Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 175
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 780
Момичета някоя от вас може ли да ми кажеш мнение за Димитър Дардов - фото и видео и каква са цените на предлаганите от него услуги?
Благодаря ви!

Аз лично харесвам снимките му, но е доста желан и зает.
Пиши му на лично в фейсбук.
Ще ти отговори.

# 646
  • Мнения: 120
Ако хората са истински вярващи, е напълно нормално да спазят наставленията на църквата. Наясно съм за логистическите причини за църковен брак в събота, но църквата не е декор за снимки или атракция за гостите. Няма лошо да си плати човек щом я има възможността, но вярата няма непременно връзка с удобството.

Никой не говори за атракции, аз също съм вярваща. В събота слетообяд се води вече и неделен ден по църковния календар. На друго място ми казаха, че няма забрани. Явно при всяка църква е различно. Другият път, като отида ще говоря с отеца по темата.

# 647
  • Мнения: 173
И нашия църковен брак ще е в събота.Питах ги дали има проблем,казаха че няма.Даже на наща дата в Св.София има още 7 сватби.

# 648
  • София
  • Мнения: 109
Нашата сватба ще е в неделя, така решихме, а и отделно не харесвам числото 4 (събота) Joy малко налудничаво, ама така съм си. Все още не сме отишли да  говорим, какво ще ни трябва, понеже ни казаха след май месец..малко се притеснявам че е късничко, сватбата е юли. Ние сме в Долнолозенски манастир Св.Апостоли Петър и Павел, женски манастир е, има много красива градина, много е чист, бял и просторен и най-вече е далеч от лудницата в София Relieved Сега не знам дали да търся бокал или от тях ще е , дали да търсим свещи(понеже на място жените правят). Казаха елате тогава и ще ви обясним, ние бяхме там септември месец да запазваме дата.

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 11:45 от Hara_8

# 649
  • Мнения: 120
Нашата сватба ще е в неделя, така решихме, а и отделно не харесвам числото 4 (събота) Joy малко налудничаво, ама така съм си. Все още не сме отишли да  говорим, какво ще ни трябва, понеже ни казаха след май месец..малко се притеснявам че е късничко, сватбата е юли. Ние сме в Долнолозенски манастир Св.Апостоли Петър и Павел, женски манастир е, има много красива градина, много е чист, бял и просторен и най-вече е далеч от лудницата в София Relieved Сега не знам дали да търся бокал или от тях ще е , дали да търсим свещи(понеже на място жените правят). Казаха елате тогава и ще ви обясним, ние бяхме там септември месец да запазваме дата.

Защо не отидете да ги питате какво ще ви е нужно, не чак през май да ви е спокойно отсега. Ние като давахме капаро ни дадоха списък с нещата. Има и дар за манастира - захар, брашно, олио, вино. Бокал ни казаха, че имат, но ние решихме да си купим да имаме спомен и свещи също някъде дават, някъде може да си внесеш.

# 650
  • гр.София
  • Мнения: 213
Здравейте момичета, за срещата ни в събота... много исках да дойда и толкова много се вълнувах, обаче от днес съм с бъбречна криза, на системи и инжекции.
Съжалявам, но да ви предупредя, да не ме броите.
Живи и здрави на следващата ще дойда.

# 651
  • София
  • Мнения: 109
Не ни искаха капаро. Иначе ни казаха че е най-добре след великденските празници. Ще видим може и да се разходим като се позатопли Simple Smile иначе имам високи обувки вече, останаха ниските само. Ето ритуалните чаши, които взех

# 652
  • Мнения: 140
Здравейте момичета, за срещата ни в събота... много исках да дойда и толкова много се вълнувах, обаче от днес съм с бъбречна криза, на системи и инжекции.
Съжалявам, но да ви предупредя, да не ме броите.
Живи и здрави на следващата ще дойда.
Бързо оздравяване!!!

# 653
  • Мнения: 780
Момичета пристигнаха ми обувките.

Италиянска марка са. Естествена кожа. Ток 9см.

Това ще са те. Няма да имам кецове или ниски. За мен не е проблем да издържа на тях. По принцип си ходя винаги на най-малко 7см дебел ток-зимата, а лятото нося и по 10-12 сандали. Ама викам хайде няма да правя такъв експерименти с 12см сватбени 😀.






# 654
  • Мнения: 211
И чашите, и обувките са много красиви!

# 655
  • Мнения: 6 873
Много красиви чаши и обувки!
Аз обувки вече си имам, но чашите откъде са и на каква цена? Много ми е красив този модел столче, но всички, които съм виждала са много скъпи.

# 656
  • Мнения: 98
Здравейте,момичетааа!Имам следния проблем и имам нужда от съдействие- имам коса до раменете,но не  еот най-гъстите и фризьорката ми предложи да си намеря треси(екстеншъни- или там как му се казва :Д) за да имам хем обем хем и малко дължина.Та някоя случайно да има и да може да ми я даде под наем за 30.05, а за цвят търся тъмно русо,русо или светло кестеняво.(Няма проблем че няма да е моя цвят,ще бъде омешена с мойта) Благодаря Ви предварително!

# 657
  • Мнения: 120
Здравейте,момичетааа!Имам следния проблем и имам нужда от съдействие- имам коса до раменете,но не  еот най-гъстите и фризьорката ми предложи да си намеря треси(екстеншъни- или там как му се казва :Д) за да имам хем обем хем и малко дължина.Та някоя случайно да има и да може да ми я даде под наем за 30.05, а за цвят търся тъмно русо,русо или светло кестеняво.(Няма проблем че няма да е моя цвят,ще бъде омешена с мойта) Благодаря Ви предварително!


Здравей 👰

Провери в Магама май се казваше салона или направо отиди там виж какво могат да направят.

Хубав ден и успех 🌸

# 658
  • Мнения: 173
Днес ми пристигна тиарата и обеците 🤗И веднага реших да се щракна 😄

# 659
  • Мнения: 120
Пилето, скорошно оздравяване.

Hara, много са ти хубави чашите.

Marchelsi, и аз си търся нещо подобно, но във В. Търново нищо не си харесвам за момента. Чакам да заредят пролетната/ лятната колекция.

Радост, много са хубави. Аз съм си поръчала за косата, но още не съм си купила обеци. Гривната каза, че майка ще ми я подари.

Още много неща остават....

Общи условия

Активация на акаунт