Любители на котки - Тема 142

  • 35 263
  • 763
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 21 282


Не се отделя от мен- имам температура тези дни.
Много трудно решение за болното котенце...

# 166
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Шиши. Joy Като нашия, показвам спящо Ушато, май не сме се разписвали в новата тема.

# 167
  • Мнения: 5 418
малката лисичка, оздравявай бързо. Дано Тути ти помогне за това.
dgeorgiewa, моите котки харесаха Orijen, но съм им давала само веднъж преди доста време и сега не знам дали биха я яли. Но не са ли много 5,4 килограма за една котка? За съжаление няма други разфасовки у нас или купуваш насипно?

# 168
  • Мнения: 15 380
Мая се мъдри върху мен Grinning :

Скрит текст:




# 169
  • Мнения: 6 013
Здравейте!
Днес кастрираха Лъки и забравих да питам дали мога да го изкъпя утре?

# 170
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
В никакъв случай, може да го простудиш.

# 171
  • София
  • Мнения: 13 222
Здравейте!
Днес кастрираха Лъки и забравих да питам дали мога да го изкъпя утре?
В никакъв случай! Първо е с отворена рана и второ имунитетът му със сигурност е силно понижен.

Ако се е изпуснал и е изцапан, го почисти с мокра кърпа. Имам предвид да намокриш една кърпа, да я изстискаш на ръка  и да бършеш. Но може и да купиш мокри кърпи за животни от ДМ или от някой зоомагазин.

Бързо да се възстановява момчето! Hug

Добре дошла, Рошелка! Голям красавец си имаш! Heart Eyes

# 172
  • Мнения: 6 013
Благодаря, момичета!
След цял ден в клиниката като го взех го почистих с мокри кърпички, но пак намирисва. Възможно ли е да изпуска някакъв секрет или от медикаментите, с които са го третирали?

# 173
  • Мнения: 5 508
Най-често миришат 'на болница' и е нормално - 'отмирисват' се за ден Simple Smile

# 174
  • Мнения: 6 013
Цял ден са го държали в клетка с пелена, но явно е пишкал и като го взех коремчето и лапите бяха мокри. Чистих с кърпички, но пак искам да го изкъпя. Ще почакам.

# 175
  • Мнения: 5 508
Аз не бих рискувала с къпане по-рано от месец след кастрация или друг вид операция.

# 176
  • София
  • Мнения: 1 715
Мира, само ще се измие котето. Не се притеснявай и не къпи!

# 177
  • Мнения: 854
Здравейте. Имам проблем с котката си. Вече около 2 седмици е разгонена (женска е). Трябваше в петък да я кастрираме, като всички очаквахме, че до тогава ще й мине, но не преминава. Докторът отказва да я кастрира преди да й мине напълно. Много се мъчи горката, плаче денонощно, отслабнала е.
Някой друг имал ли е подобен проблем, притеснявам се да не й се влоши здравословното състояние, вече дори не е енергична, само лежи и плаче. Има ли начин как да й помогна? Опасно ли е според вас толкова дълго състояние на разгонване?

# 178
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Само моята котка ли е такава мърлява.. Нито козината си чисти, нито дупето след голямата нужда.. Ужасен мърльо е, не съм го виждала да се ближе за повече от секунда .. Само ходя и го следя наакан ли е, и къде ще реши да се покатери че да изцапа с ако, ако му е било по-меко акоъо, и понеже го заравя 2 минути, настъпва го, цапа се, абе ужас е .. Трето дупе вече мия след акане, че и лапички 🐾, аз ли случих на единствената мръсна котка Simple Smile

# 179
  • Мнения: 9 873
И Ади не е голям чистник, само лапичките мие излишно старателно, другото по малко. Даже му подавам и държа опашката за да я измие от време на време, че сам не се сеща Grinning
Поне е с толкова къс косъм, че наакано няма.

Общи условия

Активация на акаунт