Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 112
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5
Здравейте! Утре ще ходя да запазвам дата за граждански  брак, но ще бъда сама. Партньорът ми няма възможност да дойде, а не ми се иска да отлагам. Четох, че се представят личните карти на младоженците, но в този случай срещу ксеро копие на личната му карта и разписано вярно с оригинала би трябвало да стане записването? Не смятам, че ще ми изискат оригинала при положение, че е възпрепятстван да дойде. Няма как да бъде без документи, удостоверяващи самоличността. Не ми се иска утре да отида и да ме върнат, и реших да се допита до вас.

# 661
  • Мнения: 1 206
Момичета, да се отчета и аз с моето обикаляне за рокля. Първо да благодаря пак на Niya за помощта при запазване на часовете. Имахме достатъчно време, даже подранявахме навсякъде. Мисля, че си намерих моята рокля в Ivoire, моделът е Ester. Никога не съм предполагала, че ще харесам толкова бляскава рокля, защото по принцип съм фен на изчистените неща. След като я мерих забравих за тези, които съм пробвала преди това, а следващите ми бледнееха и не ми изпъкнаха с нищо. Мисля, че тя ще е 😃
За чаши и аз харесах от Mondeshka Keepsakes, този модел
Скрит текст:

# 662
  • Мнения: 120
Silvi, щом имаш копие не вярвам да те върнат. Моя приятел ходи да запазва датата и им продиктува мойте имена и ЕГН без ксеропопие, но е в друга община и нямаше проблем.

Belle,  честито за роклята,  много са тi хубави чашите.

Аз да се похваля, вчера си взех роклята от шивачката вече стеснена и готова. Бях си я взела от Варна от бутика, преди месец, че се ядосах, че ми искаха 150 лв. за стесняваме и подгъване. Отделно е бюстие и исках малки ръкавчета и искаха 400 лв. направо смях за едно парче плат. После "намалалиха" на 250. Във Търново си намерих шивачка много добра и ми я оправи и направи както исках и модела стана даже още по-хубав от оргиналният и само за 150 лв. Много съм доволна.

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 21:23 от Tedy_83

# 663
  • Мнения: X
Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
Момичета пристигнаха ми обувките.

Италиянска марка са. Естествена кожа. Ток 9см.

Това ще са те. Няма да имам кецове или ниски. За мен не е проблем да издържа на тях. По принцип си ходя винаги на най-малко 7см дебел ток-зимата, а лятото нося и по 10-12 сандали. Ама викам хайде няма да правя такъв експерименти с 12см сватбени 😀.








Прекрасни са Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 1 195
На мен ми казаха, че не приемат ксерокопия, затова разнасях личната карта с мен. Паспорт/ шофьорска книжка ако има в себе си не би трябвало да е проблем. Досега като са ни спирали от КАТ само книжката му гледат, ЛК не са я вадили.

Показвам и моите обици + нещото за коса Grinning
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 05 мар 2020, 21:33 от Juicy Pigeon

# 665
  • Мнения: 582
Ехеее, вие сте много бързи, чак обеците и колието. Аз докато стигна до там бая време ще мине.

# 666
  • Мнения: 1 195
Ехеее, вие сте много бързи, чак обеците и колието. Аз докато стигна до там бая време ще мине.
Инцидентно беше. Въобще не бях тръгнала с мисълта да купувам тези неща толкова рано ама се случи Joy

# 667
  • Мнения: 140
Здравейте! Утре ще ходя да запазвам дата за граждански  брак, но ще бъда сама. Партньорът ми няма възможност да дойде, а не ми се иска да отлагам. Четох, че се представят личните карти на младоженците, но в този случай срещу ксеро копие на личната му карта и разписано вярно с оригинала би трябвало да стане записването? Не смятам, че ще ми изискат оригинала при положение, че е възпрепятстван да дойде. Няма как да бъде без документи, удостоверяващи самоличността. Не ми се иска утре да отида и да ме върнат, и реших да се допита до вас.
На нас ни искат всички документи накуп няколко дни преди сватбата( лични карти,данни на кумовете, медицински) За записването искаха само имената ни.

# 668
  • Мнения: 120
Здравейте момичета 👰🏼

Радвам се на всички снимки, които качвате на чаши, бижута и обувки. Всички имате много добър вкус . Да ви покажа и аз нашите чаши 38лв са от The Mall съвсем случайно влязохме в магазина. Ако ме питате как се казва, е убийте ме не знам.
 
Само помня, че е до Tavex до него има магазин за кристални чаши и подаръци. Та снимката е малко грозна, защото забравих след като ги купихме да ги снимам, а и ги оставих в България.

От няколко дни също гледам тиари и бижута за коса. Изобщо не знам дали ще имам нито едното, нито другото, ама си разглеждам . Та съвсем случайно в магазина, в който работя пробвах една.

Симпатична ми е много, но мисля да я поръчам от Рая на диадемите във Фейсбук. От там харесах няколко неща. Пише, че може да и пратиш модел, който си си харесала и тя момичето ти ги прави.

Хубава вечер! 🌸

# 669
  • Мнения: 6 872
Аз в дилема за бижутата. Колебая се дали да си купя нещо нежно и семпло, което да нося и след това и да си ми остане "бижуто от сватбата". В този случай ще е най-вероятно от сребро. Другият вариант е да продам жълтото злато, което имам и да си направя нещо от бяло - обици или колие. Не съм сигурна обаче дали е възможно, колко ще съм ограничена в избора, колко време ще отнеме... Не знам.
Другият вариант е да си поръчам нещо по-голямо и масивно от някоя фейсбук група - ще го нося на сватбата и после сигурно ще го прибера и забравя.
Бижу за косата няма да имам или поне на този етап не обмислям.

# 670
  • Мнения: 173
Flower : Аз мойте си ги поръчах точно от “Рая на диадемите”и ако си харесаш нещо друго в интернет можели да ти го изработят.

# 671
  • Мнения: 120
Аз съм чувала, че трябва да се носят перли на сватбата, символ на чистотата и т.н.

# 672
  • Мнения: 39 227
Аз съм чувала, че трябва да се носят перли на сватбата, символ на чистотата и т.н.
Дам. И аз така бях чула преди 17 години. Хареса ми, но ако сега съм булка едва ли ще ги избера.

# 673
  • Мнения: 173
Някой беше питал за екстеншъни.Видях една страница в фейсбук да предлага.Мисля,че са изкуствени заради цената 30.99лв.Но пък ако се ползват само за обем надали ще се види разликата.Предвит и воала,който ще се сложи и самата прическа де.Topceni.net се казва страницата.Аз имам естествен и изкуствен,като изкуствения също мога да го къдря защото качеството му е добро и не блести на слънцето.И като си направя буклите и се смеси с мойта коса, ако не си фризьор трудно ще разбереш,че не е естествен.

# 674
  • Мнения: 120
Mariat, има символика, но всеки си преценява кое му харесва и ходи.

Общи условия

Активация на акаунт