Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 121
  • 828
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 30 142
Да, един разбрал сега, друг пък си признал, трети не чул, четвърти изобщо не видял. Да се смее ли човек, да плаче ли? Те все разбират постфактум. Онзи с терасата го наградиха с назначение във Валенсия. Цв.Цв. си остана с апартаментите и си живурка добре. Нека се радва народецът, че хванали някой.

И това ще мине. След Божков ще дойде друг и така.

Силно се надявам само да не стане така, че държавата да остане в ръцете на един единствен човек.Animal Pig2

# 166
  • Мнения: 15 204
Скрит текст:
И залите и казината трябва да бъдат ограничени. Не може в жилищни квартали да са на всяка пряка. Това го няма никъде в нормалните държави.


Баш да го няма. Игрални зали и казина има на всеки ъгъл, а машинки за залагане има във всяка втора кръчма и квартални кафенета. В 30 хиляден град има 3 бинго зали.
Живея в Стара Загора. Не е малък, но не е и голям град. Дават население 229 132 човека. Игралните зали са над 50. Само в центъра са около 15+. Билети се продават абсолютно навсякъде в обществените тоалетни няма, голям пропуск, Еврофутбол има също доста и гледам, че играят ученици /не ми се струва всички да са навършили 18/.
С две думи хазарт под всякаква форма в изобилие, контрол никакъв.

# 167
  • Мнения: 2 515
Аз все си мисля, че Божков е „забравил” да си внесе такса спокойствие на някого, ама не знам на кого, или са му искали повече и той е отказал, затова го погнаха сега. Кой, кой е тоя? Не знам. Wink
Да са живи и здрави, да се оправят.
Ама не ми се вижда редно да отнемат работещ бизнес, давайки му шанс да го разработи. Озаконен от държавата, но отнет от нея. Държавата е трябвало да си прибира дължимото ѝ. На обикновения човечец му одират кожата, докато не си плати, а големите ги отавят намира. Държавата си е виновна в този случай и всички, които са прибирали под масата.

По-горе се писа да се ограничи продажбата на билетчета - съгласна на 100%. Да има по един пункт в малките градчета, по селата да няма (защото там са предимно пенсионерите).

# 168
  • Мнения: 3 683
Да, един разбрал сега, друг пък си признал, трети не чул, четвърти изобщо не видял. Да се смее ли човек, да плаче ли? Те все разбират постфактум. Онзи с терасата го наградиха с назначение във Валенсия. Цв.Цв. си остана с апартаментите и си живурка добре. Нека се радва народецът, че хванали някой.

И това ще мине. След Божков ще дойде друг и така.

Силно се надявам само да не стане така, че държавата да остане в ръцете на един единствен човек.Animal Pig2
Тя отдавна е в ръцете на един човек.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
По новините не съобщават за залавяне на Божков...явно е фалшив слух.

# 170
  • София
  • Мнения: 14 672
По новините не съобщават за залавяне на Божков...явно е фалшив слух.
Е, човекът с каскета каза, че е "неофициална" новина. То и Таки беше арестуван в Дубай, ама там си и остана.

# 171
  • Мнения: 5 903
Аз пък се чудя защо чак сега го зачесаха този Божков?
Може да е дошла годината за връщане на куфарчето, дето са му го дали.

# 172
  • Мнения: 14 629
Цитат
Залагам, че Пеевски ще печата новите талончета. Може да започне с "златното прасенце-касичка". 😁
A ти си запази авторското право върху името на билета и искай % от печалбата.MoneyWinkДа си плаща,че после нищо чудно него да го подгониш с прокурор.

# 173
  • София
  • Мнения: 30 142
И според мен някъде не е дал толкова, колкото се е очаквало и го погнаха. Едва ли от онзи ден знаят за бизнеса му.
Най-смешното ми е като започнат да се правят на ударени.

# 174
  • Мнения: 36 482
Няма такива билети за 40 лв. Най-скъпите билети са по 20 лв: https://7777.bg/lottery_tickets/
При нас застояват доста - виждала съм да се продават много стари издания билети (от тези коледните).
Чувам слухове, че сега щели да ги изтеглят от пазара, но предполагам, че просто хората си коментират...

# 175
  • София
  • Мнения: 30 142
Няма такива билети за 40 лв. Най-скъпите билети са по 20 лв: https://7777.bg/lottery_tickets/
Скрит текст:
При нас застояват доста - виждала съм да се продават много стари издания билети (от тези коледните).
Чувам слухове, че сега щели да ги изтеглят от пазара, но предполагам, че просто хората си коментират...
Ако визираш поста на Тарталета, тя не живее в БГ и по тази причина е дала цена в евро.

# 176
  • Мнения: 54 413
Не съм чела цялата тема, но защо продължава Националната лотария със З. Бахаров по Нова?

# 177
  • Мнения: 44
За рекламите поне са си платили Joy

# 178
  • Мнения: 5 903
Оплаквам се от чужбинските билетчета. Купих си за пет евро един и нищо не спечелих. Печелившите лотарии и в чужбина реално май не съществуват. Щом не спечелих...

# 179
  • Мнения: 54 413
Кой те кара да купуваш?

Общи условия

Активация на акаунт