Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 279
  • 722
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 140
Смятам, че първия ни танц може би ще бъде наистина изненада за гостите. И двамата сме тотални пънове, но ще ходим на танци и да ни направят хореография. Не знаем нито едно хоро, аз въобще не се чувствам комфортно на дансинг... Трагедия Joy Вие как сте с танците?
Това е страхотно!
Първият ни танц ще е романтично полюшване ,ММ е тип " сърцето танцува, краката - бетон". Нооо после ще се вихря. Ходила съм на народни танци,обичам хората и като цяло съм по-кръшна. 😁

# 451
  • Мнения: 1 195
Смятам, че първия ни танц може би ще бъде наистина изненада за гостите. И двамата сме тотални пънове, но ще ходим на танци и да ни направят хореография. Не знаем нито едно хоро, аз въобще не се чувствам комфортно на дансинг... Трагедия Joy Вие как сте с танците?
Това е страхотно!
Първият ни танц ще е романтично полюшване ,ММ е тип " сърцето танцува, краката - бетон". Нооо после ще се вихря. Ходила съм на народни танци,обичам хората и като цяло съм по-кръшна. 😁

Искаше ми се и на мен да се полюшваме, ама се запънах определена песен да бъде нашата и просто ще е срамота поне да не опитаме да се развихрим Joy Моя е обещал да танцува като се напие и в главата ми е образа на бос младоженец с вързана вратовръзка на челото...

# 452
  • София
  • Мнения: 109
Бая сте изписали днес Grinning Иначе ние още се колебаем дали да има изненада за гостите. Много ми се искаше да поканим Lindy hop, обаче вече не знам Rolling Eyes
Относно танците, аз се занимавах с модерен балет 10 годинки Blush и много исках да имаме танц, който аз да поставя, обаче моя си е дръвце и само ще се поклащаме явно...
Вчера бяхме по моловете и влезнахме
 случайно в JV Gold, оказа се че имат модели халки точно каквито сме харесали и сигурно тези дни ще ходим направо да поръчваме.

# 453
  • Мнения: 223
Колко е грама в JV GOLD ?

Бая сте изписали днес Grinning Иначе ние още се колебаем дали да има изненада за гостите. Много ми се искаше да поканим Lindy hop, обаче вече не знам Rolling Eyes
Относно танците, аз се занимавах с модерен балет 10 годинки Blush и много исках да имаме танц, който аз да поставя, обаче моя си е дръвце и само ще се поклащаме явно...
Вчера бяхме по моловете и влезнахме
 случайно в JV Gold, оказа се че имат модели халки точно каквито сме харесали и сигурно тези дни ще ходим направо да поръчваме.

# 454
  • София
  • Мнения: 109
Честно да ти кажа не запомних, да знам най- важното Grinning Само запомних че изкупуват на 50лв или че цената била много висока на изкупуване и сега бил момента, ако имаш някакво злато...

# 455
  • София
  • Мнения: 11 612
usnvka, пропуснала съм ти коментара, имах предвид изработката на уредите, с които правят свеълинни изображения с уредите. Интересно ми е дали наистина да скъпи и затова цените на тези шоу програми са по-скъпи.

Ние ходихме в JV, но беше от първите и малко ми е смътен спомена. Мисля, че стандартните бяха по 105 лв за грам, а имаше няколко и по 115 лв, ние тях харесахме. Професионално отношение и красиви халки, но малко по-високи цени.

За танците, искаме да е валс, но ММ няма да се справи, така че ще се клатим явно. 😆 И аз не съм добра с танците, но в училище учихме валс задължително, както и други танци, така че механично движенията ги знам, както и с народните танци се справям, но не съм пластична и излизам и от музика, но пък бързо запомням танците. На сватбата ще съм с рокля с шлейф и не мисля, че ще мога да играя хора, а и като цяло мислим да са малко, така че все едно, че ги знам, няма да се включа.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 00:31 от Niya-

# 456
  • Мнения: 120
Смятам, че първия ни танц може би ще бъде наистина изненада за гостите. И двамата сме тотални пънове, но ще ходим на танци и да ни направят хореография. Не знаем нито едно хоро, аз въобще не се чувствам комфортно на дансинг... Трагедия Joy Вие как сте с танците?

И ние все още се чудим ще има ли, няма ли да има изненада за гостите. Аз пък от друга страна се чудя ще съберем ли пари да я платиме тая сватба, няма ли ?! 😄🙈 Това искам, онова искам и накрая като тегля чертата и стой и гледай какво става.

Относно танците, той е пълно дърво аз за мой късмет съм завършила танцово изкуство 10 години даже и повече имам опит. Не съм кой знае какво, де справям се хаха

Хубава вечер🌸

# 457
  • Мнения: 37
Мен много ме изненада, че ММ иска да имаме танц с хореография. Като цяло разгледах цените и са около 250-400 лв за хореография на 3 Мин танц, което само на мен ли ми се струва супер много? Разбирам, че всяка песен е различна и не е лесно да се измисли, но 400 лв за 3 Мин ?! Още много сe чудя, какво да правим с този танц.

Ние изненада няма да имаме. Отказахме се от танцова група и прочие, тъй като заложихме на ди Джей, в който съм сигурна, че няма да е нужна тази изненада.

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 11:09 от fitabella

# 458
  • Мнения: 1 382
ММ много се изкефи на идеята да ни направят някой интересен танц, което ме учуди предвид факта, че е изключително голямо дърво. Но нали си е нашия ден.. Не ме пречи да се поизлагаме малко Joy Изненада за гостите ще бъде нашата певица която свири на гайда. А кумата ми подшушна, че ще поканят една народна формация в която тя е танцувала и ще се включи в изненадата.
Аз съм танцувала също народни танци, но прекъснах заради травма в кръста и сега много си пазя, макар че на сватата мисля да се раздам. Joy

# 459
  • Мнения: X
Момичета според вас лошо ли ще бъде ако не подготвим изненада за гостите? До момента абсолютно нищо не ми харесва и вече не знам какво да правя Unamused
Не. И ние няма да подготвяме.

Ние даже не го обмисляме. Но пък и двамата искаме да имаме фотобудка.

Като екстра се свързах с Nomad Barman. Определено имат инетересна концепция и цената не е фрапираща. Може би това ще е нашата изненада за гостите.
Ако някоя от вас има опит с тях или е присъствала на тяхно събитие, ще се радвам да каже мнение.

# 460
  • Мнения: 120
Ние също няма да имаме предварителена хореография. Първият ни сватбен танц ще е каквото засвири групата, някоя балада сигурно не сме говорили още. Мъжа ми не може да танцува хора и ще трябва да почна да му показвам поне основните. Добре, че кумувете танцуват. Изненада, ще имаме два оркестъра един народен и един естраден - баща ми ще свири, той ще е "изненадата". Понеже сме семейство музиканти държим на живата музика.
 
 Халки си купихме от Шумен, в Търново нищо не ми хареса имаше 5 вида на кръст и скъпи. Има шест магазини на главната, голямо разнообразие взехме си ги на деня. Даже от различни магазини неговият е класическо жълто злато, моят е с гравирани камъни, исках камъчета, но ми казаха, че може да паднат след време. А тези са имитация и доста сполучливи. Двата излязоха 470 лв.

# 461
  • Мнения: 1 195
Мен много ме изненада, че ММ иска да имаме танц с хореография. Като цяло разгледах цените и са около 250-400 лв за хореография на 3 Мин танц, което само на мен ли ми се струва супер много? Разбирам, че всяка песен е различна и не е лесно да се измисли, но 400 лв за 3 Мин ?! Още много св чудя, какво да правим с този танц.

Ние изненада няма да имаме. Отказахме се от танцова група и прочие, тъй като заложихме на ди Джей, в който съм сигурна, че няма да е нужна тази изненада.
На последното изложение в София присъстваше жена, която се занимава с хореография. Предния ден случайно даже я намерих в интернет. Цената й е 160 (доколкото помня) за няколко урока, като има един преди сватбата безплатен.

Редактирам се, 180лв пакет за 5 урока, а  всеки следващ е по 30лв.

# 462
  • Мнения: 173
Здравейте,нашата изненада ще са Боряна Денс.Ще има сърце,първите ни букви.Спряхме се на огнено шоу.Някой по назад беше питал за известен изпълнител.Свързах се с трима,офертите почваха от 5000 нагоре за макс 1 час.
За чашите,ние няма да чупиме защото ме е страх някое детенце да не се пореже след това.А и на видеото не искам да гледам сервитьора обикаляйки с метлата да гледа къде има стъкла 😃
Раздаването на покани: за момента не мига да се оплача.Всички са много развълнувани,харесаха ги.Гостите ни са поканени като цяло още от август/септември мин.година.За момента всички 110 са казали ДА.Нямаме такива,които да мислят.Дала съм срок до 1 Юни.Сватбата е 25 Юли.Ще подписваме първо с кумовете на моя рожден ден.Така се случи просто 5-ти Юли🤗Харесала съм една рокля от Мегз за подписа.
Като друга изненада за гостите след като приключи изнесения ритуал и си кажеме клетвите,Сибила ще изпее няколко песни на гостите.Хич не ми харесва,че книгата не се изнася в София,та трябва два пъти да правиме едно и също.Ни го приемаме като репетиция за големия ден.
Ами щом всички са съгласни за среща хайде да се организираме.Може в хепи на св.неделя?Ако е удобно на всички.Или някъде другаде?За мен проблем няма.

# 463
  • Мнения: 143
Има ли някоя, която ще подарява на гостите нещо за хапване - меденки, бисквити, макарони? От къде поръчвате и как излиза като цена? Още се чудим за подаръци. Исках сукуленти, обаче не знам хората как ще си ги пренасят после, да не се изсипят по чанти и т.н. Отделно едва ли на мъжете ще им допадне...
Ние няма да имаме хореография. Иначе аз ходя на народни танци, а и част от гостите ни са от клуба, така че хора ще има.

# 464
  • Мнения: 6 887
Добро утро, дами. Понеже видях един-два въпроса на дами, които ще пътуват до София за рокля, реших да ви споделя моята таблица и карта. Не съм от София и както знаете от многобройните ми коментари по темата Joy имах само два дни и половина да избера и капарирам рокля. Направих си карта, за да видя кой до кой магазин е близо и как да ги групирам по дни според работното им време. Именно то е отразено с цветове и в таблица, и на картата. Не съм обикаляла всички магазини, които са отбелязани, а само четири от тях. Информацията се намира в интернет, но групирането и записването ми отне известно време, така че вместо и друг да се занимава, реших да я кача. Не е изчерпателна за всички магазини в София, но дава някаква представа. Ако я сметнете за полезна, бих предложила да се сложи в първия пост на следващата тема.
Карта на магазини за булчински рокли
Скрит текст:

Ние обмисляме хореография - гледах цени 40 лева на час.
winnie_bgw, аз проучвах за макарони. Дадоха ми цена 1,60 за брой с възможност за договаряне на по-ниска цена заради големия брой. В последствие се отказахме, но заради друго.

Общи условия

Активация на акаунт