Искам да кажа ... (167) през февруари 2020

  • 51 130
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 16 032
Абеее, еййй, пияници 🤗❤️😝 я се спрете с това вино-то домашно, то купешко, просеко, с мрежичка.... Имайте милост към мен! Някои бачкаме, а вие къркате 🍷 То няма лошо, ама и аз човек, и аз искам...
А, как само ми се пие червено, тъмно, кърваво червено, домашно, силно винце! 🍷😊
Обаче след 23ч ще ви кажа,, Наздраве,, и ще ударя един здрав гълток!

# 61
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 725
Аз правя пастет от дробчета по рецепта на видна съфорумка. Става уникален.
Днес съм домакиня мечта, къщата свети. Довечера ще имаме приятели на Кики с преспиване...
Вино не пия, но съседът мъкне едно аржентинско...преди години, открихме с брат ми тайното съкровище на баща ми. Едно 30-+ годишно вино от диви ягоди....беше станало ката коняк.

# 62
  • Мнения: 39 232
Наздраве, група!
Люска, сложи си винце, а до него глава чесън за гарнитура, че да елиминира евентуалното кръвно.

# 63
  • Canada
  • Мнения: 3 452
Никакви ви няма тази вечер, всички ли се омагьосахте с винце Grinning

И за да съм тематична - ММ награби 6 бутилки от любимото у дома розé. Дори и аз се прежалвам за чаша от него Joy

# 64
  • Варна
  • Мнения: 6 309
Селесте, моят мъж се прибра на 16,.малко преди да настане истерията.
Всичко е наред.
Всичко е булшит,реакция след срещата с Тръмп.
Нормален грип, по-заразен, това е в Китай

# 65
  • Мнения: 11 003
Хубава тема сте подхванали Simple Smile
Аз не съм пила винце от Нова година, цял месец. Ще взема мерки.
Пие ми се хубаво домашно, но... Sad

Покрай мен никой не се психира за грипа. Виждам само майтапчийските коментари у Фейса Simple Smile

Снощи заспах много рано и тази сутрин се ококорих още по-рано. Преди да заспя, поръчах 2 парфюма и тогава отнесох.
Набелязах и един мъжки, който на моята кожа стои много добре, та е в уиш листата.

Спокойна и мързелива неделя!

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Добро утро!

Изпратих мм и сега кафе и книга, няма шанс да заспя отново.

Стейси, както скоро каза Л.Дилов, „грипът се разпространява повече по медиен, отколкото по въздушно-капков път”.

# 67
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Добро утро,

Селесте и Лин са ме изпреварили! Наздраве, ама с кафе! Blush

Хубава неделя на всички!

Скрит текст:
Да ви призная нещо:
Снощи, като разбутахме къщата и изнесонме мебели и т.н. и на двама с ММ ни стана малко тъжно. Сред тези вещи/мебели, обстановка,  си отгледахме децата и последните 20 години, не сме променяли нищо, освен периодични размествания и освежавания.  Не очаквах, ама ни стана носталгично и дори си поплакахме. Потъгувахме за миналото време и моментите, които сме имали.  Опитвам се да се успокоявам, че  е за добре и всичо ще стане по-хубаво и вместо децата ни, ще тичат внуци един ден! Heart

# 68
  • Мнения: 15 018
Добро утро.
Бубе, за хубаво е.  Един ден внуци ще гледате в този дом.

# 69
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Благодаря ти Съни, с това се успокояваме!  Heart

За грипа мисля, че е поредната масова психоза. Информацията е пресилена и съответно изкривена. 
Преди години, така беше с птичия/свински грип. Излезе някакъв лекар, който препоръча 2 вида препарати, като най-ефикасни.  Около 40 лв. беше само едното. Смятайте за четиричленно семейство! Хората се втурнаха към аптеките да изкупуват, дори на черно струваха повече и какво стана?!  Накрая се оказа, че съпругът на една от министърките, се занимава с вноса, точно на тези препарати. От тогава, някак нямам доверие на медиите, защото разбрах, че винаги се обслужват, нечии интереси, за сметка на здравето и живота на хората!

# 70
  • Мнения: 14 286
Добро утро!

Бубе 🤗🤗🤗 Нормални чувства са това 🤗

Не съм наспана.  Заспах към 2, събудих се преди малко и викам така и така няма да заспя пак ще стана да направя палачинки. Че МсЧ е на работа и ще опусне неделната традиция иначе. Само не знам ме го как ще го вдигна, ама...

Снощи манджата ми се получи идеалка, браво на мен! Ще видим днес с пилафа, че с ориза грам не се разбираме 😂 Ма кот такова,  най-много да избодем само месцето 😁

# 71
  • Мнения: 39 232
Добро утро!
Буб, гледай в бъдещето! А за миналото- най- важното е, че сте били заедно и всички спомени са споделени. Чака ви нов етап, както са казали и преди мен. До сега деца, а скоро и внуци в къщата ще има.
Али, от неделната традиция с палачинки брат ми и жена му ги намразиха тотално. Това...ако решиш, че те мързи да ги започваш, и си търсиш оправдание.

# 72
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Добро утро 🍀
Бубе 🤗 на новичко ще си гледате внуците и още по хубави спомени ще си имате!
И аз добре се наспах, сама съм, ММ е на работа, щерката в Бургас, синът на селското шато да чисти, аз не отидох 😁
Та закуска няма за кого, по късно ще заредя гювеча със сарми, ще трябва и да изчистя, че вчера мързелувах 😉
За грипа, да не ни стига, всички сме здрави, само ММ е ваксиниран и то служебно!
Хубава неделя!

# 73
  • Мнения: 39 232
......, само ММ е ваксиниран и то служебно!
Спомних си преди година, две как ваксините в темата бяха доста добре използвани за профилактика.....

# 74
  • Мнения: 6 273
Честита да е Лиляна!Много здраве,късмет и спокойствие!

Общи условия

Активация на акаунт