Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! Тема 51

  • 31 587
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 328
Благодаря Ева! Много полезна информация за Карагьозов... аз съм с ХПВ 16 и цин 1 и цин 2 ... доктора ми каза - конизация ,  но искам още едно мнение и да решавам какво да правя..
Успех на теб

# 511
  • Мнения: 21
Няма за какво! Обади им се и сподели ситуацията си и си мисля, че ще ти влязат в положение.
Благодаря ти, успех и на теб! Не забравяй да се върнеш да споделиш как протичат при теб нещата Simple Smile

# 512
  • София
  • Мнения: 462
Момичета, тъй като при доктор Карагьозов е трудно да се запише час, имате ли отзиви за доктор Попов, колега на доктор Карагьозов от същата клиника?

# 513
  • Мнения: 21
Аз не бих могла да споделя лично мнение или опит, но видях из форума, че въпросният е доста препоръчван за кисти,миоми,ендометриоза.
Ти сподели, че ти предстои колпоскопия и евентуално биопсия, можеш при него да ги направиш, а след това спрямо резултата ще се преориентираш, ако се наложи или така искаш.

# 514
  • Мнения: 781
Момичета, на скоро откриха дисплазия център към болница вита като идеята е за такива случаи (като този на ева) да може да се направи своевременна консултация.
 Също така следете супердок, там по няколко пъти в седмицата се освобождават часове и то за. След няколко дни Simple Smile

# 515
  • Мнения: 21
Момичета, на скоро откриха дисплазия център към болница вита като идеята е за такива случаи (като този на ева) да може да се направи своевременна консултация.
 Също така следете супердок, там по няколко пъти в седмицата се освобождават часове и то за. След няколко дни Simple Smile

Точно така, проверих. Към този център са ме пренасочили на телефона, който е посочен.
А за супердок не се бях сетила и аз, добра идея.

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 01:26 от Ева Методиева 668243

# 516
  • Мнения: 57
Димитров вече не работи в Щерев...
tremble, Карагьозов от Вита, Димитров от Щерев.

# 517
  • София
  • Мнения: 11 977
Димитров вече не работи в Щерев...
tremble, Карагьозов от Вита, Димитров от Щерев.

Доколкото знам все още работи там, но завършва поредна специализация, затова липсва временно.

# 518
  • София
  • Мнения: 7 023
Димитров вече не работи в Щерев...
tremble, Карагьозов от Вита, Димитров от Щерев.
Не знаех, извинявам се.

# 519
  • Мнения: 6 604
Змия, кога се връща Димитров? 🤔
Време ми е за контролен преглед. 😐

# 520
  • София
  • Мнения: 11 977
Змия, кога се връща Димитров? 🤔
Време ми е за контролен преглед. 😐

Ще питам свекървата, тя ще знае.

# 521
  • София
  • Мнения: 11 977
Няма да се връща. Другата седмица ще разбера къде отива и ще пиша.

# 522
  • Мнения: 6 604
Няма да се връща. Другата седмица ще разбера къде отива и ще пиша.
Ще чакам, да знаеш. 🤗

# 523
  • Мнения: 781
Хмм, много странно. В събота звънях се питам за графика и кога се връща и мии казаха че графикът му за юни щял да излезе края на май...

# 524
  • София
  • Мнения: 11 977
Моята свекърва работи там и знае всичко. Както и тормози всички.
Щяла да ходи в болницата в понеделник. Помолих да разбере къде ще ходи. Тя много добре знае, че това е моят лекар.

Общи условия

Активация на акаунт