Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 8

  • 37 853
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Записвам се и Аз Simple Smile промени ли се стойката ви напред в леко прегърбване след имплантите или напротив? И също за масажите на гръб или тяло как и кога най-рано се случват? Благодаря Ви

# 16
  • Мнения: 222
Записвам се за новата тема 😁 Иначе аз лично предпочитам двете операции да са заедно за да търпя всичко веднъж. Ще помисля дали да са в Естетика. Тук някой ще похвали ли някой турски хирург за гърди защото в последно време само за бг говорите ?😁🙂

# 17
  • Мнения: 51
Да ,стойката се променя и стоиш прегърбен известно време,докато не свикнеш с тежестта.
В предната тема изказах негативно мнение по отношение на кубиците за Естетика,но д - р Йоздемир ми ги направи перфектно ,всички ми ги харесват,даже който не знае си мисли че са естествени.

# 18
  • Мнения: 477
Аз харесвам Моллов кой каквото иска да говори. Преди не му бяха толкова късни консултацийте но сега е взел да прави по две операции на ден и за това се случва така. И това е пак за да може да уходи на нас неговите пациентки и да Защитавам го. Защото вие тук оперираните за по 10 000 лв    От светилата в този бранш злобеете и завиждате. И нещо друго само да кажа че аз лично имах възможност да се оперирам където си искам но избрах него заради ниската цена и останах очарована
1. От отношението му
2. Мария (асистентката му) Всеки ден ми звънеше да се интересува от състоянието ми и продължава от време на време да ме пита как съм.
3. От клиниката в Бургас всички бяха много мили
В крайна сметка не съм сбъркала че го избрах защото цената му беше най ниска.😘😘😘

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Да ,стойката се променя и стоиш прегърбен известно време,докато не свикнеш с тежестта.
В предната тема изказах негативно мнение по отношение на кубиците за Естетика,но д - р Йоздемир ми ги направи перфектно ,всички ми ги харесват,даже който не знае си мисли че са естествени.

И аз съм се насочила към д-р Йоздемир, главно заради ринопластиката. Харесва ми какви носове прави. При мен ще  е 2 в 1. Ринопластика и бюст. Размерът на импланта не е уточнен, защото аз на консултацията в София, коментирах само носът с него. Като млада имах сравнително голям бюст, години, дете, кърмене и увиснаха и се изпразниха от съдържание. Целта ми е главно повдигане, изравняване (имам асиметрия), не толкова уголемяване. Предпочитам да си остана чашка B. Не мисля, че при моята височина и кг., ще изглеждам добре с по-голям бюст. А и не искам това да е като акцент в тялото ми.

# 20
  • Мнения: 34
Здравейте. Аз тук ви чета всеки ден. На 28 имах операция при доктор Молов. Изключително внимателен беше към мен и приятелски настроен. Оперирах се в София. Екипа който ме следеше-на ниво. И най-важното гърдите които ми направи много ми харесват. 395сс висок профил.

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 14:49 от Не се сърди, човече

# 21
  • Мнения: X
Здравейте. Аз тук ви чета всеки ден. На 28 имах операция при доктор Молов. Изключително внимателен беше към мен и приятелски настроен. Оперирах се в София. Екипа който ме следеше-на ниво. И най-важното гърдите които ми направи много ми харесват. 395сс висок профил.
[/img]

Кръгли или анатомични? Аз съм със съшия старт като теб, но с мааалко по-големи ареоли. Кънев ми препоръча намаляне на зърната и повдигане с раунд блок.

# 22
  • Мнения: 34
Здравейте. Аз тук ви чета всеки ден. На 28 имах операция при доктор Молов. Изключително внимателен беше към мен и приятелски настроен. Оперирах се в София. Екипа който ме следеше-на ниво. И най-важното гърдите които ми направи много ми харесват. 395сс висок профил.
[/img]

Кръгли или анатомични? Аз съм със съшия старт като теб, но с мааалко по-големи ареоли. Кънев ми препоръча намаляне на зърната и повдигане с раунд блок.
Здравейте. Аз тук ви чета всеки ден. На 28 имах операция при доктор Молов. Изключително внимателен беше към мен и приятелски настроен. Оперирах се в София. Екипа който ме следеше-на ниво. И най-важното гърдите които ми направи много ми харесват. 395сс висок профил.
[/img]

Кръгли или анатомични? Аз съм със съшия старт като теб, но с мааалко по-големи ареоли. Кънев ми препоръча намаляне на зърната и повдигане с раунд блок.



С анатомични. На това се спряхме и двамата
Между другото не съм правила консултация с много лекари. Отидох при Молов и след разговора с него си казах,че това е моят лекар.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 877
veselinaiv80  Честито, много да те радват и бързо и безпроблемно възстановяване!
На мен пък Молов не ми се е хвалел, на кого какви е правил, даже много внимаваше на пациентки от моя град, да не ми показва снимки с лица. Също няколко пъти говорихме да направи галерия, и той отказа, защото смята, че не е етично да се размятат из нета....
Колкото до късните часове, не смятам, че е проблем, особено, като търчи от други градове, старае се да се погрижи за пациентите си и в същото време да обърне  внимание на всички, без да ги отлага, дори и да не се оперират при него...
Както казах по-напред, за мен резултата е по-важен, от лустросан кабинет и работно време....

# 24
  • Мнения: 191
Да ,стойката се променя и стоиш прегърбен известно време,докато не свикнеш с тежестта.
В предната тема изказах негативно мнение по отношение на кубиците за Естетика,но д - р Йоздемир ми ги направи перфектно ,всички ми ги харесват,даже който не знае си мисли че са естествени.

Mоже ли да кажете какви кубици искахте и какви Ви сложиха?Кръгли ли са имплантите?И на мен ми харесва д-р Йоздемир и ако не дойде скоро в София, мисля да отида до Истанбул на консултация.Вие къде се срещнахте с него за първи път?

# 25
  • София
  • Мнения: 4 884
Веселина, супер са ти гърдите, честити Simple Smile

Аз имам отново въпрос, как ги решавате с докторите тия странни кубици, като 395, вместо директно кръгло число, 400, сигурно ми е доста тъп въпроса, но ми е странно Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 34
Веселина, супер са ти гърдите, честити Simple Smile

Аз имам отново въпрос, как ги решавате с докторите тия странни кубици, като 395, вместо директно кръгло число, 400, сигурно ми е доста тъп въпроса, но ми е странно Rolling Eyes

Благодаря.
Сега относно въпросът ти. Докторът щателно измери всичко. И най-важното колко ти е разтегливостта на кожата. И според всички мерки сумирано излезнаха този размер кубици. А не колко аз искам.

# 27
  • Мнения: 51
В Естетика предлагат само кръгли импланти ! С 350 cc съм,като старта ми е нулев,по време на консултацията преди да се съблека ми каза 400 cc ,но след това е преценил ,че трябва да е по - малко.
Дикретна консултация с д - ра се прави 1 ден преди операцията ,тоест не правят както тук.
За това и са безплатните консултации правени в България ,за да може 5-10 мин да се отдели на всяка /всеки потециален пациент или вече такъв.
"Светилото" д - р Дилбер също прави така,една колежка преди година си оперира при него носът.

Колкото до "закръглянето" на кубиците ,това не е математика,според зависи структурата на тялото и дали имаш или нямаш собствени жлези.

# 28
  • Мнения: 1 725
Има си таблици, така ги е направил производителя.

# 29
  • Мнения: 191
В Естетика предлагат само кръгли импланти ! С 350 cc съм,като старта ми е нулев,по време на консултацията преди да се съблека ми каза 400 cc ,но след това е преценил ,че трябва да е по - малко.
Дикретна консултация с д - ра се прави 1 ден преди операцията ,тоест не правят както тук.
За това и са безплатните консултации правени в България ,за да може 5-10 мин да се отдели на всяка /всеки потециален пациент или вече такъв.
"Светилото" д - р Дилбер също прави така,една колежка преди година си оперира при него носът.

Колкото до "закръглянето" на кубиците ,това не е математика,според зависи структурата на тялото и дали имаш или нямаш собствени жлези.
Удобно ли е да пратите снимка на лично?И аз съм с почти нулев старт.Знам ги как процедират терците.Правила съм рино там, но с хирурга се запознах в София.За мен е важно да се запозная предварително с човека, който ще ми реже тялото.На консултация с Естетика съм била, но с друг техен доктор.

Общи условия

Активация на акаунт