Картите на Мадам Ленорман ( 15 тема)

  • 54 742
  • 680
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 43
Руският фейсбук, в контакте. Там намерих много ПДФ книги и интересна информация на руски в техните групи за Льонорман.

На български има много оскъдна информация за Льонорманите. Потърсете на руски и най-вече в руските групи във вК. Лесно можете да преведете чрез гугъл транслейт на български, аз съм го правила много често
А,какво е вК.Благодаря!

Някой може ли да подскаже сайт в който да има различни подредби на Ленорманд със съответните обяснения как се подреждат и коя позиция какво е. Търся някой специфични подредби с всичките 36 карти ,като на всеки етап се тълкуват различни неща, но не мога да намеря информация. Не става въпрос за Голяма подредба !

# 466
  • Варна
  • Мнения: 190
Здравейте,
Може ли вашето тълкуване на картите. Въпроса е: да бъде ли отложено започването на 1 клас с една година на дете.
Цепих на звезди. Теглих лилии, кула, къща, сърце, мишки и парк.
Благодаря Ви предварително!

# 467
  • Мнения: 1 286
Здравейте, какво ще кажете за комбинацията Облаци - Слънце ?

# 468
  • Мнения: 146
Здравейте, какво ще кажете за комбинацията Облаци - Слънце ?
Подобрение, край на неприятен момент, изясняване на неясноти, разрешаване на проблем. Разсейване на облаците, които са кратковременна карта и осветляване на дадена ситуация. Дайте ми цялата комбинация и въпрос.

# 469
  • Мнения: 1 286
Карти за деня. Няма конкретен въпрос
Конник, Слънце, Облаци
нумерологичен сбор на трите карти - Детелина
Карта, на която се цепи - Пътища

Благодаря Ви

# 470
  • Мнения: 146
Карти за деня. Няма конкретен въпрос
Конник, Слънце, Облаци
нумерологичен сбор на трите карти - Детелина
Карта, на която се цепи - Пътища

Благодаря Ви
Известие, което на пръв поглед ще ви се стори положително, но ще има нещо недоуточнено. Ще сте в движение, може да изпадате от настроение в настроение, възможно е бивш партньор да се прояви по някакъв начин, имате скрита карта змия - конкуренция, опасност... За дневни карти е много обширно, проследете как ще се проявят.

# 471
  • Мнения: 1 286
Имате предвид, че в голямата подредба, Змия е огледална на Слънце и Детелина ? Както и Облаци на Кораб.

Последна редакция: ср, 16 мар 2022, 13:25 от starinthenightsky

# 472
  • Мнения: 146
Имате предвид, че в голямата подредба, Змия е огледална на Слънце и Детелина ? Както и Облаци на Кораб.
.
Не, по тези 3 карти имате скрити сборове - 6+1=7
31+1=32
31+6=37-36=1
Те също дават допълнителна информация, както квинта ви - Детелини.

# 473
  • Мнения: 12
Здравейте,
Може ли да ми помогнете в тълкуването, на въпрос за бъдещи взаимоотношения изтеглих Змия, Лисица, Облаци, Лилии, Птици.
Благодаря!

# 474
  • Мнения: 10 708
Здравейте,
Може ли да ми помогнете в тълкуването, на въпрос за бъдещи взаимоотношения изтеглих Змия, Лисица, Облаци, Лилии, Птици.
Благодаря!
На прима Виста: лъжи за любов, изневяра и всичко ще завърши с раздяла.

# 475
  • Мнения: 10 708
    Виждам, че тенденцията в липса на обратна връзка се запазва стабилна във времето. До някъде това е и една от причините темата да не върви.
    Разбира се, никой не е задължен да дава обратна връзка, също така никой не е задължен и да дава тълкувания по карти....
Но всеки сам избира как да комуникира.
На търсещите отговори на въпросите си - успех в намирането им.
 

# 476
  • Мнения: 439
Здравейте. Много моля да ми погледнете едни карти. Става въпрос за работата на мъжа ми. Има ли проблем на работа, заплашен ли е от съкращаване?
За мен, прогнозата ви беше вярна.

# 477
  • Мнения: 94
Здравейте, ще съм благодарна за мнението ви по едни карти, които теглих за възобновяване на току- що прекъснати  отношения в срок до един месец.
Пръстен - Щъркели - Лисица
Благодаря предварително!

# 478
  • Мнения: 10 708
Здравейте, ще съм благодарна за мнението ви по едни карти, които теглих за възобновяване на току- що прекъснати  отношения в срок до един месец.
Пръстен - Щъркели - Лисица
Благодаря предварително!
По-скоро ще се опитат да подновят отношенията, но с цел да се възползват от теб. Користна история с цел възползване и злоупотреба, съпроводена с много обещания за щастие и мечти и всичко да е с едно ново начало, но уви.

# 479
  • Мнения: 94
Здравейте, ще съм благодарна за мнението ви по едни карти, които теглих за възобновяване на току- що прекъснати  отношения в срок до един месец.
Пръстен - Щъркели - Лисица
Благодаря предварително!
По-скоро ще се опитат да подновят отношенията, но с цел да се възползват от теб. Користна история с цел възползване и злоупотреба, съпроводена с много обещания за щастие и мечти и всичко да е с едно ново начало, но уви.

Благодаря за коментара! Не исках да вкарвам допълнителна информация умишлено, преди да чуя чуждо мнение. Жената се е изнесла заради лъжи, от страна на мъжа. Не става въпрос за изневери, просто той си е прикрит и си лъже. Предстоеше им сватба съвсем скоро. Чела съм и съм забелязала в практиката си с картите, че на първа позиция Пръстенът говори за раздяла, но Щъркелите при мен винаги са били индикация за Завръщане. Сякаш жената отново се връща при Измамника. Освен ако с Лисицата не става дума за друг човек, който се използва за посредник и резултатът е неясен...Вкарвам прекалено много нюанси и се затрудних...🤔
Да, за мои отношения става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт