Магазини Sinsay

  • 60 383
  • 754
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 474
И с моята първа поръчка беше същото - органайзер за грим за 6 лева в голям кашон пълен с хартия Flushed

# 706
  • Мнения: 2 794
Поръчах разни нещица днес, но чашата ми още не е налична😂😂😂 Килимче, листчета за писане с мики маус, тениска, портмоне.... чудя се за кецовете на friends... излизат под 8 лв.

# 707
  • Мнения: 3 250
Имам поръчка от 11.11, която все още не е пристигнала. Няма я в Спиди, не ми отговарят на писмото и всички сътрудници са заети и ще се свържат с мен.
Това ми е първа поръчка и не е никак ок.

# 708
  • Мнения: 47 981
Има ли преимущества дъската от мангово дърво

# 709
  • Мнения: X
Имам поръчка от 11.11, която все още не е пристигнала. Няма я в Спиди, не ми отговарят на писмото и всички сътрудници са заети и ще се свържат с мен.
Това ми е първа поръчка и не е никак ок.
Олеле, аз имам поръчка от 20.11 и се тюхкам колко са бавни и несериозни.
Те изпращат товарителница, няма нужда да звъните в Спиди ( работила съм в Спиди).
В системата на Спиди излиза една служебно генерирана товарителница, в която пише предполагаема дата на доставка.
Но никъде не пише кога точно Синсей ще я дадат на Спиди. това си зависи от тях, когато смогнат да си опаковат и подготвят пратките, тогава викат куриер.
Викнат ли куриер, той чекира пратките и в този момент в системата на Спиди излиза цялата актуална товарителница с информация за адрес, точна дата на доставка,
и тн. Тогава получавате и смса.
Реално, преди да я чекира, тя не е взета и Спиди не решават кога да се натовари ( демек тя е в склада на търговеца ).
Всички куриери така процедират,  но другите служби още не работят с час на доставка. Еконт се опитват да въведат такъв час, но не мога да разбера дали тази услуга е безплатна за нас, както при Спиди.

# 710
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Втори ъпдейт... получих мейл от Pay U, който гласи:

Цитат
Hello,
we have ordered refund for your payment. You will receive money up to next 3 bussiness days.

Та след няколко дни ще кажа дали връщането чрез куриер и плащане с карта в сайта, имат хепи енд за мен.

# 711
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ми току-що опатках сума пари, дано да харесат децата дрешките. Аз намазах само няколко тениски, от останалите дрехи имаше само размери за хора, които не се хранят нормално 🤣🤣🤣

# 712
  • Мнения: 366
Аз исках да поръчам някакви коледни дрешки за децата ама нямаше почти размери, та ще се ходи до Пепко. Поръчах покривката, една блузка коледна от която имаше само 68 размер и една диадема. Харесах и един пуловер за мен и един за ММ, ама нямаше размери. Ще чакам и ще поръчам.

# 713
  • Мнения: 9 484
Проверявайте си ваучерите, които дават за връщане в Спиди.
 
Днес връщах пратка с ваучер и отвово излезе товарителница до Велико Търново, вместо до Русе, добре, че вече знам и го коригирахме.

Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 17:15 от B𝕒н𝕦л𝕦я*

# 714
  • Мнения: 132
Много слаб Black Friday само едно капитонирано яке за малката успях да избера, излезе 12 лв. Те май са доста тънички, но за пролетта ще и го прибера.

Само някакви изостанали неща са намалили, дето никой май не иска да им купува даже и на 40% off.

При мен изчезна секцията "Очаквайте скоро" иначе отпреди да изчезне чакам един суитшърт с Мини Маус да пуснат, но май няма да го пуснат.

Поръчките ми от 18.11 и 19.11 чак тази нощ са чекирани, че са в сортировъчен център на Спиди в областния ни град, та предполагам, че в Понеделник ще ми ги доставят (май в Събота не разнасят).

# 715
  • Мнения: 36 474
Аз пък се опитах да питам във Фб страницата им дали ще излизат някои неща, които бяха в "очаквайте скоро", но като отговор ми излезе автоматично съобщение на полски, след това нещо се бъгна генерално и сега виждам реклами само на полския сайт, които препращат към него. Естествено, това е само през Фб, но е неприятно.

# 716
  • Мнения: 591
Дам, и аз бях набелязала едно детско яке от "очаквайте скоро" и сега не знам какво да правя - да го чакам ли или да взимам от друго място.

# 717
  • Мнения: 960
Някой да има този шал https://www.sinsay.com/bg/bg/2566g-09x/chustka-k-si не виждам размера какъв е?

# 718
  • Мнения: 1 821
И на мен секцията с очаквайте скоро ми изчезва регулярно , но после през компа пак я виждам - май само детската .
Днес бях и в магазина им в дъМол , но нямаше нищо интересно намалено ,или аз докато се тутках с поръчката на Лили и се е изчерпало( -50% на почти всичко , за неразбралите Blush) . Все пак взех едно яке за малката и една раница за племенника тийн.

# 719
  • София
  • Мнения: 1 914
Май всички сме пазарували от Лили. Simple Smile Но това се казва Черен Петък.

Гледам календара - на 12-ти съм връщала едни неща и още нямам ни известие, ни нищо. За пръв път толкова се бавят. Ще мине срокът.

Общи условия

Активация на акаунт