Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 37 822
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 70
Момичета и моя сутиен се разшири. Поръчах си преди операцията два за да мога да ги сменям. Единия бежов, другия черен. Бежовия се отпусна доста. Даите идея от къде да си взема нещо добро. 😊

# 61
  • Мнения: 37
Дано поне бодита и се получават, че за тия пари ако го хвърля... Joy Но благодаря много, че споделите, като дойде време за гърдите ще ви питам пак откъде да си поръчам медицински сутиени.
Имам приятелка,която е мн доволна от мед.сутиени при др.Гьоргиев,но тя има 4 уголемявания на гърдите пли него и не съм я питала дали свободно може да се купи от там мед.сутиен

# 62
  • Мнения: 1 725
Как така 4? Защо толкова много?

# 63
  • Мнения: 78
На мен доктор Молов ми взе 6600лв за:
-импланти и тяхното поставяне
-две мрежи
-Повдигане на бюста
-Намаляне на ареолите
Много странно ми е някой като пише някоя по висока сума за по малко неща. Още на консултацията ми изчисли и каза, че ми прави отстъпка. Не сме се познавали от преди това та да ми направи такава цена и съм сигурна, че и на другите операциите са с доста по ниска цена.
И аз съм много доволна от клиниката в Бургас. Мария ми беше казала преди 1-2седмици,че имал дни с по - три операции.

# 64
  • София
  • Мнения: 134
Да, проблемът е, че аз само разбрак кубиците, проекциите не ги знам, а и до сега все си мислех, че ще съм с кръгли и с тези анатомични съвсем се обърках.
Аз съм се спряла на кръгли. Имам доверие на лекаря и гледам да не се притеснявам.
На мен Георгиев мисля, че ми беше предложил същите кубинци като при теб.
Кога ти е датата?

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:51 от bubanka

# 65
  • Мнения: 37
Как така 4? Защо толкова много?
Защото първите и гърди преди доста години бяха 300 сс,свикна с тях и поиска по-голями,сложи си 420,после 560 и в момента е със 700 😁 Напоследък искаше да слага 900 ,но Гьоргиев я отказа.

# 66
  • Мнения: 477
Много странно и на мен светлият ми се отпусна явно е от плата. И изобщо не ме кефят ама за вкъщи стават. Продават се свободно мисля че има сайтове с мед сутиени само трябва да се види подгръдната и чашката и си поръчваш. На мен и отстрани ми се отпусна подмишниците много ми се гърчат и двата. Имам приятелка оперирана в Турция преди 4 години и все още си носи сутиена от болницата моя на дали ще издържи толкова😂😂😂😂😂Искам да ги видя тия 700сс от чисто любопитство

# 67
  • Мнения: 23
Аз съм се спряла на кръгли. Имам доверие на лекаря и гледам да не се притеснявам.
На мен Георгиев мисля, че ми беше предложил същите кубинци като при теб.
Кога ти е датата?
На 13.03. ми е операцията, има доста време до тогава, ти при кой лекар беше?

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:51 от bubanka

# 68
  • Мнения: 45
Момичета,ето ме и мен 3 месеца след операцията.Забравих как се скрива,затова извинявайте Simple Smile Честно казано на мен вече ми малеят Grinning


На мен много ми харесват, чудесно са се получили. Може ли да дадеш информация какъв размер са и при кого си се оперирала?

# 69
  • Мнения: 23
Скрит текст:
Здравейте. Следя редовно темата и научих много от тук. Миналата година правих консултация с Естетика( там префложиха кръгли, после от тук разбрах защо), а след това и с доц. Романски. Доцентът тога предложи кръгли импланти, мисля, че бяха Polytech 375 или 425 кубика, аз да преценя. Сега чуденката ми е за Николай Георгиев, той предложи капковидни 390 или 440, а аз, за да не съжалявам, че ще са ми малки му казах, че искам максимума. Насрочихме и дата за операция, но не зная какво да правя, няма ли да съм крещяща с тези кубици? Каза, че ще съм доста секси, ще има голяма разлика 🙉, висока съм 173см., 55кг. не си зная подгръдната, не са ме мерили, не съм нулев старт, имам си жлеза. И друго се чудя, дали не сгреших с него, и Романски ми допадна, но и цената е водеща. Ох, стана много дълго,и объркано, извинете ме ☺
Адашка си ми и сме в сходна ситуация. При мен 171см.62кг. доктора ми предложи 450 и 480цц. Утре ще запазвам дата и на мен ми е притеснено да не би да са ми големи. Моята подгръдна е около 76см.,гръдна 86см. И аз си имам гърди. Все си мисля, че лекарите са за това, да имат точна преценка.
Кубиците се избират по таблица първо те измерват и после по дадените мерки в таблицата се гледа размера. А разликата между кръгли и анатомични е че при кръглите горният полюс е пълен а при анатомичните най-изпъкналата част е в долната част на импланта. И двата варианта са хубави зависи какъв ефект търсиш и другото което е много важно да се обсъди е дали ако избереш кръгли на твоята структура ще стоят добре защото те не на всеки стоят.
Проекцията е най-изпъкналата част на импланта нисък (долната част на импланта),среден (средната част на импланта), висок(Горната част на импланта)
Не се заяждам с никой не защитавам Моллов просто една реплика ме издразни
“ Дано не е пълно с отговори за Моллов” или нещо подобно. И като нямате какво да кажете започвате да се заяждате с правописа. Емииии не сме перфектни но пък имаме Перфектни гърди правени от.......
Ето сега се сещам за нещо което не бих направила ако сега се налага да се оперирам е да си поръчам сутиени от Ива защото се отпуснаха и единият се разши бих си купила от друго място.

Благодаря ти! Тези неща не сме обсъждали, даже си мисля дали не ме претупа на бързо, и това ме разколебава. Толкова години чаках този момент и сега съм объркана.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:51 от bubanka

# 70
  • Мнения: 37
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:51 от bubanka

# 71
  • Мнения: 8 757
Тези са хубави , изглеждат много естествено направени.
Колко кубика и при кого сте ги сложили ?

Аз търся подобна визия, но с една идея по-висок профил и по-голям размер.

# 72
  • Мнения: 37
Тези са хубави , изглеждат много естествено направени.
Колко кубика и при кого сте ги сложили ?
425 сс кръгли висок профил при доктор Молов😀

# 73
  • Мнения: 477
Ina Todorova 646201 няма Защо това може би ще го обсъдите на следващата консултация.
Polinka666 много хубави прави МО впечатление че момичетата с повече собствена жлеза по бързо започват да изглежват естествени.

# 74
  • Мнения: 51
"Перфектни гърди" няма,едни харесват едно,други друго,но да спориш ,че видиш ли твоите гърди са страхотни ,айде не мерси.
Нека всяка описва след операцията и протичащите месеци ,без намесата на хирурзите си,защото наистина е кофти да виждаш милион суперлативи за конкретен.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 15:52 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт