Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 127
  • 828
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Аз очаквах да спрат и тегленията след новините по Нова и рекламите...но явно си има договори и те така. Ще досаждат.

# 106
  • Мнения: 9 652
За какъв период от време са невнесените данъци? Изпуснах тази информация. Ако говорим за няколко години, то тогава освен от фирмите на Божков, отговорност трябва да се търси и от тези, които не са му потърсили отговорност на време.

# 107
  • Мнения: 2 515
За какъв период от време са невнесените данъци? Изпуснах тази информация. Ако говорим за няколко години, то тогава освен от фирмите на Божков, отговорност трябва да се търси и от тези, които не са му потърсили отговорност на време.
Или от съдружниците му. Как така Найденов чак сега бил разбрал и пуснал сигнали до съответните органи. Независимо какъв дял от фирма имаш, не преглеждаш ли какви задължения има ТВОЯТА фирма, макар твоя само с 16%?
20 години да „не знаеш” какво се случва в собствената ти фирма?!

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Абе то е ясно, че всичко са си знаели, ама явно са се сдърпали с някой или не са се разбрали на кой колко да се "киха" Money Щото...всичко е игри за мнооого пари!

# 109
  • Мнения: 18 498
Невнесените данъци са от лотарията, а Найденови и Божков били съдружници в Еврофутбол. Различни фирми.

# 110
  • Мнения: 2 515
Невнесените данъци са от лотарията, а Найденови и Божков били съдружници в Еврофутбол. Различни фирми.
Това ми се изплъзна. Не помислих. А тогава откъде има Найденов данни за това колко дължи Божков. И аз мога да кажа, че са 500 млн., ама защото съм чула, не съм видяла.
Не, че се съмнявам, де. Те може и да са повече. Ясно е, че играта е мръсна. С интерес ще следя развитието.
А...И друго, което ме разсмива. Не знаят в коя държава е Божков, ама си говорят по телефона. 😁 А границата как е преминал, с фалшив паспорт, че да не знаят къде е влязъл? Смехотворно е.

# 111
  • Мнения: 9 652
Невнесените данъци са от лотарията, а Найденови и Божков били съдружници в Еврофутбол. Различни фирми.
Това ми се изплъзна. Не помислих. А тогава откъде има Найденов данни за това колко дължи Божков.

Може би е пресмятал според това, което са посочили в годишните финансови отчети. Те са публични.
Иначе според ТР, това са официалните лица на Националната лотария:
10.  Представители   
Димитър Денчев Ганев
12.  Съвет на директорите   
Васил Крумов Божков
Димитър Денчев Ганев
Георги Кънчев Попов
Мирослав Александров Илиев

# 112
  • Мнения: 2 749
За ЕС не ти трябва паспорт, както и за Сърбия и Македония. Може и да не се отбележи влизане и излизане.

# 113
  • Мнения: 19 485
Представям си го Божков с Цв. Василев в някоя сръбска кафана на ракийка и салатка....

# 114
  • Мнения: 2 515
Ок, с лична карта, но не мисля, че е възможно да преминеш, без дори да я покажеш?
milittana, точно за Цветанчето си мислех. Направо са си заедно, да знаеш 😁

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 17:24 от Re-Born

# 115
  • Мнения: 2 749
Показваш я, но в системата може да не влезеш

# 116
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Отклонявам малко темата, ама много, много ми се иска Гешев така покрай големите риби да вземе да подпука всички ВиК, разни ВЕЦове по язовирите и т.н. да може едните да си оправят тръбите, които не са пипани от години, другите да не точат като халипави. Така да подпука всички виновни за това, че ресурсите на България се пилеят.
Също и всички тези, които тровят реките. Това сега, заедно с боклука, е доста наболял проблем, който касае всички.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 17 955

А...И друго, което ме разсмива. Не знаят в коя държава е Божков, ама си говорят по телефона. 😁 А границата как е преминал, с фалшив паспорт, че да не знаят къде е влязъл? Смехотворно е.
Предполага се, че е излетял с частния си самолет от Летище София вероятно /може и да си има частно летище, няма да се учудя/. Самолетът му днес е кацнал в Гърция от Дубай.

Нали се сещаш, че народа си умира за сеир и зрелища, затова е и цялата “акция” в момента.
Акцията според мен е да прикрие други по-важни теми - боклука, водата. На народа му е до гуша от сеир и зрелища.

# 118
  • Мнения: 2 015
Отклонявам малко темата, ама много, много ми се иска Гешев така покрай големите риби да вземе да подпука всички ВиК, разни ВЕЦове по язовирите и т.н. да може едните да си оправят тръбите, които не са пипани от години, другите да не точат като халипави. Така да подпука всички виновни за това, че ресурсите на България се пилеят.
Също и всички тези, които тровят реките. Това сега, заедно с боклука, е доста наболял проблем, който касае всички.

И как да ги подпука като това вече не са случайни персони, а хора от властта с възможности да изградят залепени към язовирите ВЕЦчета?! https://www.actualno.com/pernik/ekokatastrofa-nadvisna-nad-njako … -news_546408.html
Това е практика, която е функционирала години наред. Сега като свърши водата кого по-напред да погнат?

# 119
  • Мнения: 1 915
Отклонявам малко темата, ама много, много ми се иска Гешев така покрай големите риби да вземе да подпука всички ВиК, разни ВЕЦове по язовирите и т.н. да може едните да си оправят тръбите, които не са пипани от години, другите да не точат като халипави. Така да подпука всички виновни за това, че ресурсите на България се пилеят.
Също и всички тези, които тровят реките. Това сега, заедно с боклука, е доста наболял проблем, който касае всички.
Това няма как да стане, той с Бижков гради имидж. Дреме му за ВИК, ТЕЦ и подобни и за обикновения човек.

Общи условия

Активация на акаунт