Искам да кажа ... (167) през февруари 2020

  • 51 157
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 75
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Благодаря за темата, Лиляна и честит рожден Ден, да си здрава ти желая!

Да ни е успешен февруари!

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
Лиляна, днес ли е денят? Здрава, щастлива и ценена да бъдеш!

Добро утро, макар, че за мен не е никак добро пак. Пак ми падна кръвното, почти събрах границите 69/60. Ще почивам два дена и ще ходя при личната, то се е видяло.
Та, в този ред на мисли, какви са причините за падане на кръвното?

# 77
  • Мнения: X
Добро утро!

Една спокойна неделя, най-сетне. Без ставане рано, бързане и търчане насам-натам. Пия си кафето блажено и хапвам мандарини. ММ изведе Арчи. Сега се е проснал на леглото и гризе кокал. И той има тежък график.Smile
Вчера съм чистила, пуснах две перални. Днес освен едно готвене, няма да правя друго. На обяд съм на фризьор, ще сложа тъмен шоколад или кестен или нещо от сорта. Фризьорката ще каже, но ще е малко по-тъмно.
Желая ви хубава и спокойна неделя и прекрасен февруари!

Лиляна, жива и здрава бъди! Много успехи ти желая!

# 78
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 034
Добро утро!

Маре, вчера те опущих и ти забрави винОто Grinning
Плочките в Пловдив свършили, та трябваше да ходим да купим още. Грешката е от магазина, но те ни възстановиха липсващите квадрати. Не очаквах, защото ги купувахме преди повече от месец. Магазина е в Одрин Grinning
Взехме силиконов латекс, взех си страхотен полилей за коридора ми в къщи. Сега ММ трябва да ми го смени и да му избера аплици Grinning ММ иска ламинат за Пловдив и за Банско, но 12 мм. Там имам 'лек' проблем с цената, защото квадратите на двата апартамента са много Trollface
И аз ще ходя днес за вино Grinning
Мари, побут!
Ще трябва да ходя да гледаме и паркети, и разни други неща. Та ще се вея по магазините, ама строителните Grinning
Иначе апартамента става страхотен, а банята се е получила чудесна, снощи й се радвах като дете.
Бубе, и на мен ми беше гадно да си разбутам къщичката, в която съм живяла и майка ми и баща ми са създали, поревах си и аз. Защото всяко нещо в нея си имаше наша история! Сега като гледам колко хубаво става, пък си представям те как биха се радвали на новото и промяната Heart

Али, и щерката иска палачинки, акО те мързи, ще ти пратя Wink

Цвети, чакаме да видим цвета Grinning

Карзче, аз цял живот съм с такова кръвно. Но ти ходИ ли на лекар , м?
Иначе съвети мога да ти дам, но въпроса е причината за него.

Мид, как е Елени?

Стейси, здрави да сме.

# 79
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добро утро.
Благодаря ви. Пийте по едно за здраве.
Ние май ще се понесем дружно на излет, към Карандила сме се ориентирали, дано да не духа само, иначе времето е идеално. После хапване, пийване и така.

Приятна слънчева неделя.

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 16 198
Ети, по принцип и аз съм с ниско кръвно 90/60,но от както родих, леко ми се завишиха границите. А сега рязко пада.
На лекар не съм ходила, но сега ще почивам два дена и ще се занеса до личната да искам направления и да ми назначи кръв.

# 81
  • Мнения: 14 312
И на ендокринолог да идеш, Карз!

Лиляна, честит рожден ден! Да си много здрава, спокойна,  заобиколена от любими хора!

Палачкинлите са вече в историята, а аз си лягам 😁

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 11:03 от Алечка

# 82
  • Germany
  • Мнения: 7 955
Честит рожден ден, Лиляна! Здраве и щастие!

# 83
  • Мнения: 11 686
Лили, честита да си! Здраве и щастие Birthday Tada Cocktail

# 84
  • Мнения: 5 368
Да се запиша в новата тема.
Лиляна, да си здрава.
В петък Дребси беше с висока Т, водихме го на спешен кабинет, предписаха разни илачи, наред с Тамифлу, който го повръща. Но е по-добре.
Другите болни как са?

# 85
  • Мнения: X
Честита да си Лиляна!Здрава,щастлива и обичана бъди Hug Heart

# 86
  • Мнения: 39 405
Лиляна, зло да те забрави! Желая ти щастие в семейството и повече спокойствие в работата! Весел празник и от мен!
Ети, благодаря за побутването. А аз теб те побутвам за снимки!

# 87
  • София
  • Мнения: 1 590
Добро утро!
и
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЛИЛЯНКЕ  Heart Heart Heart
Да си жива и здрава!

Такава хубава тема ни направи, и виж колко години вече тук си бъбриме  Kissing Smiling Eyes

Аз снощи не пих! Imp 
Повъртях се около тубата с вино, па си викам "що да отварям 5 литра, запечатани - аз вино по принцип много не обичам".
И понеже Алечка спомена за уиски, си люснах една щедра чаша уиски .... и забравих да го пия!!!
Замотах се нещо, и го намерих сутринта! Недокоснато!

Сега ММ ме тормози да му правя няква манджа, дето мама му я правела ... Тя (мир на душата и) хич не можеше да готви, обаче той си и харесваше буламачите!  Joy ще се опитам нещо по спомени ...

# 88
  • Мнения: 14 312
Люси,  ма и от тебе нищо не става, как се забравя налято уиски?!? Дай манджата аз да я сготвя, ще я докарам сто про 😂

Не можах да заспя,  обаче няма да се отказвам,  мисля цял ден да прекарам в опити 😂

# 89
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Честит рожден ден, Лили!
Хубаво е времето днес, обмисляме къде да е разходката.

Общи условия

Активация на акаунт