Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 502
  • 742
  •   1
Отговори
# 375
  • Down south
  • Мнения: 7 703
Вземи един ултрабонд на Сенсейшънейл, праймер пише на него и сложи по свободния. Ще видиш разлика.
Благодаря!
За това ли става дума?
И само на свободния край или на цял нокът

Pacific World Sensationail Gel Primer

Скрит текст:
 

https://www.amazon.com/Pacific-World-Sensationail-Gel-Primer/dp/ … beauty&sr=1-5

или ми трябва и база/топ?
Това е на същата цена

SensatioNail Gel Primer, Base & Top Coat Refill Kit incl. File & Manicure Stick
https://www.amazon.com/SensatioNail-Primer-Refill-incl-Manicure/ … eauty&sr=1-14

Скрит текст:


И да го ползвам вместо
PH Bond  на Gelish?

Скрит текст:
 

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 20:16 от Daylily

# 376
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Само първото показано ти трябва, базата не, но аз си купих комплекта, защото базата е хубава и я ползувам като пътувам, че става и за топ. Кафявото шише, на което пише праймер ти е нужно.

Слагам само там, където има белене, в твоя и моя случай е по свободния край. Слагаш след pH bond. pH bond по цял нокът и веднага това на 1-2 ММ и ръба.

Може да сложиш Гелиш стръкчър по цял нокът, със запечатване все едно удължаваш с 1мм. Така белене няма. С принцесата бяхме доста по-зле от тебе.

# 377
  • Down south
  • Мнения: 7 703
Благодаря!
Поръчах го.

По повод новата лампа
- при опцията на 99 секунди, сякаш има преливане на степени, на 29-тата секунда и след това на 50-тата има видима промяна. Ползвах опцията няколко пъти и е забележимо
- не нагрява
- има доста по-къс кабел, което малко ме изненада

 

# 378
  • Мнения: 2 650
Сакво ще рече преливане на степени? Аз пък никога не съм я пускала на 99 секунди. Като вкарам ръката започва автоматичен режим и сама си изключва на втората минута. Като пека топа пък натискам още 60 секунди за да доизпека. Кабелът наистина е къс, но аз имам контакт точно над масата и това не ми е направило впечатление.

# 379
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
princesata, ще разгледам малко по - късно, може би българи живеещи в Полша ю, ако има тема тук във фирума, биха ни посъветвали? Make up няма да зареждат скоро....
Make up сайта въобще работи ли вече,днес цял ден се опитвам да вляза.

# 380
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Програмата 99сек. действително качва мощността на степени. Полезна е ако се пекат парещи бази и топове. Така почти не парят.

# 381
  • Down south
  • Мнения: 7 703
Програмата 99сек. действително качва мощността на степени. Полезна е ако се пекат парещи бази и топове. Така почти не парят.
Знаех си, че не ми се привижда Smiley
Не съм сигурна, че ползвах опцията подобаващо, но поне забелязах разликата.

# 382
  • Мнения: X
Здравейте мами, от няколко години започнах и аз да си правя маникюр и педикюр с гел лак в салон. Преди не се занимавах, че имам много тънки нокти. Обаче сега, направя няколко курса, и ноктите отиват... А пък гледам жените целогодишно. Това от генетиката ли е? Или трябва да сменя салона? Мислих, че гелиша би трябвало даже да ги заздравява ноктите... Извинявам се, ако вече е писано

Да спомена, понеже вашите дискусии са вече на ниво, готови сте да отворите салон (уау), изобщо не умея дори да си пиля ноктите, и затова ходя на салон. Слагат ми гелиш, до скоро сваляха стария лак с леко запилване, течност и станиоли и после изчопляне; по едно време се появиха електрическите мини пилички, и с тях почнаха да махат. Но даже като сменя няколко маникюра, започва да ме боли при сваляне или печене на новия лак ... и също, трябва ли да се драска плочката, преди нанасянето на базата?

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 06:20 от Анонимен

# 383
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Ацетона в течността за сваляне разказва играта на ноктите,препоръчително е с ел.пила,но...и там трябва да се работи изключително внимателно.Аз например използвам задължително каучукова база,която не свалям от нокътя.Подсилвам малко с акрил и така след две ,три процедури ноктите се удебеляват от наслоената база и стават здрави и твърди.
Това за "електрическите мини пилички "ми звучи съвсем не професионално.Професионалните пили не са "мини"

# 384
  • Мнения: X
Мерси Дани! Имат различни приставки за ел. пила, тези миниатюрните, с които почистват кожичките, много ме кефят. Уж ходя в голяма верига салони - Венера. Значи да си казвам за каучукова база и акрил, и да си подбера маникюристка, която не пили и не слага ацетон?

# 385
  • Мнения: 1 534
Здравейте,да дам отчет за свалянето на гел лака.
Пробвах с пилнат топ и без,по-лесно беше свалянето с изпилен топ.
Имах лаково каре,на места като махнах тампона целият лак беше паднал.Явно където бях сложила повече течност,на места по трудно се махна.
Ако сложа лаково каре на цял нокът,ултрабонд пак ли се слага по края,но върху карето?
Първия ми опит с гел лак на двата безименни пръста леко се беше надигнал ,но на другите пръсти не мръдна.Но не бях полирала ноктите.
И все още немога да слагам тънък слой лак ,трябва ми тренинг.
Скрит текст:

# 386
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Ултрабонд се слага само на чист нокът. Не иска да съхне върху лак. Аз слагам Микросел на цял нокът без да запечатвам свободния край,ултрабонд по свободния край и мат топ 2мм навътре от свободния край/горе долу на тоя участък слагам ултрабонд/Върху микросела си съхне-не съм имала проблем,но той не е точно лак,а заздравител и препдполагам попива в плочката



[

# 387
  • Мнения: 1 534
Благодаря!
Като не лакирам цял нокът с безцветен лак имам усещането на места, че става неравен и дебел.
Трябва да пробвам без ултрабонд дали ще ми държи гел лака,по принцип като ходех на маникюр,нямах проблем,държеше си лака.
И аз ще поръчам този микросел.Отдавна му се каня.

# 388
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Скрит текст:
Здравейте мами, от няколко години започнах и аз да си правя маникюр и педикюр с гел лак в салон. Преди не се занимавах, че имам много тънки нокти. Обаче сега, направя няколко курса, и ноктите отиват... А пък гледам жените целогодишно. Това от генетиката ли е? Или трябва да сменя салона? Мислих, че гелиша би трябвало даже да ги заздравява ноктите... Извинявам се, ако вече е писано

Да спомена, понеже вашите дискусии са вече на ниво, готови сте да отворите салон (уау), изобщо не умея дори да си пиля ноктите, и затова ходя на салон. Слагат ми гелиш, до скоро сваляха стария лак с леко запилване, течност и станиоли и после изчопляне; по едно време се появиха електрическите мини пилички, и с тях почнаха да махат. Но даже като сменя няколко маникюра, започва да ме боли при сваляне или печене на новия лак ... и също, трябва ли да се драска плочката, преди нанасянето на базата?

И на мене ужасно ми изръняха ноктите след продължително слагане на Гелиш. Сега се правя основно сама, с каре и отдавна не драскам плочката. Ноктите ми са по-твърди, дори без никакъв лак, отколкото тогава.

Съветът ми е да спреш с гел-лака, да помолиш са ти полират ноктите след свалянето, са орежеш до дъно и да мажеш обилно с масла. Може да топиш в оцет или лимонов сок. Ще усетиш разликата. До лятото ще имаш здрави нокти.

Аз не позволявам драскане на плочка в салон. Обяснявам какво искам и ако не са съгласни си излизам. Нося си ултрабонда. Гелиш ми седи без надраскване, но с ултрабонд по свободния край точно толкова, колкото седи и с сшдраскане и даже по-дълго.

С електрическа пила също се скапват нокти. Не трябва да се маха всичко. Дани ти е обяснила.

Х.Т, пробвай без ултрабонд и ако ти държи няма смисъл да слагаш. В салон понякога не слагат ултрабонд, но драскат нокът, а и тяхната база не е същата (или е в твоя случай?)

# 389
  • Мнения: 1 534
Не слагат ултрабонд и базата не е същата като моята.Но драска плочката.

Общи условия

Активация на акаунт