Преди време бях пуснала тема "Какво да направя с ревността си?"

  • 2 433
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 462
ревността ми се изразява в неприязън, че се обръща внимание на друга жена, а не на мен. Той доста често реагира по същия начин към мен, с тази разлика, че не го показва толкова явно... Може би е развито силно собственическото ми чувство или пък се засяга женското ми ЕГО, знам ли..
Ниско самочувствие, не се смяташ за привлекателна.  Работи над себе си.

# 31
  • Мнения: 8 917
Еличко, ще си съсипеш нервите на млади години с такива глупости Hug
Я го дай малко по- спокойно Grinning По този начин най- много момчето да се почувства задушавано и да прояви странни мераци да се поогледа Confused

 Peace

Според мен имаш 2 неща за които да мислиш - 1. да "намалиш" до минимум ревността си  и 2. може и да те "човърка" нещо, но в никакъв случай не му го показвай - би могла да го обидиш, че му нямаш доверие, а и не говори добре за твоето самочувствие Peace

# 32
  • Мнения: 240
Намери си някакво занимание, хоби -я фитнес, я аеробика или пък нещо друго....аз откакто тръгнах на фитнес съм по-малко нервна и се чувствам по-добре. Така и ти ще се съсредоточиш върху нещо друго  Grinning, а няма само да го мислиш твоя!

# 33
  • Мнения: 8 917
Намери си някакво занимание, хоби -я фитнес, я аеробика или пък нещо друго....аз откакто тръгнах на фитнес съм по-малко нервна и се чувствам по-добре. Така и ти ще се съсредоточиш върху нещо друго  Grinning, а няма само да го мислиш твоя!
А и определено ще добиеш нови впечатление, нови познати и въобще смяна на обстановката и прогонване на подобни мисли. Пробвай Peace

# 34
  • Мнения: 7 474
Ти ще откачиш така  ooooh! Вземи мерки преди да сте си съсипали живота взаимно  Thinking Ако трябва и на психоаналитик (или както там се нарича отиди) Peace

# 35
  • Мнения: 2 039
Сега установих, че тотално съм се сбъркала... Тези дни у нас беше племенничката на моя "мъж", с която се видяхме за 1 път и доста ни потръгна приказката. Преспа вечерта, че на другата сутрин трябваше рано да е на курс. За протокола - момичето е на 18 и е пълничко, но в лице е симпатична.
И какво роди моята луда глава? Понеже видях, че моят човек 2 пъти и е звънял за 4 дена (а той няма навик да се чува с роднините си изобщо толкова често) и реших, че това е повод да поревнувам....
Е, дали не требва да ида на психиатро?!  #2gunfire #Cussing out
А,трябва,трябва  Crazy!!!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
ревността ми се изразява в неприязън, че се обръща внимание на друга жена, а не на мен. Той доста често реагира по същия начин към мен, с тази разлика, че не го показва толкова явно... Може би е развито силно собственическото ми чувство или пък се засяга женското ми ЕГО, знам ли..
Ниско самочувствие, не се смяташ за привлекателна.  Работи над себе си.
Това е и моето мнение. Просто трябва да вярваш повече в себе си. По добро лечение на ревноста от самочувствието няма. АЗ ревнувах преди мъжа си много. Докато стигна до извода, че причината е в мене и нямам почва да ревнувам реших и проблема си. Просто вярвай на съпруга си. Разбери, че не си единствената жена в живота му, но за сметка на това най - важната и приеми факта, че щом те е взел значи те харесва и това трябва да те накара да разбереш, че ревноста няма място в отношенията ви.  А пък ако това не помага значи просто не го приемаш въпреки, че го разбираш. Ако имаш нужда от повече внимание просто му кажи. Ако не се чувстваш привлекателна направи нещо по въпроса. Просто се харесвай.  Peace

# 37
  • Мнения: 2 015
Намери си някакво занимание, хоби -я фитнес, я аеробика или пък нещо друго....аз откакто тръгнах на фитнес съм по-малко нервна и се чувствам по-добре. Така и ти ще се съсредоточиш върху нещо друго  Grinning, а няма само да го мислиш твоя!
И аз съм на това мнение Peace!

# 38
  • Мнения: 5 877
Я стига глупости.
Ако проблемът е, че не ти обръща внимание, просто му го кажи - тъй и тъй, вземи ме заведи на ресторант и ме поглези, че виж как съм изперкала.

Общи условия

Активация на акаунт