Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 53 730
  • 679
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 500
Здравейте, благодаря за новата тема!😘

# 46
  • Мнения: 37
Здравейте, какво ще кажете за

Ездач, слънце, сърце, както са подредени.
Въпросът е, дали ще има развитие на връзката, или така ще го караме?

# 47
  • Мнения: 139
Здравейте,запалих се много по картите и често се допитвам до тях.Много често имам попадения при тълкуването,но и често не мога да ги разгадая.
Изтеглих карти по въпрос(В процес на развод сме)-Ще запазя ли брака си?
Градина-дете-луна-птици-мъж
Аз ги тълкувам по следния начин-ще има събирания и грижи за децата,но ще има някаква заблуда и злословене от страна на мъжа.Като краен резултат-мъж не зная как да го тълкувам.
Моля за малко помощ,как ги тълкувате Вие?

# 48
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Здравейте мили дами. Искам да попитам нещо. Март месец мисля да замина за Англия за 6 месеца, но децата от сега го преживяват тежко, не ми дават да ходя никъде. И незнам какво да правя, дали моето заминаване ще им се отрази много лошо как ще го приемат и изживеят.

# 49
  • Мнения: 2 451
Здравейте, какво ще кажете за

Ездач, слънце, сърце, както са подредени.
Въпросът е, дали ще има развитие на връзката, или така ще го караме?
Неточност при задаване на въпроса, не става ясно какво развитие очаквате. Все пак - може би през лятото.

# 50
  • Мнения: 37
Въпросът е свързан с човека, с който се виждам, ама не точно, в неопределени отношения сме. По-точно, дали ще се съберем. Благодаря за отговора. Heart

# 51
  • Мнения: 6
Привет! Моля за помощ. Преди седмица и нещо кандидатствах за нова работа. Интересува ме дали имам реални шансове за назначаване или по скоро не. Благодаря!

# 52
  • BG
  • Мнения: 2 217
Привет! Моля за помощ. Преди седмица и нещо кандидатствах за нова работа. Интересува ме дали имам реални шансове за назначаване или по скоро не. Благодаря!

От тестето изпадна "градина" докато размесвах картите, която се свързана със социални контакти и срещи. В работен план се свързва с израстване в кариерата. Следващите три карти бяха: 1. Птици; 2. Кораб; 3. Слънце.
Би трябвало скоро да Ви се обадят, с положителен отговор.

*ще се радвам на обратна връзка.

# 53
  • Мнения: 2 451
Здравейте мили дами. Искам да попитам нещо. Март месец мисля да замина за Англия за 6 месеца, но децата от сега го преживяват тежко, не ми дават да ходя никъде. И незнам какво да правя, дали моето заминаване ще им се отрази много лошо как ще го приемат и изживеят.
[/quote
Здравейте, изтеглих коса, риби, котва, мъж, път.
Загубили сте пари, към момента сте действително закотвена, но според мене и мъж възпрепятства идването ви в Англия. Все пак се вижда път.

# 54
  • Кюстендил
  • Мнения: 249
Здравейте мили дами. Искам да попитам нещо. Март месец мисля да замина за Англия за 6 месеца, но децата от сега го преживяват тежко, не ми дават да ходя никъде. И незнам какво да правя, дали моето заминаване ще им се отрази много лошо как ще го приемат и изживеят.
[/quote
Здравейте, изтеглих коса, риби, котва, мъж, път.
Загубили сте пари, към момента сте действително закотвена, но според мене и мъж възпрепятства идването ви в Англия. Все пак се вижда път.
Благодаря 😍

# 55
  • Мнения: 2 725
Може ли да ви помоля да ни изтеглите карти за работа, как ще се развиват нещата, тъй като нямам никакво развитие за повече от година и нещата май няма да са добре за мен.

# 56
  • Мнения: 1 432
Здравейте, може ли да изтеглите карти за моя въпрос? Какво е отношението на Г. към мен, държи се много добре, но имам съмнения?

# 57
  • Мнения: 32
Здравейте, може ли да изтеглите карти за моя въпрос? Какво е отношението на Г. към мен, държи се много добре, но имам съмнения?
Изтеглих следните карти:
18. Куче- 15. Мечка- 19. Кула.
Мисля, че човека наистина се интересува от теб и то в дългосрочен план.
Понеже съм още в обучителен период Sunglasses, ще се радвам знаещите ако желаят да коментират, както и да благодаря на всички които дават насоки на новобранци като мен.

# 58
  • Мнения: 2 451
По картите, изтеглени от Ariel, може ли да попитам, Г. богат ли е? С финанси ли се занимава? Изобщо - има ли положение някакво в обществото?
Куче + кула - човекът е самотен, изолиран?

# 59
  • Мнения: 1 432
Не е богат, финансите не са му професия, но има доста контакти с хора с положение в обществото.Дали е самотен и изолиран не си личи да е така, но кой знае какво става ...

Общи условия

Активация на акаунт