Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 160 119
  • 3 614
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 8 654
Има. Ето го младия Филип:

# 211
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Филката бива като младеж, а пък лорд Маутбатън (чичо му) е доста привлекателен ...

Ще проспа БАФТА-Та, тъй че дано да е има нещо в мой стил за гледане утре!

Joy

# 212
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Принц Филип:

# 213
  • Мнения: 45 645
Меган закъснява със снимките. А така исках и двете да ги видя днес....

# 214
  • Някъде там
  • Мнения: 20 536
Филипчо е голям чаровник като младеж, а   какъв е сладур бебчо.
Той и до сега си е симпатичен.Да е жив и здрав, още поне няколко години.Минимум до сто да издържи. Дали ще има тържества по случай годишнината му тогава?Ще ми се да има паради.
Мечтите са безплатни 😉😊
.

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 14:44 от daviz

# 215
  • Мнения: 4 219
Да, много красиво бебе и младеж - Филип!
Синовете му не са били красиви като него, нито Ан!

# 216
  • Мнения: X
Генът на Бетито е много силен. Само Андрю е пощаден.

# 217
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много е бил хубав Фил. Неслучайно, Лилибет се е влюбила в него още на 13 години:




Мъжкар:






# 218
  • Мнения: 5 970
Баба от днес


Прави ми впечатление, че дамите от другите кралски семейства имат много повече вечерни рокли. Кейт дали има 20 такива рокли. Другите имат повече такива събития, а при британците 2-3 пъти в годината. Другите пускат медиите на юбилеи, кръщенета, а това го няма при британците.

# 219
  • Някъде там
  • Мнения: 20 536
Баба ви каква е свежа днес. Загладила е бузките. Това синьо много и отива. Брошката е разкошна,ако я има от близо, моля споделете я.
Шапката също ми харесва. Много ми са забавни шантавите им шапки.
Особено на сестричките,техните повечето са все изчанчени...

# 220
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Катрин довечера я искам с черната рокля и с някакви нови бижута от Баба:

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 15:01 от Eleonora_27

# 221
  • Варна
  • Мнения: 39 091
На снимката с двете сестри тази отдясно малко ми мяза в брадичката на Игрит от Троновете. А тази отляво винаги ми е била много грозна. За вкуса им относно дрехи и аксесоари изобщо няма да пиша.

# 222
  • Някъде там
  • Мнения: 20 536
Тази рокля и на мен ми е фаворит.Различна е и въпреки че черното е скучно на нея и отива.
Ако сложи червени бижута....

# 223
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, тази рокля с някакви червени бижута.

Но нямам идея, до какво точно има достъп от колекцията и дали й Баба й дава да бърка вътре и да мери и да се гласи пред огледалото Joy

# 224
  • София
  • Мнения: 1 170
Аз изгубих надежда баба да дава още неща от колекцията. Тя си е стисната и така ще си остане. За съжаление...
Няма да видим Кейт млада кралица с тиари.
Само ще си мечтаем тук с вас.

Общи условия

Активация на акаунт