Спам тема (льох, лили льох, за целувки и любов всеки е готов) - от 01.02. до 29.02

  • 33 466
  • 3 573
  •   1
Отговори
# 3 555
  • Мнения: 17 616
за рудолф си пускам щорите. не моа го гледам

# 3 556
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Успях да изчета това, което сте написали, докато съм хайманосвала Simple Smile.
Кико, днес точно в два магазина бяхме - от типа на Мистър Бриколаж. Имаше плочки, подобни на твоите.
И врати гледахме, и обзавеждане за бани. Ако можех, направо от тук бих накупила доста от нещата.
На две от спалните вратите май са китайски. Или поне аз така смятам. Ами, засега няма проблем. Щом и зверската атака на кучето издържаха. Когато дойдоха гостите за сватбата на дъщеря ни, го затворихме в едната спалня. То не беше виене, драскане по вратата... Със страх отворих, ама и драскотина нямаше.
Сега трябва три интериорни и входната да подменяме, по-нататък още две врати... Само дето не можем да се разберем - всеки харесва различен модел. Simple Smile

# 3 557
  • Мнения: 553
Е бре, все вратари и вратарки тука се събрали. А Колфийлд даже и щори си има! Да съм знаел, по-често да го карам да ги пуска. Но пък рибка-бананка на тъмно трудно се лови.
Ех, съдба....

# 3 558
  • София
  • Мнения: 10 576
Ретроградният много, много лошо ви се отразява.

# 3 559
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
На кого, Дайс?

# 3 560
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 409
Исе? Ще пуснеш ли нова тема? Blush
Имах идея за анкета, но не си одобрих хумора. Утре, ако нещо родя, ако не - без анкета, или холдънът да пробва Mr. Green

# 3 561
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Анкетата може и по-късно да се добави.

# 3 562
  • Мнения: X
Стоварвам 100 килограмовото си тяло в новата блиндирана врата на Кикимора с яростна засилка. Човешкото тяло среща стоманата. Гръмка победа за органиката, вратата е изкъртена и повалена, а аз танцувам казачок върху нея. Изяждам мусаката и катъка с чушки от хладилника й. Какъв приятен сън.

ЧБМ!

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 08:20 от Анонимен

# 3 563
  • София
  • Мнения: 10 576
Честита Баба Марта!
Бъдете здрави!

# 3 564
  • Мнения: 15 619
Стоварвам 100 килограмовото си тяло в новата блиндирана врата на Кикимора с яростна засилка. Човешкото тяло среща стоманата. Гръмка победа за органиката, вратата е изкъртена и повалена, а аз танцувам казачок върху нея. Изяждам мусаката и катъка с чушки от хладилника й. Какъв приятен сън.

ЧБМ!
Дззззззъъъъън! Събуди се вече, нали!?
Органиката ти ще се огъне на живо в турската блиндирана врата и ще ревеш. Laughing

Добро утро, девойки и момченца!
Така сладко си спинках.... но дреболията се е погрижила да си навие телефона да звънне в 6.00 и после през минута да продължи докъм 6 и 30... Та ми се наложи освен да стана и разследване да правя откъде звъни и как се спира тва безконечно звънене....  
Да сте здрави, румени, засмени!

Последна редакция: нд, 01 мар 2020, 09:01 от luna

# 3 565
  • Мнения: 9 569
Честита Баба Марта! Да сте здрави и засмени, румени червени! Kissing Face

# 3 566
  • Мнения: 15 311
Честита Баба Марта!
И Добро утро!

Няма нова тема, нали!? Или..

# 3 567
  • Мнения: 11 505
Честита Баба Марта! Братане, твоят сън завършва по-различно в моята глава Laughing

# 3 568
  • Мнения: X
Честита Баба Марта! Братане, твоят сън завършва по-различно в моята глава Laughing
Охооо... Ама аз съм женен в съня ми Sad

# 3 569
  • Мнения: 18 298
Честита Баба Марта!
Бъдете здрави, белички и румени, щастливи и усмихнати!
Исе, всичко ще одобрим, сигурна съм! Flowers Tulip

Братане, за някоя, която не може да готви, че разбиваш вратите на хората за манджа?! Joy

Общи условия

Активация на акаунт