Преди и след (home makeovers) - 2

  • 110 334
  • 775
  •   1
Отговори
# 225
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цветовата гама след е Heart Eyes
Разкошна къща, със здраве да си я обитавате.

# 226
  • Мнения: 2 176
Страхотно се е получило! Свежо, изчистено и все пак има внесен цвят😍 Браво!

# 227
  • Мнения: 611
Диванът от къде е купен? Вдъхвате нов живот на старата аристократка (къщата). Имате чудесен вкус!

# 228
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 886
Както винаги - прекрасно, Ла Валета!

# 229
  • Мнения: 5 315
Благодаря много, момичета!
Диванът е от Vivre, купих го през лято, тогава имаше страхотна отстъпка. Но само преди месец го разопаковахме ))).
https://www.vivre.bg/p-1224968/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%82%D0%B5%D0 … rrus_bottle_green - моят е Bottle Green.
Скрит текст:
Ако не греша, тогава го взех за около 1500 лв.

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 18:06 от La_Valletta

# 230
  • Мнения: 883
Прекрасно е! Поздравления, както за резултата, така и за отношението към този имот!

# 231
  • Мнения: 767
Аз в килима се влюбих Heart Eyes
От къде е ?

# 232
  • София
  • Мнения: 6 023
Ла. ВАЛЛЕТА, То по - хубаво при теб от апартаментчето на Кейт Мидълтън дето го бяха пуснали вчера, със снимки, Stuck Out Tongue Winking Eye  а инак този диван става ли за спане, т.е. Удобен ли е?

# 233
  • Мнения: 2 005
Ла Валета, диванът ще го сънувам тази нощ, включително това синьо Hands Clap
+1
Като гледам снимки от къщата и пак се навивам да търся ежат от къща а не апартамент. Пусто ремонтите са ми тегава част.

# 234
  • Мнения: 5 315
Благодаря ви, момичета! Карате ме да се усмихвам цяла вечер Relaxed.
 Килимът е от тук https://www.vivre.bg/p-933359/%D0%BA%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BC_ara … e=3&ch_id=860.
Скрит текст:
В този сайт съм забелязала към определени дни пускат много големи намаления от типа на - 25% и в комбинация с безплатна доставка едрогабаритните неща излизат изгодно, аз обикновено четвъртъци нацелвам. Отделно, ако сте новорегистрирани, се активира и бонус -12 лв.
Дъщеря ми временно спи на този диван, спорд нея е много удобен и широк. Ако се разпъне - става и за двама. Филми гледаме и трима ))).  Обаче, според мен, когато облегалка става част от леглото щеше е добре да има механизъм за захващане или диванът трябва да стои плътно до стената, за да не става никой от тази страна.

# 235
  • Мнения: 2 114
Ла Валетта освен вкус има и лека ръка. Със здраве да си ползва всичко!
Благодаря, че ни вдъхновява и нас !

# 236
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Обожавам старинни къщи. Но тук е над 2000€ кв.м.(Варна)
Височината на стаите стандартна ли е?

# 237
  • Мнения: 14 820
Страхотно е! Диванът и на мен ми хареса много! Но и фотьолите,и прозорците,всичко е супер! 😍🤗 Поздравления!

# 238
  • Мнения: 852
Аз също бих искала къща, но и тя си е цифра, ремонтът е цифра, отоплението е цифра поддръжката и тя е цифра. Транспортът от и до къщата и той е цифра. Така че ми се пълни душата с тези снимки. Аз съм готова и само в банята ви да живея. Joy

# 239
  • Мнения: 5 315
Благодаря момичета, пожелавам ви мечтите да се сбъдват и да попадате на добри майстори, с които имате сходно мислене! Първоначално таваните бяха 280 см, но, поради не състиковане на различни майстори,  нивото падна на 270-269 см. Много страдах от този факт, но вече не забелязвам липсващите сантиметри ))).

Общи условия

Активация на акаунт