Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 404
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 10 302
Neess като гледам предлагат 4, 5 цвята. Това ли им е цялата палитра?

Аз виждам около 50, не знам къде са 4-5...
https://makeup.bg/product/402962/

# 406
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Neess като гледам предлагат 4, 5 цвята. Това ли им е цялата палитра?

Аз виждам около 50, не знам къде са 4-5...
https://makeup.bg/product/402962/
140 ги дават в полския сайт.
Момичета, ако искате обща поръчка може да поръчате до Германия и от там с фирма превозвач до България.
Мисля ще излезе прилична цена за доставка.
Аз напълних една кошница и се чудя да пускам ли поръчка или да се трая, че бая лакове имам 🤔

# 407
  • Варна
  • Мнения: 631
А от гел лаковете на Fox имате ли впечатления? Гледам доста цветове има налични, та се чудя да ги пробвам ли..

# 408
  • Мнения: 13 929
Аз пък да ви питам дали сте пробвали базата и основния цвят да са с гел лак, после обикновен лак и топ 😀

Последния ми маникюр издържа 6 дни. Каре с Avon+Golden Rose матов топ, ултрабонд Коди, база Коди камуфлажна, цвят Neess 4 слоя, топ Коди, след два дни напечатах всички нокти, отново топ Коди. На 5 ден ми се обели печата на един нокът, залепих го някак, на 6  ден падна покритието на един от показалците, отчоплих всичко без особено големи поражения 😄

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 00:10 от amini

# 409
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Lucky mamma, прекрасно си се лакирала. Де да можех и аз така! Не правя френски. Мързи ме.

над, ако донеса още някой лак ще ме изгонят. Аз се чудя как да се отърва от старите, ама или дъщеря ми не го дава или аз си го харесвах.

Я да ви питам - искам да си оставя още една лампа освен Сън1, като резерва. Колебая се между една обикновена с крушки, 36W, първата ми лампа, и една 48W, със CCFL спирала на тавана и Лед крушки по стените. Първата е бавна, а втората не изпича добре в ъглите. Имам кандидати и за двете. От другите се отървах.

И да се посмеете - вижда ме съседка в мазето и обяснявам, че изхвърлям лакове. Пита ме бих ли и ги дала и казвам да, но са за лампа и предлагам и лампа. Казва ми, че дъщеря и си има лампа. Оня ден я срещам и питам дали са се харесали - не, развалени били всичките. Държали ги половин час под крушката в кухнята и не изсъхвали изобщо. Омазали целия плот, та едвам го изчистили. Смях се с глас. Добре, че не е лумнала алергия. Сега ще и връча и лампа.

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ох , това е като виц😁

# 411
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
амини, от многото слоеве се е обелило. Редовно се правех така, защото установих, че топът на Гелиш се размеква във ваната. Слагах каре, база, 3-4 слоя гел-лак, бършех лепкавия и слагах обикновен топ. След третия ден запечатвах с обикновен топ ръба на свободния всяка вечер, а през 3-4 дена слагах топ на цял нокът. 10-12 дена ми даваше, повече ако след 7-10 дена махна топа с лакочистител и го сложа отново.

Понякога слагах база и 2 слоя цвят и като махна лепкавия лакирах с обикновен цвят още 1-2 слоя и обикновен топ на другия ден. Пак толкова седеше.

Съветът ми е да спреш с печати, ваденки, френски, декорации докато оправиш трайността.

Току що си счупих 2 нокътя отваряйки кашон. Яде ме е. Сега, обаче, ще клъцна всичко до дъно и ще си почина от лакове, че тази седмица ще чистя кухнята.

армира, тук продават обикновени лакове, които се втвърдяват на обикновена лампа. Даже Есенс май имат такива. Ефект гел им викат. Жената помислила, че са такива. Дъщеря и слага през ден различни лакове и мислех, че е на ти с технологиите.

Не е единствената. Влезте в Амазон и Али да четете колко хора се оплакват, че не им съхне лака изобщо.

# 412
  • Мнения: 105
Neess като гледам предлагат 4, 5 цвята. Това ли им е цялата палитра?

Аз виждам около 50, не знам къде са 4-5...
https://makeup.bg/product/402962/
140 ги дават в полския сайт.
Момичета, ако искате обща поръчка може да поръчате до Германия и от там с фирма превозвач до България.
Мисля ще излезе прилична цена за доставка.
Аз напълних една кошница и се чудя да пускам ли поръчка или да се трая, че бая лакове имам 🤔

Как посочвате немски адрес, на мен не ми дава да посоча друг адрес освен полски

# 413
  • Варна
  • Мнения: 7 699
И за Германия е същото пак смятат доставка.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 3 037
Принцесата , аз съм кандидат за фирма превозвач от Полша и поделяне на доставка.

# 415
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Хм, аз защо си мислех, че ми прие адреса в Германия, а то не ми го е добавил 🤔
За мое щастие ги има в най-близкия град до Берлин в който свекърва ми ходят на разходка в Полша и по Великден като отидем на гости ще прескоча до там, ако не накарам преди това свекърва ми да ми купи лакове 😁

Аз съм щастлива, че ми държи вече 13 дни 😊
Благодаря на всички ви за съветите и за опитите които правите за издръжливост 💐

# 416
  • Мнения: 261
Последен маникюр, много ярко червено с много лек оранжев оттенък. Красив цвят, Комилфо R001.
Бялото е на Коди, BW001. Черната боичка също е на Коди.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:35 от maminka2

# 417
  • Мнения: 175
Напоследък не смогвам да ви изчета, че и да се лакирам нямах време, та около месец бях само със заздравител.
Онзи ден все пак успях да се лакирам с едно ярко нетипично за мен червено, повлияна от вашите снимки Simple Smile В крайна сметка ми допадна, но се наложи да го изхвърля лака. Явно от климатика чантата с такъмите се е нагряла. Сигурно ще има и други развалени. Червеното е на SNB от комплекта им, с който започнах.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 08:51 от Lady-Godiva

# 418
  • Мнения: 728
Малее колко много сте изписали.. не съм влизала няколко дни да ви чета. Днес ми дойде Матовия топ лак на Коди Велур. Тези дни ще се лакирам и ще го тествам. На Веналиса матовия не ми хареса, след 1 ден започна да се отчупва на свободния край.

# 419
  • Мнения: 1 532
Кика,моля после да качиш снимка.
Много му се чудя на този мат с велурен ефект.
🌼

Общи условия

Активация на акаунт