Дългото чакане след трансфер - Тема 80

  • 39 207
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 6 309
Деси, ти сама го каза. Трябват само няколко хубави плувци  и въпросът е да ги улучат точно тях.
    Наистина резултатите са доста ниски и може да не ви се получи от първия път, но това не трябва да те отчайва. Щом опитвате, рано или късно ще стане. Hug

Моят трансфер се отложи за ЗЕТ, а откога чакам и аз да се запиша официално в тази темичка. Сега даже не знам в коя тема да мрънкам че минава бавно времето Joy

# 526
  • Мнения: 407
Здравейте,
На мен ми е 5ти ден от трансфер.
Усещам болки често в яйчниците..пия но шпа като ме заболи...
Но не спирам да си мисля все лоши неща Sad то бива бива ама...
Ембри е 1 борец само... другите не оцеляха и е 3дневно. Не отговарям добре нито на къс нито на дълъг протокол.
Аз ли нещо съм бъгната, че не мисля само цветя и рози? А се тревожа зверски 🙈😑

# 527
  • Мнения: 533
Здравейте,
На мен ми е 5ти ден от трансфер.
Усещам болки често в яйчниците..пия но шпа като ме заболи...
Но не спирам да си мисля все лоши неща Sad то бива бива ама...
Ембри е 1 борец само... другите не оцеляха и е 3дневно. Не отговарям добре нито на къс нито на дълъг протокол.
Аз ли нещо съм бъгната, че не мисля само цветя и рози? А се тревожа зверски 🙈😑
Въобще не се бъгвай чакай си теста и не бързай. от бързане глава боли и аз се отказах още на втория ден. ама сега си чакам официалната дата. такаче седи си мирно пий си лекраствата и чакай датата.

# 528
  • Мнения: 260
Здравейте,
На мен ми е 5ти ден от трансфер.
Усещам болки често в яйчниците..пия но шпа като ме заболи...
Но не спирам да си мисля все лоши неща Sad то бива бива ама...
Ембри е 1 борец само... другите не оцеляха и е 3дневно. Не отговарям добре нито на къс нито на дълъг протокол.
Аз ли нещо съм бъгната, че не мисля само цветя и рози? А се тревожа зверски 🙈😑
Въобще не се бъгвай чакай си теста и не бързай. от бързане глава боли и аз се отказах още на втория ден. ама сега си чакам официалната дата. такаче седи си мирно пий си лекраствата и чакай датата.
^kiki_riki^  Какво се случва с теб.Ако не се лъжа трябваше да повтаряш тест?Силно се надявам всичко да е наред.

# 529
  • Мнения: 533
Наред е за сега ходих и даже ме видяха сак няма още но хормона се покачва въпреки че са пет дневни се е хванал по късно и затова е запо1нал да расте след 10ден.

# 530
  • Мнения: X
Хеей, ^Kiki_riki^, помниш ли какво ти писах в темата за кръвния тест- да повториш и че има нещо;)) Много много се радвам за теб, дано продължи да расте и скоро и сак и сърчице **

# 531
  • Мнения: 533
Да беше единствената другите го отписаха. Такаче ще се борим. Незнам кога трябва да се чуе сурчице и в коя седмица се водя но на 23 24 ще съм на преглед и дано всичко което трябва да се види и чуе се види и чуе. Успех на всички момичета тук . И наистина не търсете симптоми живейте си живота само не вдигайте тежко а нещатата ще станат.

# 532
  • Мнения: 108
8.69 mIU/ml какво значи това 10ден след трансфер на пет дневни
Аааа кики рики, ти определено ме накара да се усмихна. След този коментар ^ мислех че всичко е приключило при теб. Късмет ти желая и скоро да чуете пулс!

# 533
  • Мнения: 6 309
8.69 mIU/ml какво значи това 10ден след трансфер на пет дневни

Кики, резултатът наистина не е добър, но все пак може да  изчакаш 2 дена, за да видиш дали няма да тръгне да се покачва, преди да спреш окончателно всички лекарства.

Ааа, не беше само тя. И аз ти писах да изчакаш и да повториш ЧХГ. Дано всичко се развие добре.  HugKissing Heart

# 534
  • Мнения: 220
Здравейте!
Колко дни след трансфера мога да си направя кръвен тест? На 25-ти ми беше трансфера.

# 535
  • Мнения: 7 898
Изчакай 10 дена, за да не се разочароваш. Ако имаш здрави нерви можеш и по- рано, но най много да се стресираш излишно.

# 536
  • Мнения: 6 309
Здравейте!
Колко дни след трансфера мога да си направя кръвен тест? На 25-ти ми беше трансфера.

Здравей. Най-рано на  11-12ти ден след пункцията, но това при положение че не слагаш някакви инжекции със ЧХГ.  Успех

# 537
  • Мнения: X
Не знам тези медикаменти, които приемах имат ли удължено действие, но месец след отрицателния тест и спирането им, се будя обляна в пот посреднощ или сутрин. Да не си остана в постоянна критическа сега?
От първия цикъл минаха 30тина дни и довчера нямах никакви симптоми за наближаващ цикъл, но днес се появиха обичайните.
Някой има ли подобен опит с въпросното потене и след спиране на прогестерона?

# 538
  • Мнения: 201
По време на приема на прогестерон се събуждах посред нощ изпотена и много гореща, имах и температура 37.2-37.3. Веднага след спирането на лекарствата обаче, не съм имала проблеми. Веднага се върнах към нормалния ритъм на живот. Първият цикъл закъсня с 4-ри дни, а следващите си бяха през 28 дни. Със сигурност хормоналното ни състояние е нарушено и е нужно време докато се уравновеси.

# 539
  • Мнения: X
Красима, ти кой цикъл смяташ като първи? Веднага след спиране на лекарствата или този след него?

Общи условия

Активация на акаунт