Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 416
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 10 302
Най-накрая стигнах да пробвам MadDoll на нокти. От една страна страхотен цвят, от друга Нес ме разглезиха с плътност и този колкото и да е плътен с моето лакиране му трябваха 3 слоя. Официално любимите ми гел лакове са Neess, плътни и издържливи и на смешна цена, ако имаха и повечко цветове....

Да похваля твърдата база на Нес, за тези които пилят, е това е Базата с главно Б, няма мърдане, тествах я със скариди, обикновено след белене на скариди, всичко се надига и пада, е избелих 20ина, не мръдна гадината Simple Smile)))

И така, каре от Микросел и база UNT, Neess Extremely Hard Base, 3 слоя Mad Doll E04 и 2 слоя топ Гелиш, трябва да издържи 3 седмици, да видим Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 18:17 от nad_tab

# 391
  • Варна
  • Мнения: 3 038
Nad, коя е тази база UNT?

# 392
  • София
  • Мнения: 10 302

Аз често я използвам, много лесно се бели с нея, реших да пробвам как ще се държи с твърда база.
https://www.livelovepolish.com/products/unt-ready-for-takeoff-peel-off-base-coat

# 393
  • Варна
  • Мнения: 3 038
Благодаря, аз ще пробвам на Борн Прити или Силкъер от Make up с тази твърдата на Neess. Тези имам. Топ Гелиш от български сайт оригинален откъде мога да взема?

# 394
  • София
  • Мнения: 470
nad_tab, страхотен цвят! 😊

Това лакиране беше пълен провал! 😔 Още не знам защо, но на другият ден имаше белене и паднал цвят от към кутикули, странично и откъм свободен край! 😣 Подозирам, че е от топа на фокс, много е гъст, тегли се, не знам дали е нормално?!
Сложих Neess7433, като на дясната ръка стана по-добре, защото използвах друга четка, много е гъст, колкото и да изцеждам четката, нансям много лак! Не ми харесва четката, на FOX също не ми харесват, каучуковата база се отпусна, но топа е ужасно гъст.
Скрит текст:


Днес си наумих да правя френски, който да се пробвам да направя с тънка четка! 🤕 Е, каталясах, то трих, то рисувах, а като стигнах да слагам на дясната ми се ревеше вече 😂 Но, понеже след всеки пръст пекох за малко, за да не се разтича, че рисувах бавно, не можах и да го зарежа! 😂 Една с една черта няма, но карай, ще го задържа да видя комбинацията между камуфлажна база на фокс (която ми харесва много) и топ на коди колко ще държи!

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:43 от Lucky@Mamma

# 395
  • Мнения: 2 642
Над, Не става ли лака само с базата на UNT, без допълнителна база отгоре, или няма да държи? Гледам, че я има и в Амазон, и се изкушавам да я поръчам, само да дадеш карт бланш, че върши работа поставена самостоятелно Simple Smile
Гледам , че е 10-free и съхнеща на въздух, което е супер.
Под съхнещите на въздух слага ли се ултрабонд?

# 396
  • Варна
  • Мнения: 3 038
Lucky mama, много хубава плочка и красиво ти се е получило. Пиши за издръжливостта.

# 397
  • Варна
  • Мнения: 631
Lucky mama, кой цвят е камуфлажа на Фокс? Много добре ти се е получил френския:)
Аз успях да поръчам 7433, чакам с нетърпение.

# 398
  • София
  • Мнения: 10 302
Над, Не става ли лака само с базата на UNT, без допълнителна база отгоре, или няма да държи? Гледам, че я има и в Амазон, и се изкушавам да я поръчам, само да дадеш карт бланш, че върши работа поставена самостоятелно Simple Smile
Гледам , че е 10-free и съхнеща на въздух, което е супер.
Под съхнещите на въздух слага ли се ултрабонд?

Само с нея, трайност при мен 2-3 дни, ако те устройва, поръчвай Simple Smile Аз я харесвам много за под Алесандро, много лесно се бели с нея, пък държи до сваляне. Ултрабонда слагам по крайчетата, той не трябва да докосва карето, че го разтваря и пак трябва да се изчака да изсъхне. Ултрабонд под твърда база не слагам само под белеща, че няма да мога съвсем да го махна.
Ей с тази трайността е 2 седмици, но от както я поръчах, не се е появявала. Днес с нея направих педикюра, да видим как ще държи там Simple Smile
https://makeup.bg/product/428434/#/option/994770/

Lucky mama, кой цвят е камуфлажа на Фокс? Много добре ти се е получил френския:)
Аз успях да поръчам 7433, чакам с нетърпение.
Аз го бях добавила в кошницата, ама гледам пак е изчерпан, ще продължа да дебна Simple Smile



Нев, не искаш ли да ти донеса гел лакове на Нес?

За педикюра, не остана светлина, цвета е като на маникюра Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 16 фев 2020, 20:36 от nad_tab

# 399
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Над, прекрасен цвят!!!

Днес, най-накрая "японката" се добра до ноктите ми Simple Smile
Полиране, мат Фломар, Сеш, Алесандро, база Дама, цвят - GDCoco 841; Komilfo F007 (под "японката"); топ Дама ... Да видим при толкова пластове колко ще издържи ...


Скрит текст:


# 400
  • София
  • Мнения: 470
Lucky mama, много хубава плочка и красиво ти се е получило. Пиши за издръжливостта.
Благодаря ти, ще пиша! 🙂

Lucky mama, кой цвят е камуфлажа на Фокс? Много добре ти се е получил френския:)
Аз успях да поръчам 7433, чакам с нетърпение.

Благодаря ти, не е резултата, който търся 🙂
Това е базата, 003, но гледам, че е свършил, но във фейсбук има една страница на фокс там го има и доста повече неща!
https://makeup.bg/product/460986/#/option/1044566/

# 401
  • Варна
  • Мнения: 631
Nad, извинявай, май съм те изпреварила.

Lucky mama, благодаря! Heart

# 402
  • София
  • Мнения: 10 302
Nad, извинявай, май съм те изпреварила.
GrinGrinGrin

Имам толкова много не пробвани, че не ми трябват още.... пишете, като се появи, той честичко се появява.

# 403
  • Мнения: 2 642
Neess като гледам предлагат 4, 5 цвята. Това ли им е цялата палитра?

# 404
  • София
  • Мнения: 470
Neess като гледам предлагат 4, 5 цвята. Това ли им е цялата палитра?

Не, появяват си и изчезват цветове постоянно! 🙂

Общи условия

Активация на акаунт