Кралски работи и клюки - февруари 2020

  • 150 434
  • 3 614
  •   1
Отговори
# 2 265
  • Мнения: 4 962
Майко мила, ужас! Аби не я знам коя е, но е потресаваща. Безвкусицата си е безвкусица, защо все ги бутат такива.
До колкото успявам да вникна в класациите, всеки там си има своя си принос, без значение другите кои са. Иначе, не виждам обяснение защо Кейт и ММ ще ги изтипосват там.

# 2 266
  • Мнения: 324
Тези жени предполагам американки от шоу бизнеса,  не може ги стигне Кейт в никоя класация.И защо вечното Америка срещу Европа

# 2 267
  • Мнения: X
Катрин може би е била в класация с други бременни по това време. Тя си е съвсем друга категория - кралско височество, не знам защо я слагат в една група с обикновените холивудски уонабита?

# 2 268
  • Мнения: 13 765
Защото е жена като всички други жени Simple Smile Известна по някаква причина, поради което масата я харесва и копира. Която е по-копирана - печели Simple Smile

# 2 269
  • Някъде там
  • Мнения: 16 056
Майко мила, ужас! Аби не я знам коя е, но е потресаваща. Безвкусицата си е безвкусица, защо все ги бутат такива.
До колкото успявам да вникна в класациите, всеки там си има своя си принос, без значение другите кои са. Иначе, не виждам обяснение защо Кейт и ММ ще ги изтипосват там.
Точно това показах.
Не им е мястото и на Кейт и на Меган сред такива жени но явно си има причина и двете да са на първо място.
И двете се обличат хубаво и стилно и да са модни икони им отива, но не и до такива...
Та еднакво е..глупави безмислени класации...
В пъти по добре изглеждат и Меган и Кейт от другите в класацията..

# 2 270
  • Мнения: 1 941
За Мегън има обективни факти, заради които е заела първото място.
Цифрите са в статията на Ел, която публикувах.

# 2 271
  • Някъде там
  • Мнения: 16 056
Защото е жена като всички други жени Simple Smile Известна по някаква причина, поради което масата я харесва и копира. Която е по-копирана - печели Simple Smile
И аз така мисля.
Което е чудесно. Друго си е най-копирани да са Кейт и Меган пред останалите.

# 2 272
  • Мнения: 13 187
Забавни.





# 2 273
  • Мнения: X
Daviz, + 1.
Хари с ехидната ...Joy
Максима хубави крачета вади.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:30 от Анонимен

# 2 274
  • Мнения: 8 891
Максима е с много хубави пропорции и стойка. Висока е, но не бих казала, че е с много едра костна структура. Жалко, че така трайно е качила килограми. Ама я разбирам.

# 2 275
  • Мнения: 1 253
Еми затова роялите не носеха конфекция и специално им шиеха полите с тежести в долната част Simple Smile

# 2 276
  • Мнения: 10 399

романтика..

# 2 277
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Леле, Кейт какви крака вади на снимката с черния чорап... Мъжете сигурно са точили лиги до побъркване.

Снимките с баба и военните ме разсмяха хубаво рано-рано. За модните икони няма да се изказвам, много съм далеч от тези неща.

# 2 278
  • София
  • Мнения: 10 325
Снимката на Кейт с чорапа истинска ли е, или някой го е добавил за по-голям ефект?

# 2 279
  • Мнения: 1 941
Мисля, че е фотошоп.
Едва ли ще си позволи да се гологъзи по секси чорапки Joy
Пропуснали са да сложат жартиерче за още по-голям ефект.

Общи условия

Активация на акаунт