Искам да кажа ... (167) през февруари 2020

  • 51 182
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 6 560
Лили, честита да си! Здрава и щастлива бъди!

Изчистих прозорците в детската, щорите се перат, къщурката приведена в ред...до след малко. Следват игри, домашни, книжка. Чудно е напекло навън, но Вики не искала да излиза, аз пък няма да се натискам я.

Бубе, на внуци и правнуци да се радвате в обновения дом!

# 91
  • Мнения: 5 394
Честита да си Лили!
Времето е само за разходки, а ако има и кой да ми изчисти вкъщи, докато обикаляме, ще е чудесно;)
Селесте, медалът е за теб, кога успя бе жена?
Бубе 🤗

# 92
  • София
  • Мнения: 1 590
И аз трябва да чистя, обаче Ич не ми е на дневен ред.

Поне със снаха ми сме на една вълна, преди малко и звъннах да я видя какво прави, и тя вика "Нищо! Днес ме е налегнал мързел"  Joy  Обаче е организирала момчетата с прахосмукачката и парцалите Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз, за съжаление не мога да организирам моето "момче" - не само, че мързелът му е по-голям и от моя, ами са се организирали в селския еврофутбол да празнуват Петльов ден!
Дърти мъже, не ги е срам!!! Smile
Чувах как един щял да носи гевречета, друг наденица, трети вино, нашия - водка, въобще Бар "Наздраве" - в шопски вариант  Joy
Обаче му казах, че ако се накваси и не дойде навреме да си яде мамината манджа (боб със зеле и ребра) - ще му я налупа на главата!!!

# 93
  • Мнения: 6 856
Лили, жива и здрава да си. Да те радват и обичат деца и мъж, да те уважават колегите и учениците ти. Повече спокойствие на работа и повече забавления с приятелите Flowers Bouquet.


Бубе, спомените си остават, нищо че обкръжението се променя. Новата обстановка ти пожелавам да е поле за изява на внуците. За правнуците нов ремонт Wink.

Телешкото е готово, едни макарони на фурна бъкнах за десерт, изчистено е, пералнята върти, а аз чакам да ми доведат Буболечето.

# 94
  • Мнения: 14 814
ЧРД на адашката! Здраве,късмет и успехи пожелавам! 🤗🌺
Аз с китките се разправях.
Не съм готвила още,но съм замислила мусака.
При нас хич не е хубаво времето. Облачно и духа гадно. Ходихме само до магазина и обратно вътре.
Взех си една баклава,ми не струва. 😁 Ще я изядем де,да не иде зян,ама си знаех,че ще се разочаровам.

# 95
  • Мнения: X
Как хубаво сме започнали месеца на виното, говорейки си за вино. Нашето любимо червено е това и цената му е повече от приятна.
Честит рожден ден, Лиляна! Здраве, щастие и безгрижие ти пожелавам!
Бубе, ама пък е толкова хубаво, че човек ги има всички тези спомени, а и дори с нови мебели спомените ще си останат. Hug

Този месец ми започна много хубаво, вчера се видях с приятелка на кафе и ядох върховна шоколадова торта, намерих идеалния подарък за една рожденичка и ми пристигна една книжка за рецепти за къпкейкс. Днес отново релакс, от сутринта сме заседнали и гледаме финала на  Australian Open, страхотен мач правят момчетата, следобед може да изпробвам някоя от рецептите за къпкейкс, довечера филм. От другата седмица ми започват всичките курсове, на които аз със замах се записах.

И да ви питам, с какво си почиствате екраните на лаптопи/таблети?

# 96
  • Мнения: 39 522
Ех, ама сте лошички- та баклава, къпкейкове, боб със зеле, шоколадова торта.....
Селесте, награждавам те!
2в1, приятни мигове с дядо и внуче!

# 97
  • Мнения: 5 394
Ем, с мокра кърпа, а след нея със суха. Но не се впрягам много, че няма да е чисто като прозорец;)
Мъжът ми, който ми е забранил да чистя екрана на телевизора, си е купил специален препарат и микрофибърна кърпичка и чистейки го, го прави като нов;)

# 98
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 066
При нас се смрачи, ММ не иска да ходи никъде, малкия отиде на гости, кака му с баба си е на МОЛ, Аз направих един седмичен пазар, баклава, сарми и млечна салата ще направя иии мързел после Grinning

# 99
  • Мнения: X
Помотах се в градината,времето е чудно. Разсадих си на едно място пролетни цветя,посях марули,подправки. Сега изчезваме на една неделна разходка в гората.

# 100
  • Мнения: 14 343
Ммм, Ем, тъкмо си лежа и си мисля как ми се яде торта и ти... Сърдце нямаш 😂 Добре, че сладкарницата до дома не работи...

# 101
  • Мнения: 39 522
Споко! Ангажирай МсЧ. Ще се справи перфектно.

# 102
  • Мнения: X
Мари, никва милост нямаш към тез мъже, значи. Grin Хем на работа човекът в неделя, хем и торта да прави. Али, погледни от позитивната страна на нещата, като няма торта, ще си седиш все тъй слаба и прекрасна и ще се фръцкаш с новата червена рокля. Sunglasses
Тути, аз съм май от групата на ТМ, почиствам с една микрофибърна кърпичка, но ми се струва, че може и да е по-добре. Въобще си имам един лек Монк синдром що се отнася до техниката и бюрото ми, особено на таблета полудявам като видя отпечатъци от пръсти и все бърша нещо.

# 103
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 719
Лилс, честита да си! Желая ти, все тривиални неща, като здраве, щастие, късмет и всички у дома да те слушат! 
Весел празник! Balloon Birthday Balloon

Благодаря ви, за милите думи! Много добре ми се отразяват!  Heart

# 104
  • Мнения: 39 522
Ем, мъжете са за да доставят удоволствия....

Общи условия

Активация на акаунт