Преди и след (home makeovers) - 2

  • 110 038
  • 775
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Много е приятно да видиш, че някой си е купил красива къща и освен това я е обзавел с много вкус!

# 241
  • Варна
  • Мнения: 14 547
Старите, аристократични къщи са с високи тавани. Имат финни детайли и опит за уникалност. Съчетанието на полилея, свещниците и модерните мебели е чудесно.
Интериорът ще генерира хепи емоции.😎

# 242
  • Мнения: 10 694
La Valletta, поздравления и от мен за финия вкус и усет за интериор! Много ми хареса видяното до сега Simple Smile
Какъв тип ще е останалата част от мебелировката? Ще се радвам , ако споделите още снимки Simple Smile

# 243
  • Мнения: 39 396
Поздравления и от мен! Много е хубаво!

# 244
  • Мнения: 22 867
La_Valletta, наистина, ако нямаш нищо против, пускай ни така по мъничко, на час по лъжичка нещичко, много приятна обстановка в хола, чудесно си се справила. А къщата много ми заприлича на една плевенска красота в центъра, колежка живееше там, та за момент си помислих дали тя не пише.

# 245
  • Мнения: X
Полилеят наистина е убийствен! Аз например няма къде да си сложа такъв, обаче в тази стая и къща си е намерил мястото.

# 246
  • Мнения: 5 368
На мен ще ми е интересно да видя и реновацията на къщата отвън.

# 247
  • Мнения: 71
Поздравления и от мен, La_Valletta. Чудесно е станало ! Съвсем различно изглежда.
Интересно ми е коя година е строена къщата. Нашата е от 1924 г. и височината на таваните е 3 метра и нещо. В 2 от стаите даже ги понамалихме с окачен таван. Няма отопляне това чудо през студени зими. Учудвам се, че вашите са на 2.80 м.

# 248
  • Мнения: 9 800
В къща от 1924 г. височината е 2,80 м., но като сменяхме дюшемето в едното помещение се оказа, че под него има към десетина см. сгурия върху плочата. Няма как да го проверя в момента, но ми се струва, че третият етаж е една идея по-нисък от първите два. 
Иначе, за софианци, ако се сещат как изглежда, гърбът на виенския салон на Лучано на Московска и Раковска - там съм влизала в един апартамент и таваните сигурно бяха 3 и нещо, мнооого високи. Ако се кача на перваза на прозореца и си протегна ръката нагоре, няма да стигна до горната част на дограмата. Но тя самата кооперация е специална, паметник на културата или архитектурата е.
Не можах да разбера хубаво от снимката каква е настилката върху пода на Ла Валета.

# 249
  • Мнения: 41 009
Аз съм родена в кооперация с таван на 3.20 над дюшемето.  И отделно под него имаше поне 10 см сгурия (така се е изолирало някога). И не ми липсва. Вярно е, има удобства, но топлиш 1/3 апартамент отгоре.

# 250
  • Мнения: 5 300
Благодаря, момичета! Къщата е 1924 година, даже намерих автограф на майстора на таванския етаж върху гредата
Скрит текст:
.
Подът е дюшеме, изциклено и омаслено две ръце с бяло Осмо и една с прозрачна вакса.



# 251
  • Мнения: 9 800
Прекрасно е, Ла Валета!
Особено онази снимка, на която се вижда "традиционното" дюшеме до оправеното.
И автографът също, страхотен детайл, ако тръгнете да стягате и тавана някой ден.

# 252
  • Мнения: 22 867
Златни му ръце на тоя майстор, ама и къщата му е попаднала в добри ръце. Страхотни идеи имате и ги осъществявате прекрасно! Удоволствие е да се гледат снимките, благодаря! Heart

# 253
  • Мнения: 41 009
Прекрасно е, Ла Валета!
Особено онази снимка, на която се вижда "традиционното" дюшеме до оправеното.

Бих искала да споделя нещо, нека не се приема за критика, а за съвет. Дюшемето може да изглежда супер на теория, но е чам и при това не много качествен. В родния ми дом беше същото, при това далеч по-качествено като материал. Та знам какво е - по време на един голям купон стана на кратери като лунен пейзаж от тънките токчета на момичетата. То дъбът у нас сега непрекъснато генерира подбивания, а с чама е просто неизбежно. Та съветът ми е да се търси такъв стил в интериора, при който подбитото дюшеме е ефект, а не дефект. Защото неизбежно ще се подбие.

# 254
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Ла Валета, ще запазите ли фасадата? Имам предвид с всичките  досегашни орнаменти?

Общи условия

Активация на акаунт