Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 38 925
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 874
Не би трябвало на 30 дни да имаш косми за третиране, ако процедурите са успешни.

# 121
  • Мнения: 7 605
Ами със сигурност ще имам доста след първата процедура , на минимална степен ме правиха , ще стискам зъби следващия път.

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Според мене е прекалено кратък интервалът през който ще ти правят процедурите независимо, че е с диоден лазер.
Аз за съжаление се връщам в редиците 
Скрит текст:
загубих бебчето

# 123
  • Мнения: 1 557
Мен в Инканто също ме викат на 30 дни приблизително.

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Благодаря ви момичета Hug. Може да не ми е писано за второ детенце, а може и да не e сега момента. Всичко си е Божа работа.
Не ви ли прави впечатление, че вече във всеки втори козметичен център има лазерна епилация и използват предимно диодните лазери.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 746
Не би трябвало на 30 дни да имаш косми за третиране, ако процедурите са успешни.

И аз ходя във въпросното студио за лазерна епилация на корем лента (abi beauty’s) и на мен ми казаха че трябва да птида след 25-30 дни пак независимо дали имам косми или не...
Почвам да се чудя дали да продължавам...
Мислех че е нормално за диоден лазер

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Имах преди една снимка, но при смяна на телефоните се загуби. Та там беше отбелязано, че за зони на торса се ходи на 45-60 дни. За лицето беше по-малко времето, а за краката беше 60-90 дни. В Леге Артис дават по-голям интервал.

# 127
  • Мнения: 5 874
Не ви ли прави впечатление, че вече във всеки втори козметичен център има лазерна епилация и използват предимно диодните лазери.
Не съм запозната чак в такива детайли, но мисля, че някои диодни лазери са много по-евтини от повечето александритни. Може в това да се крие причината. Студиата инвестират малки суми, надявайки се на голяма възвращаемост. Нали понастоящем лазерната епилация е едва ли не задължителна за всяка самоуважаваща се модерна жена... И малко нещата отиват към печалбарска история, от което страдаме единствено ние, клиентите.

И аз ходя във въпросното студио за лазерна епилация на корем лента (abi beauty’s) и на мен ми казаха че трябва да птида след 25-30 дни пак независимо дали имам косми или не...
Е, как?! Grinning То, ако изобщо нямаш косми, какво ще третират. Ужас! Dizzy Face
На мен в повечето студиа досега са ми казвали, че тези препоръчителни срокове са ориентировъчни и че на практика трябва да се върна за нова процедура, чак като всички косъмчета са израснали наново. Т.е. да преценя кога е дошъл моментът.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 746
Да, много е скандално... май се отказвам

# 129
  • София
  • Мнения: 11 773
Вчера бях на първа процедура в Аби бюти- доволна съм доста от козметичката ,беше много мила и любезна. Каза,че по принцип се правят между 6 и 8 процедури през 30 дни . За съжаление съм голяма лигла и изобщо не издържах на лазера ,помолих доста да ми го намалят , казаха ми ,че ще имам минимален ефект заради ниската степен. След три седмици съм пак ,надявам се да не се превземам и да свършим работата.

Аз ходя също там, и на мен така ми казаха че на слабо ефекта минимален, амии поразителен беше. Ходя на 5-6 седмици. Недей да бързаш, изчакай поне 4 седмици

# 130
  • София
  • Мнения: 1 746
Еми да ама моето е на силно на корем лента а забелязвам че има няколко косми в момента които дори не са паднали?
И как ще ме правят без да има растеж?

# 131
  • София
  • Мнения: 11 773
Еми да ама моето е на силно на корем лента а забелязвам че има няколко косми в момента които дори не са паднали?
И как ще ме правят без да има растеж?

Те на сила няма да те накарат, отивай като почнат да излизат. Ти колко процедури направи?

# 132
  • Мнения: 5 874
Как разбирате, че ефектът е поразителен, ако ходите на всеки 5-7 седмици?

# 133
  • София
  • Мнения: 1 746
Еми да ама моето е на силно на корем лента а забелязвам че има няколко косми в момента които дори не са паднали?
И как ще ме правят без да има растеж?

Те на сила няма да те накарат, отивай като почнат да излизат. Ти колко процедури направи?

1на.
Но за вс други зони (мишници, подбедрици, горна устна, интим) ходя във Върсус и космите ми винаги падат след процедура. Чудя се дали зависи от това Александритен или диоден е лазера

# 134
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Само диоден съм ползвала. Никога не са ме викали на 4 седмици! 3 месеца за тяло е интервалът при мен( и за крака, разбира се, само лице е различно).

Общи условия

Активация на акаунт