ще сме само ние с кумовете.
Тексът за поканите ми е почти готов, но имам още да го редактирам, а самите покани ще гледам да са готови до април. Искам като се прибираме в България да ги раздадем.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 21:54 от Welt

# 186
  • Мнения: 140
Момичета,
Ще имате ли някакви забавления за децата на сватбата?
При нас общо ще бъдат 5 деца на възраст между 3 и 8, едно от които наше 🤗 ( няма да са шаферчета)
Другият ми въпрос е имате ли наблюдения как понасят подобни събития? Наясно съм,че всяко дете е различно, но ми се иска да сме подготвени.

# 187
  • София
  • Мнения: 109
За поканите от By the Love, давам и аз положителен отзив, много са добри Relaxed
Аз ще бъда с 4 шаферки, като първоначално бяха 2, после станаха 3 и така на 4 заради приятел на ММ, понеже не вървяха 4 шафера на 3 шаферки.
А относно децата на сватба си е рисковано, поне по мое мнение. Хубаво ще е да има кой да ги занимава някой аниматор може би. Нямам деца, но на последната сватба на която бях имаше дооооста деца на всякаква възраст и бяха оставени на произвола, та не беше много ок, понеже се боричкаха по земята, търкаляха под масите, дърпаха покривките, гонеха се по време на първия танц и тн и тн... Определено си казах на моята сватба, ако може никакви деца! Tired Face

# 188
  • София
  • Мнения: 11 570
То на между 3 и 8 години трудно една анимация. При нас най-много бебета ще има, но и деца до към 5-годишни. Още не сме решили как да ги забавляваме. Мислех някакви книжки за оцветяване да купим, но едва ли би им било интересно. Ако измислиш нещо, моля те сподели.

# 189
  • Мнения: 6 876
То на между 3 и 8 години трудно една анимация. При нас най-много бебета ще има, но и деца до към 5-годишни. Още не сме решили как да ги забавляваме. Мислех някакви книжки за оцветяване да купим, но едва ли би им било интересно. Ако измислиш нещо, моля те сподели.
И аз съм си мислила същото. Течност за балончета, оцветявки, все стандартни неща. И аз се интересувам от идеи.
Аз не си представям нещо, което да е по-интригуващо за децата от жената в бяла рокля в центъра на събитието. Joy Всичко друго ще са го виждали. Надявам се родителите им да се грижат за децата си и да не ги оставят да вилнеят. Това винаги си важи, не само за сватби.
Аниматор нямаме възжност да осигурим.

# 190
  • Мнения: 1 195
Честно казано нямам нищо против децата, но се надявам да не ги водят на сватбата. Една част са на около годинка, други са на по 6-7 и трети са над 13 годишни, което значи че с аниматор няма да стане работата.
Една вметка. На майка ми шафер й е бил малкия й братовчед. В църквата, пред олтара докато се венчаят, диването си духа сополите във воала й... Има го и документирано на снимка някъде из албумите Joy не че заради това не искам деца на сватбата.

# 191
  • София
  • Мнения: 11 570
Балончетата са вариант за градинска сватба, в ресторант с мокет или при нас с паркет, не биха дали или ако разрешат, после може да имате проблеми. Деца без надзор могат да направят мазало. Някъде бях чела и за инцидент, в който бяха заляли булката с течността, която била розова.

Това със сополите е забавно. Grinning От нещата, които се помнят и се разказват после. Поне е бил воалът, той се маха после, в роклята щеше да е по-лошо.

Ние ще имаме деца, всички ги канихме и с децата, ще се радвам, който е решил да дойде с тях, да дойде. Повечето обаче смятат, че децата биха се изморили за толкова много часове. Поканили сме общо 27 деца, засега са ми потвърдили за 9 деца, но и само 65 възрастни. До март има време да се умножат по две и двете цифри.

# 192
  • Мнения: 6 876
Нашата сватба е отвън. Обаче благодаря за вметката, ако решим да има балончета, ще имам предвид течността да е прозрачна.
Аз също нямам против родителите да си доведат децата - все пак е семейно събитие, а не виенски бал, така че на мен лично не ми пречи. Надявам се, че ще бъдат достатъчно тактични, че ако тръгне някое дребосъче да си бърше сополите в мен и да ме дърпа за роклята по време на първия танц, родителят да си го дръпне настрани, да му отвлече вниамнието и ако реши да се тръшка да излезе с него за малко. Може след години да е много смешно, но на момента ще ме ядоса. Не детето, а майка му и баща му.
Обичам деца, макар че нямам още и даже си говорих на тази тема с една приятелка, която стана скоро майка. Каза, че е на същото мнение.
Ние май си избрахме подаръчета за гостите - ще се върнем към старата традиция с кърпичките.

# 193
  • Мнения: 582
Не знам колко е удачно да се взимат книжки за оцветяване. Знаете, че децата обичат да рисуват и на други места освен по картинките. Аз не бих рискувала с нещо такова, защото веднага виждам как едно хлапе тича с флумастер към мен...или драска някоя покривка.
Аз не знам точно колко деца ще имаме, между 6 и 10, от 1 годинка до 17. Grinning
Братовчедите ми са около 10-годишни глезльовци, които познават само телефона като устройство за забавление. Няма как на едните да купя, а на другите - не. Имаме едни хлапета, деца на програмист, те пък са родени с телефон в ръка, а са на 5-6 години. Та общо взето предполагам, че няма да има смисъл да купувам каквото и да е, дори и на всеки да е различно. Пък за аниматор дума да не става. Ще се надявам, че ще ги държат под контрол до колкото могат.

Иначе аз лично не бих казала на гостите ми с деца "Не си водете децата", не е учтиво според мен.

# 194
  • Мнения: 1 757
На моята сватба ще има само две деца - на 2 и на 4 години.И аз си мислих за книжки за оцветяване , но като казахте , че може да изцапат и на други места се отказах , това не го бях помислила.Може би накрая ще им взема някоя книжка с няколко приказки , поне да гледат картинки. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт