Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 38 808
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Аз съм с цветни.

# 211
  • София
  • Мнения: 1 744
Във върсус си с цветни очила без тампони на очите. Можеш да гледаш процедурата.
Лазера е алкесандритен и друг лазер не предлагат.
Щателно проверяват състоянието на кожата, дали имаш тен, дали си взимал светлочувствителни медикаменти (от сорта на биозин) и ако да отказват процедура.
Това говори за сериозно отношение и професионализъм, а не просто да ти вземат парите.
Болката според мен зависи от човека, от типа кожа и от космите - аз имам бяла кожа с черни и дебели косми и ме болеше особено първите пъти почти нетърпимо на зона интим, усещането беше като бодене с нажежени игли, но за щастие процедурата отнема 5 минути така че е търпимо. С всяка изминала процедура болката намалява в тази зона.
Ефектът е видим и осезаем, ходя на епилация през 3-4 месеца и окосмяването в намаляло на 80%.
На другите зони боли по-малко, на горма устна почти няма болка тъй като съм с почти руси косми, на мишници също е поносимо защото нямам мн.
На подбедрици където са гъсти и дебели обаче ме боли.
Моята приятелка която има по тъмна кожа и мн тъмни и гъсти косми пък каза че почти не чувства болка а посещава същото студио. Така че според мен е строго индивидуално.
Самата заетост на върсус при наличието на толкова много конкуренция според мен говори за резултатите.
Аз исках да си запиша сега час за горна устна и до края на май няма свободни....

# 212
  • Sofia
  • Мнения: 35
Благодаря ви за споделените мнения. Ами едно е ясно - ще се пробва.  Пък да видим после аз на какво ще оприлича болката. Smile

# 213
  • Мнения: 1 424
но за щастие процедурата отнема 5 минути така че е търпимо.
5 мин? Мен ме правиха поне 20-25мин...Scream

# 214
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
но за щастие процедурата отнема 5 минути така че е търпимо.
5 мин? Мен ме правиха поне 20-25мин...Scream

Ехе, 25 минути интим! Интим плюс бикини зона не отнема повече от 5 минути при мен.

# 215
  • Мнения: 1 424
Сега ме е яд, че не си погледнах часовника, обаче аз питах колко време ще продължи процедурата /цели бикини+подмишници/ и ми казала около 40мин. Тъй като мишниците ги мина за по-кратко време, предполагам, че бикините бяха поне 20мин. Доста време си беше, със сигурност не 5-10мин.

# 216
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Цели крака, бикини и интим, мишници и лице- по- малко от час ми отнема, около 50 минути.

# 217
  • Мнения: 1 424
Значи или нещо не им е наред, или и аз не знам.. уж не е неопитно момичето, което ме правеше..

# 218
  • София
  • Мнения: 1 744
Значи или нещо не им е наред, или и аз не знам.. уж не е неопитно момичето, което ме правеше..

Зависи в кое студио и с какъв лазер.
С диодния отнема повече време тъй като мястото се минава май по няколко пъти.

# 219
  • Мнения: 10 257
И при мен цели бикини/интим отнема към 20-25 мин. Пет мин е само покрай бикините предполагам.

# 220
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Не е вярно, че с диоден лазер се минава няколко пъти! Никога не минават по два пъти на едно и също място. Затова се разчертават зоните на краката( че е голяма площта).

# 221
  • София
  • Мнения: 1 744
Не е вярно, че с диоден лазер се минава няколко пъти! Никога не минават по два пъти на едно и също място. Затова се разчертават зоните на краката( че е голяма площта).

Аа може, аз само веднъж съм ходила на диоден и ми повториха мястото няколко пъти (корем лента). Но не повторих защото космите не паднаха от първия път

# 222
  • Мнения: 5 858
Наистина не е вярно, че при диодните лазери трябва да се повтаря, но някои диодни, като "Venus Velocity", имат опцията да не работят "на импулс", ако мога така да се изразя, а да са перманентно пуснати, като се обработва дадена зона - операторката просто го мести нагоре-надолу по кожата, докато лазерът "стреля като картечница". В този конкретен случай би имало повторение, да.

Колкото до продължителността на процедурата - зависи колко старателна е операторката. Аз предпочитам по-дългите сесии, защото имам усещането, че не ме претупват. Като правих цяло тяло във "VDerm", си постоях около 2 чАса, ако не и повече.

# 223
  • София
  • Мнения: 17 775
Всичко ли изпада във VDerm? И кога ти беше последната сесия?

# 224
  • Мнения: 1 424
Мисля, че лазерът беше аликсандритен или поне така пише в сайта.

Общи условия

Активация на акаунт