Дългото чакане след трансфер - Тема 80

  • 39 302
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 726
Кики, чакаме те днес, с поне троен резултат, пък!
А моят цикъл още го няма! Колко дни след спирането на лекарствата най-много да го чакам, еГати!

# 481
  • Мнения: 536
и аз чакам да излезнат резултатите. на мен след естрофема първия път ми дойде 4 дни след като го спрях а с утрогестан и дуфастон на предния опит си ми дойде докато го пиех нямаше бременност и затова.

# 482
  • Мнения: 188
На мен ми дойде 8 дни след теста на 10 ден от трансфера, след като спрях лекарствата. Или 18 дни след трансфера. На предния, мисля беше, след 3 дни от теста с резултат 0,1, при трансфер на тридневни 2 ембриона...

 С това закъснение от 8 дни, дори се притесних, че може би избързах със спирането на лекарствата, но др така каза и от споделеното тук, че няма смисъл при такъв нисък резултата... Резултата от теста на 10 ден след трансфера на 2 бластоциста беше 3,1... Още ме гложди, да не съм го уморила, със спирането на лекарствата, ако е имало нещо захванато...

Мислите ли, че е имало шанс, при този резултат ЧХГ 3,1 на 10 ден, трансфер на 2 бласта? Свършила работа, но все пак...

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 11:58 от Deona

# 483
  • Мнения: 536
ако не спреш естрофема и няма бременност ще ти дойде ли.

# 484
  • Мнения: 6 374
Момичета, нищо не спирайте на своя глава, а си слушайте лекарите.  М понякога настъпва въпреки приема на медикаменти, а понякога закъснява повечко въпреки спирането им. При всеки е различно.
      Деона, при такова ЧХГ не е имало шанс мила. Най вероятно до няколко дена е щяло да падне на 0.  Вероятно за това ти е закъсняла и М повечко, докато се изчисти напълно ЧХГ-то.

# 485
  • Мнения: 536
8.69 mIU/ml какво значи това 10ден след трансфер на пет дневни

# 486
  • Мнения: 15 356
Кики,означава че е имало кратка имплантация,моя свеж беше така-9 на десети ден на петдневни.Съжалявам!
Говори си с доктора все пак,моя ми каза да спирам всичко като видя резултата.
Имаш ли още ембриончета?

# 487
  • Мнения: 536
имам от този отговор ме беше страх

# 488
# 489
  • Мнения: 15 356
имам от този отговор ме беше страх
Знам.Съжалявам ,че се наложи,пожелавам ти някой от замръзените ти ембриончета да е твоя боец.
Събери се и продължавай напред!🍀

# 490
  • Мнения: 408
Здравейте,
Изписват ли ви но шпа след трансфер?
Леко съм объркана, защото предния път (в друга клиника) ми изписаха 3х2 но шпа.
Сега са ми изписани 2х2 естрофем и 2х1 кринон.
Но моя док го нямаше вчера, друг ми направи даже трансфера.
Отделно имам изписан фраксипарин след + тест... но мислех че след трансфер се пие аспирин протект при тромбофилия.
Питах вчера сестрата тя каза щом досега не е назначен, си оставаш само на фракси след +
Но не се е съветвала с док и леко се притесних 😑

# 491
  • Мнения: 733
Здравейте,
Изписват ли ви но шпа след трансфер?
Леко съм объркана, защото предния път (в друга клиника) ми изписаха 3х2 но шпа.
Сега са ми изписани 2х2 естрофем и 2х1 кринон.
Но моя док го нямаше вчера, друг ми направи даже трансфера.
Отделно имам изписан фраксипарин след + тест... но мислех че след трансфер се пие аспирин протект при тромбофилия.
Питах вчера сестрата тя каза щом досега не е назначен, си оставаш само на фракси след +
Но не се е съветвала с док и леко се притесних 😑

На мен не са ми изписвали но шпа. Питах допълнително и ми казаха, само в краен случай, ако имам болки. Така и направих, в много крайни случаи съм пила.
И също бях само на Фракси след +тест, аспирин не съм пила, моят лекар е против него.

Според мен си следвайте терапията, която са ви дали или ако имате голямо съмнение в нея, се опитайте да се свържете с проследяващия ви, на който имате доверие Simple Smile

# 492
  • Мнения: 6 374
8.69 mIU/ml какво значи това 10ден след трансфер на пет дневни

Кики, резултатът наистина не е добър, но все пак може да  изчакаш 2 дена, за да видиш дали няма да тръгне да се покачва, преди да спреш окончателно всички лекарства.

# 493
  • Мнения: 471
Някой вдига ли температура от дуфастон и по - голям прием на утрогестан?

# 494
  • Мнения: 15 356
Някой вдига ли температура от дуфастон и по - голям прием на утрогестан?
Прогестерона повишава температурата.

Общи условия

Активация на акаунт