Нашите орхидеи – тема 28

  • 28 399
  • 742
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 14 786
Благодаря! ММ каза-нали ти омръзнало да гледаш маруля... 🤣🤗 Малко цвят сега.

# 526
  • Мнения: 15 028
Ени, разкошна. Видимо от аватара ми, много обичам такива на точки.

# 527
  • Мнения: 14 786
И аз. Сега и една жълта с розови петна да си взема и ми стигат,че няма къде да ги слагам. Той е запомнил какво ми харесва,изненада ме. 😃
Не съм я разопаковала още,дано да са ок корените.

# 528
  • Мнения: 13 805
Някой ако види мини марк във Варна да свирка. Това е другото, което бих си купила, но не ми се занимава с поръчка по интернет и плащане на доставка.

Мисля че съм писала, че си купих преди 3 или 4 години от цветарския в гранд мол по 27 лв. Две седмици след това бяхме на паметника 1300 в Шумен и видях минимарк за20-тина лева в един цветарски магазин. Питах тук и фб дали ще иска някой, никой не отговори. От тогава не съм виждала за съжаление.
Моят пусна кейки веднага като го получих, още на първия цветонос. Седя седя на цветонос и някъде преди месец го подарих на една дама от Фб от варна. Не съм знаела че търсиш. Ако пусне пак кейки на цветонос да знаеш - твой е.

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 08:35 от _re_ge

# 529
  • Мнения: 3
Това е моята Орхидея. Дендробиум

# 530
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Здравейте, всеки ден се възхищавам на красотата която показвате. От мен скромно



# 531
  • Мнения: 6 291
Ама скромно! ❤
Особено последната!

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Крем Карамел прекрасни цветя. Би ли ми казала какви орхидеи са на предпоследната и последна снимка?
Благодаря.

# 533
  • навсякъде
  • Мнения: 348
Цимбидиум и милтониа
Така... а тази прекрасница ми проговори днес, че е само за мен и не издържах Joy

# 534
  • Варна
  • Мнения: 1 951
крем карамел хич даже недей да скромничиш - страхотна ти е градинката! Цимбидиумът ми грабна сърцето

# 535
  • София
  • Мнения: 441
Карамелче, май имам подобна на последната ти, мъжът ми ми я подари Януари. Да видим дали ще се развива добре. Милтония значи. Ти от кога я имаш, правиш ли нещо по-специално от за другите?

А мислех, че е Камбрия като една от другите ми...

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Карамелче би ли споделила как и къде отглеждаш Цимбидиум, на колко време го поливаш. От вчера имам такъв, но прецъфтял, снощи нощува на откритата ми тераса. Днес го занесох в майка ми на остъклен балкон, но се чудя там ли да го държа или да го засилвам на ранчото.

# 537
  • навсякъде
  • Мнения: 348
От началото на декември са при мен. Сложила съм ги на по хладно място, че в хола на климатик не им хареса. Топя си ги като останалите веднъж на десетина дни. Понякога корите отгоре пръскам.

# 538
  • Мнения: X

Първото е милтониопсис, а второто - милтония.

# 539
  • София
  • Мнения: 441
На второто пишеше Камбрия, пак мъжът ми ми я беше подарил. Освен да е грешно картонче. Честно казано имам двайсетина много различни орхидеи, гледам ги от години, без да чета за тях, без да им помня имената, растат си, цъфтят си, разсаждам си ги, подарявам на приятелки, до сега не съм имала проблеми 😊

Общи условия

Активация на акаунт