Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 016
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 582
И аз исках перли да си взема, но бюджетът няма да ми позволи. В смисъл искам, ако ще си купувам гривна и обеци ( колие няма да имам, защото роклята няма нужда) поне да са някакви хубави, качествени, истински... Затова се преориентирах и просто ще си купя някоя джунджурия, нещо с кристалчета. Във Фейсбук и Инстаграм намерих много хубави неща, но не искам да поръчвам без да съм го видяла на живо. Затова просто ще изляза някой ден по магазините и ще търся. За коса със сигурност искам нещо, най-вероятно гребенче ще бъде. Принципно ми харесват и на мен тиарите, но миналата година бях на сватба на едно момиче, което ще идва на нашата сега и тя беше с тиара. Не ми се ще да каже после, че съм видяла от нея и съм я копирала, защото като цяло се случва и аз да избера неща подобни на нея без да съм се сещала дори за нея, нооооо айде карай. Гребенче също е окей.
Само не искам да става като с колието и гривната от бала ми, които така и не ги сложих пак. Жал ми е, защото са хубави, но като се замисля почти не съм имала поводи да ги нося. Понеже са блинг блинг, нали се сещате.  Grinning

А и също да кажа, че мисля първо да говоря с фризьора ми дали прическата, която съм си харесала е окей, дали ще стане без екстеншъни. Защото, ако каже, че косата не ми е достатъчно дълга или гъста, тогава ще трябва да си избирам нова прическа и съответно може гребенчето/ аксесоарът да са други.

пп: нямам търпение да се видим в неделя, момичета Tropical Drink

# 676
  • София
  • Мнения: 109
Аз пък бях чела поверия, че точно перли не се носят на сватбата, символизирали сълзи Thinking ама то в крайна сметка всеки си слага каквото му харесва.
Мен младоженеца ме е виждал в рокля, така че ако почнем да се съобразяваме Joy

# 677
  • Мнения: 37
Аз съм чувала, че трябва да се носят перли на сватбата, символ на чистотата и т.н.


Аз ще имам много нежни малки перлички за обеци (не естествени) на сватбата като нещо старо. Преди няколко години ММ ми ги купи в един китайски магазин Smile. Бяха левче и оттогава толкова много си ги нося и не са мръднали и всеки път, когато ги сложа, получавам един комплимент от ММ: 'много си хубава днес'. Така че идеята ми е да са си нашето нещо Yum

Колие и гривна няма да имам и си мислих да ми сложат няколко фиби с перлични накрая в косата да се връзват с обеците, но още го мисля това.

# 678
  • Мнения: 1 381
Момичета, и аз се присъединявам към болните.. Най-вероятно ще пропусна срещата.. Така ме е яд. Жестока настинка ме тръшна 😑

# 679
  • Мнения: 39 051
Mariat, има символика, но всеки си преценява кое му харесва и ходи.
Да, да, това казах и аз. Преди 17 години ми харесваха и символиката, и как изглеждам с тях на този ден. Ако днес трябваше да съм булка- едва ли бих се спряла пак на перлите.

# 680
  • Мнения: 120
И аз ще съм с гривна и обеци, колие се отказах, защото ставам много накичена, а и с роклята не се връзва. Взех си гребенче от Алито, но незнам дали ще си го слагам чудя се за него или за това дългото за косата - тиара ли се казва... гледах хубави в магазина за дрън-дрън и ще пробваме с фризьорката кое как ще седи. Също и цветенце е хубаво като идея гледах в Пинтерест най-различни прически. Още не съм си избрала прическа, а и за мойта коса е по-трудно да се измисли ще видим какво ще стане.

Бенчита скорошно оздравяване и аз го изкарах миналата седмица доста неприятно.

# 681
  • Мнения: 1 176
Ако някой гледа прически за права коса (която да остане права), може ли да споделя снимки? Търсенето ми хвърли гугъл и пинтрест в пълен шок, а младоженеца къдрава няма да ме вземе Joy

# 682
  • Мнения: 143
Какви наблюдения имате върху фотоапаратите за моментни снимки? Върти ми се като идея за книга за гостите, но не знам дали си заслужава. Какво им е качеството?

# 683
  • София
  • Мнения: 11 436
Момичета, бързо оздравяване!

За моментните снимки зависи от качеството, правили са ми, както с такива, на които трудно се разбира кои са на снимката, така и с относително добро качество. Поискайте да видите снимка с конкретния преди да купувате/наемате.

# 684
  • Мнения: 140
Ако някой гледа прически за права коса (която да остане права), може ли да споделя снимки? Търсенето ми хвърли гугъл и пинтрест в пълен шок, а младоженеца къдрава няма да ме вземе Joy

https://www.google.com/search?q=straight+wedding+hair&client … bih=518&dpr=3

🤗

# 685
  • Мнения: 143
В пинтерест съм виждала с fujifilm mini. Гледах ревюта в ютюб и изглеждат ок, но наистина нре съм сигурна. А дали в магазините ще направят пробна снимка..

Момичета, бързо оздравяване!

За моментните снимки зависи от качеството, правили са ми, както с такива, на които трудно се разбира кои са на снимката, така и с относително добро качество. Поискайте да видите снимка с конкретния преди да купувате/наемате.

# 686
  • София
  • Мнения: 30 085
Juicy Pigeon, откъде купи обеците?

Аз да се похваля, че ходих на проба за моята рокля и булката много ме хареса.

# 687
  • Мнения: 223
Усмивка само с теб ли ще  сме утре ? 

Аз си взех диадема и обеци от the mall, обслужването беше под всякаква критика . Отиваме на касата и продавачката ни казва : Вие знаете ли колко струват тези обеци ?! 🤪🔫

# 688
  • София
  • Мнения: 11 436
4 момичета се записахме в списъка и отделно още ти и Радост в темата, така че би трябвало да сме 6, ако не се откаже още някой.

# 689
  • Мнения: 223
Е , аз уж и в списъка се записах хаха

Общи условия

Активация на акаунт