Искам да кажа ... (167) през февруари 2020

  • 51 204
  • 1 189
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Добра логика. Права си. Joy

# 106
  • Canada
  • Мнения: 3 474
Лили, честита, здрава и обичана бъди!

Ем, в оптиките, поне при нас, продават спрейове, които стават и за екрани Grinning

Бубе, нормално е да потъгувате, разделяте се не просто с вещи, а с етап от живота ви. Но ви чака още по хубав Hug

Пазарува ми се, а не бива Grinning

С хронично запушен нос съм от известно време, подозирам че скоро ще съм резистентна към капките. Идеи за алтернативни методи?

# 107
  • Мнения: 11 032
Лиляна, бъди жива и здрава Simple Smile

Мари, точно така и по възможност да не ни образуват много нерви.

Аз се каня да правя лазаня, вие ще ме накарате да метна един боб Simple Smile

Бърша екраните на устройствата с мокра кърпичка, после със суха. Не ползвам нищо специално.

Бубе, не тъгувай... сменяте само обстановката. Любимите хора си остават същите Simple Smile

Честит Зарезан и Петльовден Wink

# 108
  • Мнения: 39 675
Фонсе, покрай моите неразположения миналия месец да кажа- тампони с ракия, намазване с мед, физиологичен разтвор под формата на маз. Но се чувствах мръсна и някак по- болна.  Пробвай с инхалации. 

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 6 621
Фонс, разтваряш мъничко сол в шепата си с вода и смръкваш през едната ноздра, другата запушена. После сменяш.

Тути, какъв е този специален спрей за екрани? Марто е решил, че тв екранът е с тъч скрийн и целият е обходен с малките пръсти в различни посоки.

За никакъв медал не съм аз, един вътрешен вратопрозорец, а прахосмукачката хич не я броя, като продължение на ръката ми е всеки божи ден.

Ени, и аз мислех мусака, но децата искали кюфтета с бял сос, та това ще е. Едно пандишпаново руло им изпекох за следобед и толкоз от мен за днес.

Люси, умирам за боб със зеле. Мога даже студено да го ям.

# 110
  • Germany
  • Мнения: 8 002
Фонсе, дали да не си направиш тест за алергии? Ако имаш алергия към домашен прах например, може да ти е набъбнала лигавицата непрекъснато. Не те съветвам да ползваш капки повече от 7 дни. Може да опиташ с физиологичен разтвор с ментол. При малкият облекчава положението.

# 111
  • Мнения: 14 834
Аз подложих с една салатка и малко саздърма,че глад ме подгони. И пак полегнах. 😁

# 112
  • Canada
  • Мнения: 3 474
Благодаря за предложенията, момичета Hug

Мони, размисли ме. Ще пробвам първо с една здравна онлайн платформа, която ползваме по служебна линия. Ще видя те какво ще кажат. Че за да стигна до личната, да ми назначи тестове и да ги направят... сигурно месеци ще отнеме Confused

# 113
  • Мнения: 14 380
Фонс,  нагревки с морска сол?

Възприемам внушението на Ем, няма да поръчвам торта,  за да съм слабичка. Слабичка, но кисела 😂

Дремнах, ама още можеше.  Но няма за кога вече.

# 114
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 088
Лелии, колко работа отметнах, къщна, разбира се Grinning
Поне Едене има.
Лили, честито ти! Много здраве и по-малко нерви!

Фонс, дъщеря ми е с хомеопатични капки и хапчета за носа. Но там са индивидуални нещата.

Али, аз сега не разбрах - спа ли? Не спа ли? Опитва се, ама нещо недоспала ми звучиш Wink

Още не съм яла днес, а и не ми се яде. Накрая ще ме заболи главата от глад.

# 115
  • Мнения: 14 380
Еее, Ети,  яж бе, как може!?!
Недоспало ми е да, можеше още да поспя,  но ми звънна телефона. 
Ще лобирам за ранно лягане днес 😁

# 116
  • Germany
  • Мнения: 8 002
Фонс, може да пробваш ден -два с антихистамини и да видиш как ще е. Забелязала ли си дали има промяна в състоянито ти, като си на работа? Сутрин кихаш ли?

# 117
  • Canada
  • Мнения: 3 474
Мони, сутрин не, но в работата често. Там също ми е запушен, извода е ясен, мисля Joy

Але, хапни си торта!

# 118
  • Мнения: 39 675
Фонсе, Але няма торта. Иска, ама няма. Това е мъката....

# 119
  • Мнения: 11 728
Аз бърша екраните с кърпичките за очила от дм. И то след като съм си избърсала очилата (слънчевите) 😂

Али, да те дразня ли. Ето това стяга в хладилника. Снимката е от на Йоли блога. Моята няма да изглежда така СеПак. Децата категорично отказаха да я украсявам с карамелизирани ядки 😈

Общи условия

Активация на акаунт