Съпруги на военнослужещи - 28

  • 43 570
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Свършвам работния ден и отивам да стягам багажа, че утре потегляме къв морето. Но първо трябва да си платя винетката и застраховката на колата, за едното се стисках и бръмчахме извън града с колата на ММ, но моята е по-удобна за дълго пътуване, а другото трябва да се плати до края на месеца. Реших да не оставям за послединя момент, че миналата година търсех SDi в Бургас.

# 526
  • Мнения: 2 183
Лунно цвете, тъкмо видях една благоевградска регистрация пред вас тук на къщата на село, та реших, че сте тук да се видим, нооо увиии Blush
Дундии, на къде запрашватее, ние още мислим къде да отидем, не искам за дълго, но ми се ще да отидем, обмислям базата в Сарафово, ама не сме решили още, а и трябва да се обадя да видя има ли карти... Сега с малката изобщо не знам на къде да се насочим и с какво преспиване, хотел ли, квартира ли.. Ще го мисля още..

Ние изпразнувахме РД на Кати на една вила, само с най-близките роднини, не правих тържество тип сватба, защото не видях смисъл да се изхвърляме, този Рд е за възрастните, тя така или иначе няма да помни нищо...
Пускам една снимка с част от украсата,, за която благодаря много на Мъничето, направи ни страхотни неща.. Heart
Още сме при нашите, прибираме се в края на седмицата, изпратихме си ММ онзи ден, че той има да си дава наряди.. Сега сме си двете тук Heart
Пожелавам ви хубава вечер, а на почиващите- прекрасна почивка и да съберат много тен Joy

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Чакахме да се появи бунгало на Обзор, но не стана. Отиваме в Приморско. Имаме клиент, който има там хотелче с басейн, близо е до плажа и до центъра, та ще сме там. Сменяме посоката и изневеряваме на военните бази.

# 528
  • Мнения: 880
Мис Ю, нашата кола си видяла. Grinning Ние с дъщеря ми не сме там, само ММ беше до къщата днес.
Дано се видим с теб следващия път. Страхотна украса, но Мъничето е винаги N 1.
Дунди, слънчева и спокойна почивка ви желая!
Лека вечер от мен!

# 529
  • София
  • Мнения: 8 373
Браво, ДИМИТРОВА, че ни привика на рапорт! Simple Smile
Аз по цял ден препускам. Глезя си чаветата със закуска по поръчка от вечерта. Следва решене, а косите им са като на Рапунцел. Добре, че от няколко години ползвам едни продукти на Ейвън за разплитане на коси, та става сравнително лесно. После плод за междинна закуска, после обяд. И идва най-желаното от мен време - следобедната почивка. Хайде после следобедна закуска, хайде вечеря. Завеждащи игрите навън и развлеченията са ММ и синът ми. Ето сега от половин час вече спят, аз оправих кухнята, за награда ще си поговоря с вас и после - лека нощ, милички.
ДУНДИ, лек път и добре да си починете.
ЛУННО ЦВЕТЕ, нали сте свикнали при вас зиме, лете, да е много оживено, та сега сигурно ви е скучно.
МИС Ю радвай се на почивката при мама. С такава дребна рожба аз не бих тръгнала на море. По наше време под 3 години деца, не ги пускаха в станциите. Сега времената са други.
Хайде пак лека нощ и приятни сънища! Hug

# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Привет и от мен от прохладно Сарафово Simple Smile
Днес съм задрямала на плажа докато четох, та сега по нощите ще вилнея виртуално.
Базата е на половина празна, въпреки лагерниците (днес беше последният ден на малките и от утре ще са "големите").
Прави ми впечатление, че масово хората са по 2 или 3 на маса - явно новостта с ограничаване на допълнителните легла си оказва влияние.

# 531
  • Мнения: 1 605
Добро утро
Дунди, весело да си изкарате и много слънце ти пожелавам
Мис Ю и ние малката на 1 година я заведохме за пръв път на море и точно в Сарафово, с каката бяхме по- страхливи и я заведохме на 2
Аз вчера видях за пръв път племенника ми, до сега не смеех заради работата ми с деца, струва ми се че моите деца сякаш не са били толкова малки, а все пак той вече е и голям почти на 3 месеца
Фло ще си ги глезиш чаветата, те затова
ви толкова обичат бабите

# 532
  • София
  • Мнения: 8 373
Добро утро, прекрасни!
Кафето ми е свършило, та не мога да ви предложа. Wink
С гаджето сме на липов чай.
МЪНИЧЕ, златни ръце имаш, миличка! Ама какъв е този негативен коментар? Нали знаеш, че за песимиста бутилката е наполовина празна, а за оптимиста е наполовина пълна. Simple Smile Същото е и с почивната станция. Simple Smile
Желая ви спорен ден. Слагам ролковите кънки и политам. Чаветата чакат закуска. След обяд съм на тръстиката.

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Фло, напротив Simple Smile Хич не се и оплаквам - изобщо не харесвам типичната лудница по нашето Черноморие и именно затова Сарафово е дестинацията ни за лятна почивка вече над 10 години Simple Smile ...макар че самото село/квартал, няма нищо общо със спокойното и тихо местенце, което беше.
Мис Ю, май съм споменавала, но първото море на баткото беше, когато нямаше и годинка - точно след Кръщенето, на 10 си месец го докарахме. И общо взето това беше последното спокойно море Joy После взе да щъка, роди се малкото Зло, което е оперирано от чувство за самосъхранение и така Joy
p.s. в момента в морето са само тримата с баща им - толкова спокойна година не съм прекарвала във ВПД-то Heart
Скрит текст:

# 534
  • Мнения: 2 183
Аз притеснения да я заведем изобщо нямам, въпросът  къде и как да се организирам.. Имаше малко препъни камъче за базата, но днес разбрах, че ще се случат нешата, та ако решим за там няма да е проблем.. Може би в понеделник ще звъня да видя какво свободно има и да се организираме..
Димитрова, вие на базата ли сте ли били за първи път с малката.. Добре е, че вече съм била там и знам какви са условията, как стоят нещата..
Тази година кога сте, Димитрова?
Мъниче, все повече ме навиваш с тези снимки хахаха Heart

Дунди, весело на вас, да се връша началника и ММ да излиза почивка, не че до вчера не беше де Joy

# 535
  • Мнения: 1 605
Мис Ю, да на базата бяхме с малката за пръв път. Тази година сме от 03.08

# 536
  • Мнения: 2 183
Добро утро, как сте?
Димитроваа, благодаряя, ще го мислим..
Хубав ден от мен! Heart

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707

МисЮ, специално за теб.
Най-хубавото нещо на Приморско е плажът на ММЦ. Място има много, хора няма, спокойно е. Иначе в града е луд-ни-ца. Разминаването по улиците е трудно, дистанцията е мираж. Мисля да сведа разходките до тези по плажа през деня.
Програмата е сутрин плаж, почивка, басейн, почивка. И вечер на терасата. Наблизо има ресторант с певица, та и музика не липсва. Но точно в 23 часа спря да пее. За сега сме добре.

# 538
  • Мнения: 2 183
Дунди, мерсиии, надявам се от 10ти и ние да се срещнем с моренцето Joy
А иначе за певицата, ние така една година бяхме в Приморско и през вечер слушахме Милко Калайджиев, че се оказа, че сме близо до някакъв негов ресторант Joy

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Ухууу морски ⚓
Мис Ю не е нещо страшно, Ивака беше на 4 месеца като го водихме на Фрегата, малката сега е на 2м и в Петък заминаваме за няколко дни до морето. Просто си гледаш детето на друго място Grinning
Дунди не е при началника на Мистър Ю (аз него го познавам Stuck Out Tongue Winking Eye) Малката е съвсем новичка на 2 месеца, баткото стана на 4.
Уф тоя път ми е малко скучничко майчинството, вече съм свикнала явно. По цял ден търся хотели и хотелченца да забегнем нанякъде.

Общи условия

Активация на акаунт