Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 197
  • 828
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 101
Всичко е прах в очите. Ами боклука? ТЕЦ-Бобов дол трябваше да бъде затворен, защото не отговарял на стандартите.  Затвориха мината, за ТЕЦ-а също определиха срок. Но, откакто гори европейските боклуци, ни вопъл, ни стон. Всъщност, извинете, те и за внасянето и горенето на боклук вчера разбраха.

# 91
  • Мнения: 36 530
В какъв смисъл няма да има заместник? Мислите, че билетчетата ще изчезнат от пазара ли?))

# 92
  • Мнения: 2 821


Да вземат да проверят и Пеевски какви данъци е плащал, когато имаше паралелна лотария, току виж изкочило нещо.

Еми той Е държавата. А пък по върховете на държавата е въпрос, сигурна съм вече, на физическо оцеляване да са във властта...Пусто имат късмет на народа си. Всеки си седи пред компа и протестира..

# 93
  • Мнения: 3 693
А защо хората в рекламата да са рвални личности, спечелили награда? Като снимат реклама на капки за нос, болни с хрема ли участват в нея?? Или за дамски превръзки примерно? Това е реклама, не е необходимо да е достоверна. А Христо, той насред кой там окена ли беше от рекламата на Джъмбо. Рекламите са затова, насочени към определена гръпа хорани целящи да ги привлекат като предизвикат определено чувство в тях.
Аз честно казано реклами не гледам, защото рядко се добирам до телевизор. Не съжалявам за което. И билетчета не търкам.
Комшиите спечвлиха 5000. Мисля че отдавна ги изхарчиха.
Никой ли не се сети, че по закон рекламата на хазарта е забранена?

# 94
  • Мнения: 19 502
Дори и да е така, може да се извърти, че това не е реклама, тоест не  изявление на самото дружество, а частни лица си споделят нещо - в случая как са спечелили милиони. Не може да хванеш дружеството за нищо.

# 95
# 96
  • София
  • Мнения: 38 584
А защо хората в рекламата да са рвални личности, спечелили награда? Като снимат реклама на капки за нос, болни с хрема ли участват в нея?? Или за дамски превръзки примерно? Това е реклама, не е необходимо да е достоверна. А Христо, той насред кой там окена ли беше от рекламата на Джъмбо. Рекламите са затова, насочени към определена гръпа хорани целящи да ги привлекат като предизвикат определено чувство в тях.
Аз честно казано реклами не гледам, защото рядко се добирам до телевизор. Не съжалявам за което. И билетчета не търкам.
Комшиите спечвлиха 5000. Мисля че отдавна ги изхарчиха.
Никой ли не се сети, че по закон рекламата на хазарта е забранена?
Разрешиха я, баш заради Черепа.

# 97
  • Мнения: 2 015

На фона на всички недоучили момчета от спортните училища, той направо излиза, че е мозък..освен череп. Математическа гимназия, икономическо образование....какво пречи в тая наистина мътна вода далновидно да се ориентира и да канализира потенциала си в по-законоприемлива форма на доходи.
Докато спортистчетата се изпотрепаха, той е строил бизнес империя. А  и като има човек толкова пари, всички врати са му отворени.
Обаче сега си мисля, че той е в пъти по-интелигентен от доста хора в системата, които го преследват и като нищо пак ще им се измъкне.
Луксът през последните години е охлабил рефлекса му, но тоя човек е минал между капките в най-рисковото време  и знае как да оцелява. Поли Пантев, Илия Божков и т.н., отдавна са граждани на друго измерение, а той още е жив..И има несметно много пари освен тези, които ще му вземат сега. А това вече гарантира възможности.

# 98
  • Мнения: 18 575
Тръгне ли държавата срещу теб, нямаш шансове. И той си го знае.
Баневи, Арабаджиеви, Стайкови, кой ли не...

На мен ми е интересно поведението на медиите - в началото, около Коледа, 24 часа излезе с материал против Найденови - https://www.24chasa.bg/novini/article/7983430 Забележете на какъв източник се позовават Grinning wow-media.bg ...
Сега просто отразяват войната, като дават трибуна и на двете страни, явно вече са преценили, че срещу държавата не се рита.

Ще ми бъде интересно обяснението на бтв и економедия за нещата, които каза Найденов.

# 99
  • Мнения: 2 015
Тръгне ли държавата срещу теб, нямаш шансове. И той си го знае.
Баневи, Арабаджиеви, Стайкови, кой ли не...

На мен ми е интересно поведението на медиите - в началото, около Коледа, 24 часа излезе с материал против Найденови - https://www.24chasa.bg/novini/article/7983430 Забележете на какъв източник се позовават Grinning wow-media.bg ...
Сега просто отразяват войната, като дават трибуна и на двете страни, явно вече са преценили, че срещу държавата не се рита.

Ще ми бъде интересно обяснението на бтв и економедия за нещата, които каза Найденов.

Да, и най-слабата държава е по-силна от мафията, ако реши да върви докрай и не прави компромиси.
Баневи, Арабаджиеви, Стайкови са типичните парвенюта-подставени лица. Веднъж излъгани, че щом са им дали куфарчетата с пари, те са недосегаеми и богопомазани. Това са хора с измислени дипломи, тръгнали от стругари, шофьори и тн. Самозабравени за реалността, която съществува извън тяхната лична.
Понеже в определен период от живота си съм се сблъсквала професионално с хора от техните среди, съм наясно с отношението към тези персони.

Найденов днес го гледах по новините. Набрал е инерция, но на моменти ми звучи плахо, въпреки че е решил да играе ва банк. https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/cvetomir-najdenov- … lbi-ot-zheni.html

# 100
  • Мнения: 1 089
Чудя се утре вечер ще има ли предаване Национална лотария по Нова?
Иначе снощи си имаше  Лото 6 от 47.
И дали Софиянска-Божкова ще се яви утре в предаването, в което прави интервюта?

# 101
  • Мнения: 6 239
Цветомир е бивш шеф на мъжа ми.За годините в които е работил за него,нямаше никакви проблеми със заплати и такива неща.Сега обаче нещата и условията в ефбет са ужасни,не се и съмнявам че искат да се изнасят.
По драмата с Божков нямам какво да кажа,освен че приятели се притесняват за клуба Левски и бъдещето му.Не познавам милионери от играта му,50 хиляди е най-голямата печалба на непряк познат,изплатена и похарчена.Лично аз пускам единствено числа понякога,билетите не ме влекат,някак мизерни ми идват с това търкане и  тези дребни ситни гадни частички лепящи се навсякъде.

# 102
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Само че неговото имущество не е описано. В момента той само е обвинен в разни неща, нали? Не е доказано, няма процес.
При него не става дума за обикновени задължения, а за сериозни престъпления като бонус, в тези случаи законите са други.
Интересно защо не приложиха тия други специални закони, като избухнаха скандалите с Цветанов, Горанов, бившия шеф на ККОНПИ? Примерно? Не помня нищо от приложеното спрямо Божков да беше приложено спрямо тях, хем при някои се установиха сериозни разлики в приходите и нямаше никакво обяснение за тях. С пръст не ги пипнаха.
https://www.dnes.bg/obshtestvo/2020/01/31/vasil-bojkov-s-novo-iz … a-posledno.437716
Все тая ми е за него и бизнеса му, но всичко, което е казал, е точно така. И накрая ще осъди държавата където трябва и ще плащаме ние, не тези, които в момента погазват по всякакви начини всякакви права, законодателство и разбиране за демокрация.

# 103
  • Мнения: X
Левски няма да се затрие, с Божков или без него все тая.

Нали се сещаш, че народа си умира за сеир и зрелища, затова е и цялата “акция” в момента. Изобщо не е защото Божков е престъпник и не е плащал данъци (сякаш той е виновен, че едни хора са спали като са приемали законите, пък дори и по негова заръка).

# 104
  • Мнения: 19 502
Божков нали обяви, че ще си евакуира цялото семейство, че тук ги репресирали.

Общи условия

Активация на акаунт