Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 198
  • 828
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 19 502
Как бе, днес ме просълзи направо, той с обикновените хора искал да се среща, щото и той бил обикновен човек. Ми не ща да го срещам, нищо че и аз съм обикновена (намигащ емотикон от старата версия на бг мама)

# 121
  • Мнения: 1 934
И аз неща, колкото и обикновена да съм.

# 122
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
На мен пък Гешев ми направи много лошо впечатление с тона, изказа си, снизходителното си отношение, подхвърлянето на някакви реплики и изцяло с отношението си по случая. Психолог щял да му назначи, прокуратурата не всявала страх, той не говорел с престъпници, а само с обикновени хора. Много популистко, много!

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 17:44 от Тарталета

# 123
  • Мнения: 19 502
Абе на мен и поведението на Божков не ми е ок, мутрафон някакъв, седнал да се подиграва, че видите ли с торбички разни профани му изземвали безценната колекция, събирана от целия свят. Ега ти културтрегера с пура в уста, то да не смееш нищо да предприемеш срещу него. Аз на един рейс не мога да се кача без да дупча билет, той над закона видите ли, щото е много велик и културен.

# 124
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 246
Отклонявам малко темата, ама много, много ми се иска Гешев така покрай големите риби да вземе да подпука всички ВиК, разни ВЕЦове по язовирите и т.н. да може едните да си оправят тръбите, които не са пипани от години, другите да не точат като халипави.
https://www.actualno.com/topnews/revizoro-gradove-pijat-voda-za- … gea7KoGdAft9-tUIU

# 125
  • София
  • Мнения: 6 010
Божков има ли общо с БТВ? Как все там го дават? Днес в сутрешния блок Антон Хекимян му отдели 20 минути време за да му даде шанс да се защити след като по-рано някакъв го беше обвинил в серия от изнасилвания... Извънредно го включиха по телефона.

# 126
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Не е вярно, че само там го дават. В блока на Нова също се включи на живо тази сутрин.

# 127
  • София
  • Мнения: 14 724
9 прилики между Божков и КТБ, и двете акции са на главния. https://www.segabg.com/category-observer/9-priliki-mezhdu-akcii- … sil-bozhkov-i-ktb

# 128
  • Мнения: 36 537
Отвратителен е Гешев, но е недосегаем. Въобще не вярвам, че прави каквото и да било добронамерено - всичко е по схема и за облаги.

# 129
  • Мнения: X
Няма угодия. Прави се нещо - недоволни сме; нищо не се прави - пак сме недоволни. Никой не пипа олигарсите - много ясно, те са недосегаеми; посягат на олигарсите - пак вой, имало и други, непипнати. Какво би ви удовлетворило? Ясно е, че от ден за ден няма как да се реши всичко и перфектно от съвършените според вас хора.

# 130
  • Мнения: 36 537
Мен би ме удовлетворило властта да е почтена. Да разследват и себе си.
Въобще не вярвам, че в аферата с апартаментите всички са невинни (както уж изкараха).

# 131
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Нищо не се върши. Заграбва се бизнес и се преразпределят пари. Което пък е идеално за отвличането на вниманието на хората от това, че системите на държавността се сриват и гърмят една след друга.
Удовлетвореност може да има, когато едни и същи действия са насочени към всички нарушители. А не за едни консулска службица, за други липса на проверка, пък за трети липса на елементарна възможност да се защитят и ограбване без процес, съд и присъда.

# 132
  • Мнения: X
Е как да ги разследват г-н президента Радев и жена му.... много е сложно.
А аферата с апартаментите е пример за престъпно неспазване на законите - обявявянето на по-ниска покупна цена е укриване на данъци, което е престъпление. Никой обаче не беше съден камо ли осъден - това ЦЦ, другата ЦЦ, шефа на антикорупц. комисия какмубеше името.... Оня зам министър с къщите за гости... Уж нещо разследват, Гешев се прави на манекен, чупи стойки по телевизиите, а наказани, осъдени - няма, няма и да има.
Сега след 1-2 седмици уж без да искат ще го "изпуснат" Божков да "избяга" и ще го тъъъърсят дълго и напоително после и ще му се молят като на Цв. Василев вече толкова години....

# 133
  • Мнения: 36 537
Президентът е мишена.
Ето пример за непочтеност и безчестие:1. политик убива детето си - той не е искал, всички трябва да му съчувстваме.
2. Политик(друг) предизвиква катастрофа, в която умира дете. Бащата на детето се превръща в обвиняем.

Сега, ако първият политик е невинен, то и бащата е невинен. Ако според законите, бащата е отговорен, то и първият политик е виновен и трябва да си понесе отговорността.

Аз нямам нищо против да изловят мафиотите и не съчувствам особено на Божков, но в тази ситуация няма герои - всички са еднакви.

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 40 813
Е, как го дири Интерпол, а той звъни по тел.и се обяснява в ефир?

Общи условия

Активация на акаунт