Преди и след (home makeovers) - 2

  • 110 052
  • 775
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 029
Виждала съм подобен полилей, в един от двата магазина за лампи до Какаду на Сливница. Със светодиодчета по върховете, май така се казват.
Да от там е. Има 27 броя лед крушки. Свети по няколко начина - само малкия “кръг”, малък и голям и всички. Избирането става със ключа и последователно включване и изключване. Когато си изберете една от трите опци и след това загасите при повторно пускане се включва последно избраната.
Дано го обясних добре

# 211
  • Перник
  • Мнения: 726
Здравейте!
Моля за съвет Simple Smile
Какво може да се сложи на стена, на която шпакловката се пука? Викахме два пъти майстори резултатът е един и същи - на стените без гипсокартон шпакловката се пука. Проблемни са ни кухнята и коридора. В коридора сложихме ламинат на стените, но не ми се иска и в кухнята да слагаме,та моля за съвети с какво да прикрием пукнатините.
Това е проблемната стена
Скрит текст:

# 212
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Карамел, щях да кажа нещо като ламперия, ние скрихме пукнатина така, минаха отзад трасета на климатици, контакти се изведоха където са нужни без къртене, но видях ламината. Хубав, дебел тапет опция ли е? Има богатство от десени и можеш да направиш същата визия, чисто бяло или каквото предпочитате.
Ето какво направихме ние:


# 213
  • Мнения: 41 035
Ако се пука се сваля всичко до здраво, маже се наново и се шпаклова с мрежа. Иначе ако искате лесно опитайте със стъкловлакнести тапети за боядисване.

https://shop.sevar.bg/48-tezhki-stklotkani-pokritiya-scandatex

# 214
  • Мнения: 11 642
Няма да коментирам дали е красиво или не е с ламинат, това е въпрос на личен избор, но искам да кажа, че зад него какво чудо мръсотия, паяжини и т. н. се трупа ще се ужасите, ако видите. Недай боже и ако се появят хлебарки в сградата. Гадинките много обичат подобни кухини. Иначе Черна Станция ви е дала най-разумния съвет.

# 215
# 216
  • Бургас
  • Мнения: 6 045
Декоративни тухли.
Например такива.
https://tuhlibg.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D … 0%B2%D0%BA%D0%B8/

# 217
  • София
  • Мнения: 8 283

Има и бели, ако искате светъл цвят.

# 218
  • Перник
  • Мнения: 726
Много ви благодаря за идеите Simple Smile
Знам, че най-добрият вариант е свалянето и измазването на ново с мрежа, но в момента всичко вече е почти готово и не ни се разбутва пак.
Сградата е къща, не е апартамент, така че се надявам да не се появят хлебарки.
Прикачам част от коридора с ламинат, ако на някой му е интересно.
Скрит текст:

# 219
  • Мнения: 852
Супер е станало!

# 220
  • Мнения: 5 301
Да покажа част от хол. Первазите още не съм боядисала в бяло, под свещниците трябваше да има правоъгълни огледала, но размислих. Картините още не са окачени. Фотьойлите бяха купени за детските стаи, но и там има промяна в концепция. За сега остават тук ))). Още не съм решила какви ще са корнизи за пердета, в момента са  икейски, но вършат чудна работа.
Скрит текст:



# 221
  • Мнения: 852
Леле, къде е тази къща? Страхотна е!

# 222
  • Мнения: 5 301
Благодаря, в Пещера е.

# 223
  • Мнения: 9 809
Ла Валета, диванът ще го сънувам тази нощ, включително това синьо Hands Clap
А къщата мислех, че е някъде около нас - центърът на София.

# 224
  • Мнения: 852
Бях готова да заложа на Пазарчузетс, супер е Пещера, достатъчно близо до всякакви удобства. Hug

Общи условия

Активация на акаунт