Печелившите от лотариите на Божков реално не съществували

  • 37 146
  • 828
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 9 653
Под лакоми търговци имам предвид това да се включиш в "бизнеса" с лотариите и търкането. Продаваш нещо съвсем друго, но си казваш - хората много търкат, да и аз да заредя билети, че да клъвна нещо. Е, дойде време да кълват на камък.
Всички кълвем на камък с такова мислене...

Бизнесът продава това, което е актуално и се търси. Едва ли някой масово ще продава кралски карети и ютии на жар...

# 571
  • София
  • Мнения: 3 160
По едно време даваха интервю с "шефа" на АПИ, изглеждаше като да е след случката точно. Човекът беше много притеснен, направо не на себе си изглеждаше. Сигурно си знае защо се е подложил на това унижение.

# 572
  • Мнения: 36 484
Малко офтопик: Щом в София може да се пътува до съседни населени места без винетка, значи навсякъде в страната може. Всичко друго е лишено от логика.

Тази госпожа защо е стояла, да я арестуват? https://www.vesti.bg/bulgaria/pusnaha-syprugata-na-bozhkov-s-15- … garanciia-6106018 Странно решение, вместо да се изнесе към Сърбия...

Допълвам поста: Видяхте ли новината из нета - Лафка фалира! Чудя се дали е истина и дали има нещообщо с НЛ...

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 09:52 от Petia Kageyama

# 573
  • София
  • Мнения: 1 197
Малко офтопик: Щом в София може да се пътува до съседни населени места без винетка, значи навсякъде в страната може. Всичко друго е лишено от логика.



Защото Нови Искър,  Банкя и другите изредени са квартали на София.

# 574
  • Мнения: 36 484
А Опанец е до Метро Плевен. Буквално до. Аз имам познати от там, мен лично не ме касае, но не ми изглежда правилно да се нуждаят от винетка, за да отидат да пазаруват в магазин, който е на 1-2 км. Но ако някой от КАТ реши, може да заварди шосето и да глобява наред.

# 575
  • Мнения: 840
и може и ще.

# 576
# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 14 405
Малко офтопик: Щом в София може да се пътува до съседни населени места без винетка, значи навсякъде в страната може. Всичко друго е лишено от логика.



Защото Нови Искър,  Банкя и другите изредени са квартали на София.

Не са. Градове са в Община Столична.
Върви обаче някаква масова заблуда, че са квартали, част не от област София-град, а от самия град София - които са различни неща. В действителност са част от общината и от областта София-град, но не и от града София. Не знам дали изобщо някога са били квартали на София (вероятно не), но сега със 100% сигурност не са.

Иначе тоя род проблеми на практика се решават и според броя хора, които засягат, тоест в Нови Искър и Банкя засягат хиляди, а в село Мало Букьово - двайсет баби и дядовци, примерно.

# 578
  • Мнения: 18 501
Лафка затваря от утре, събота, пише 24 часа.
https://www.24chasa.bg/novini/article/8216734

# 579
  • Мнения: 14 079
Към 18 часа две от нашите лаФки прибираха списанията, дето са им отпред и някак празни ми се видяха. Реално те само цигари трябва да продават. Голямата парА беше в билетите. Аз съм благодарна, че докато чакам градския транспорт не ми се налага да слушам: "вилна къща с тераса, златен ланец за украса..." и нататък не си го спомням. 😁
Но пък е гадно, че толкова много хора остават без работа.

# 580
  • София
  • Мнения: 62 595
Гадно, че остават без работа, но само като погледнех колко тясно е вътре, то си е живо мъчение цял ден там. Не очаквах да затворят лафките, да видим дали е вярно.

# 581
  • Мнения: 15 214
На сайта пише, че са 1059 обекта в цялата страна, от които 824 са франчайз.
Преди да има НЛ какво продаваха - вестници, цигари, пакетирани стоки, вода ....

# 582
  • София
  • Мнения: 4 246
В другата тема за лотариите писах преди дни, че Лафка отдавна са на загуба и беше въпрос на време да затворят.
Хората ще си намерят работа, нишата ще се запълни, вероятно и с част от затворилите преди години заради тях. 

# 583
  • София
  • Мнения: 62 595
Всъщност този, който държи франчайза си е ок, да му мисли другият - който е станал партньор - той може да е на загуба.

# 584
  • София
  • Мнения: 4 246
Аз имах предвид точно Табак маркет АД. Хич не е ОК и то отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт