Съпруги на военнослужещи - 28

  • 42 835
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 170
Тези телефони за украса ги имат в тази агенция.. От сутринта никой не вдига Confused
Редактирам се, вдигнаха веднага след като написах тук Joy
Няма местааа за смяната от 10ти.. Сега минаваме на план Б (да не сме на военна база) Grinning

Последна редакция: пн, 27 юли 2020, 10:38 от Мис Ю

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Мис Ю  мм преди малко запази за Сарафово от 31.08

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Свърши се морската почивка за тази година. Сега чакам с нетърпение планинската и междувременно, една екскурзия за два-три дни из страната... Само че за август много ми се струпват нещата, та ще видим кога, къде и как ще ги реализирам всичките Joy

За базата в Сарафово мога само хубаво да кажа - в групата във Фейсбук една дама се беше оплакала, че яденето било малко - нищо подобно. Сипваха ни от каквото и колкото поискаме, даже и допълнителни, когато сме искали.
Разликата с предни години е, че вече салатите, десертите и панерчетата с хляба не са на самообслужване, а има готови порции и жена, от която можеш да поискаш, да ти сложи повече от едно или изобщо от друго.
Друго, което ме изненада е, че има кафемашина в столовата. Чак тази сутрин пробвахме кафето от там, че си правехме в стаята - никак не е лошо!
Барчето до басейна работи, предлагат всичко, каквото и миналите години, но доколкото разбрах, наемателите му ще се отказват и тази година ще им е последна Sad
Проблем с шезлонги и чадъри не е имало, единствено в събота и неделя недостига, но имаше доста хора, които по принцип не съм виждала през седмицата Rolling Eyes
Водата и в морето и в басейна беше много топла, изобщо - изкарах е си чудесно, но определено 7 дни са малко Joy

# 543
  • Мнения: 1 605
Мис Ю защо не попиташ за другаде, гледам на сайта че излизат свободни места

# 544
  • Мнения: 2 170
Момичета, отпуската на ММ е от 10ти, няма как да гледам за други периоди, свързах се, жената каза за тази смяна, че няма свободни места, друга смяна не ме устройва... Искам там, защото е близо до Бургас, били сме, знам какво е, просто ми е една идея по-познато и сигурно място.. Не ми е проблем да почиваме и на друго място, а не в база, просто исках да опитаме там, но тази година решихме доста късно, как да се случват нещата, имахме други планове, но заради вируса се провалиха, та така.. Ще отидем на моренце, само да избера сега ноово мястоо Heart благодаря вии

# 545
  • Мнения: 1 605
Мис Ю, ММ ми беше казал че когато имат карта отпуската им я съобразяват с датите на картата

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Мис Ю, ММ ми беше казал че когато имат карта отпуската им я съобразяват с датите на картата
А, това зависи от началника. 😂 Та с МисЮ ще се пазарим. 😉 Шегичка, разбира се.
МисЮ, аз ти казах кога да гледаш. Иначе оферта за Приморско мога да ти издействам, да не кажа и две. Мисли.

# 547
  • Мнения: 2 170
Хахах, с този началник, няма шанс за промяна в датите Joy

Дундии, ти мисли кога ще пием кафе, че вече стана никое време, тук сме си, чакам да пишеш..

Флооо, къде сииии? Как си? Искаше ми да дойдем и до София някой ден, дано ми се получат нещата..Heart

# 548
  • София
  • Мнения: 8 311
Ето ме, МИС Ю. Добре сме. По цял ден съм на ролковите кънки. Изпълнявам поръчки всякакви. Гаджето помага, та е по-леко. Притичвам и до кабинета. С две думи - натоварена програма.
Тези които бяха вече на море, да покажат снимков материал. Simple Smile
МЪНИЧЕ, я да видим разлика? Показвай краче. Надявам се, че не си се пекла с маска. Wink
ДУНДИ, вие май все още се печете, пържите и варите. Дано времето е с вас.
ЛЕЙДИ, харесвам морето през септември - по-спокойно е. Голямата навалица е отминала.
ДИМИТРОВА, а вие на къде ще тръгвате?
Тези, които търсят карти, да си намерят.
Е, рапортувах. Отивам да спя. Лека нощ. Hug

# 549
  • Мнения: 1 605
Добро утро
Фло, на Сарафово ще ходим и ние като Мъничето сме почитатели на тази база
И аз тези дни съм на ролкови кънки, ММ е на Корен тази седмица и ние пак сме женско царство

# 550
  • Мнения: 2 402
"Чаша кафе вкъщи и чаша кафе на брега на морето, са две съвсем различни чаши кафе..." 🌺
Александър Костов

Добро вдъхновяващо утро! ☕

Вдъхновено да ви е.
Аз ходя за по ден-два на плаж, но все още съм на тръстиката и си чакам отпуската.
Хубав ден.

# 551
  • Мнения: 1 605
Добро утро

# 552
  • София
  • Мнения: 8 311
Добро утро. Днес всички поспахме до по-късно.
Естествено преди да започна заплануваното сядам да ви нагледам.
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, наистина, две съвсем различни чаши кафе... Така е и със слънцето. Едно е когато си на нивата, а друго е когато си на морския бряг...
Днес най-после ще ходим на Витоша. Да покажем на чаветата морените, да погледаме София от високо. После ще има пица за обяд. Simple Smile
Рапорт даден. По-късно повече. Simple Smile

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Ууу много гадна сутрин. Снощи нещо се омаих с една бира, баткото сутринта си поплака че искал да спи нямало да ходи на градина горкия. Мн ми е криво. Поне ММ си е вкъщи и си гукаме Grinning
Дафинов лист само кафето ти ме успокоява. Heart
Ние решихме в Петък да отидем до морето за 2 дни. После малко балканче някъде на хладно и ще чакаме да стане време за Сарафово.
ММ е на полети довечера, та се надявам на една голяма пица и ранно лягане.
Димитрова вие от коя дата сте на Сарафово?

# 554
  • Мнения: 963
Здравейте,прекрасни! Ние тази година ще пропуснем морето,Боян е страшен козел.Не пиша но си ви чета редовно просто нямам и секунда.С каката пишем а с малкия обикаляме къщата,че вече дава зор да ходи.И ако успея да го дам на баба му започва да изчистя,да си взема нормален душ,все екстри. И двамата ги мъчат зъби,каката сменя и все сложно,постоянните излизат а млечните не падат,та сме все при зъболекаря. Боян има цели два зъба с голям зор.Абе картинка съм си. Ох помрънках си и изчезвам че трябва да се храним. Да е здрава и безгрижна малката принцеса,че за малко да забравя че имаме ново попълнение.До скоро момичета.

Общи условия

Активация на акаунт