Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 526
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Как така имаш товарителница, пък пратката още не е изпратена до офис на Спиди Grinning Ако не е излязла от доставчика им подосаждай малко докато се размърдат
На Несс пратките се изпращат от страната производител,Полша май беше/не ми се проверява сега/Може би затова все още не показва нищо товарителницата.А и самата поръчка не идва за два дни,поне седмица се бави.

# 571
  • София
  • Мнения: 1 784
Ето снимка на двойник на Джапаанката, но както знаете този цвят е много труден за снимане...

# 572
  • София
  • Мнения: 470
На Несс пратките се изпращат от страната производител,Полша май беше/не ми се проверява сега/Може би затова все още не показва нищо товарителницата.А и самата поръчка не идва за два дни,поне седмица се бави.
М, да! Така е станало, затова не ми смениха лака, била е пратена поръчката от Полша! 🙂

Ето ги Neess 7479,7482,7455 със светкавица и без!

Скрит текст:






# 573
  • Мнения: 2 651
Защо тогава вече не идва от Полша и прословутата белеща база съхнеща на въздух на Neess?

# 574
  • Мнения: 1 842
Кога успяхте?Благодаря за новата тема! Heart
Аз вече мисля да се отказвам от тези лакове..Лакирах няколко приятелки,познати..Да се уча уж.Ами лющи се този тъп Блускай,Не е само на мен.Слагах и дори изравняващия гел за изграждане и пак се лющи. Flushed Не е възможно просто на всички така да се получи.. Sad Да не би да не са съвместими с Мад Долл лаковете? Sad
Здравейте, не можах да разбера какво се лющи и как уж ползвате блускай а ползвате и мад долл лакове?!
Аз съм доволна от блускай имат хубави покривни цветове поне това, което съм купувала. При яка експлоатация всеки ден миене на чинии поне по два пъти за 2 седмици е мръднал само на два пръста които основно ползвам и то защото сама трудно затварям свободния край на нокъта. Проблемът при мен е, че ноктите ми растат бързо за две три седмици и трябва да сменям лака защото се вижда голяма част от нокътната плочка.

# 575
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Най-вероятно девойката използва база на Блускай,а цветни лакове на Мад Доол
Baby какво слагаш на нокътя,преди базата,колко печеш и с каква лампа?

# 576
  • Мнения: 782
На Несс пратките се изпращат от страната производител,Полша май беше/не ми се проверява сега/Може би затова все още не показва нищо товарителницата.А и самата поръчка не идва за два дни,поне седмица се бави.
М, да! Така е станало, затова не ми смениха лака, била е пратена поръчката от Полша! 🙂

Ето ги Neess 7479,7482,7455 със светкавица и без!

Скрит текст:






Сподели моля те как са като покривност и нанасяне. Някой се оплака, че трудно се нанасят и аз се спрях да поръчам. Какъв им е срока на годност? Предварително благодаря!

# 577
  • Варна
  • Мнения: 631
Аз да споделя, че Neess 7433 ми оцвети ноктите през базата Cuccio, но само на някои нокти, предполагам че е била по-тънко нанесена базата. На някой случвало ли се е? Доста странно, досега не съм имала оцветяване от никакви гел лакове...

# 578
  • София
  • Мнения: 470
Аз да споделя, че Neess 7433 ми оцвети ноктите през базата Cuccio, но само на някои нокти, предполагам че е била по-тънко нанесена базата. На някой случвало ли се е? Доста странно, досега не съм имала оцветяване от никакви гел лакове...
Не ми се е случвало, но не съм с тази база!

Сподели моля те как са като покривност и нанасяне. Някой се оплака, че трудно се нанасят и аз се спрях да поръчам. Какъв им е срока на годност? Предварително благодаря!
Много покривни, много гъсти, 12 месеца от отварянето годност, много са малки 4мл.
На мострите ги нанесах без проблем, но там няма значение колко е дебел слоя, на нокти ги нанасям с такава четка


 за да съм сигурна, че ще е тънак слоя!
Аз се оплаках, че ми е трудно нанасянето, но с такава четка е лесно!

# 579
  • Варна
  • Мнения: 631
И за мен са малко по-гъсти и трудни за нанасяне, но като се по затоплят малко леко се оправя положението. Но иначе за евтини лакове, покривни и с бърза доставка са идеални.

# 580
  • София
  • Мнения: 470
И за мен са малко по-гъсти и трудни за нанасяне, но като се по затоплят малко леко се оправя положението. Но иначе за евтини лакове, покривни и с бърза доставка са идеални.
Хм... какво значи евтини? Те са само 4мл.,ако сметнеш да купиш 15мл.,колко ще излезнат?
Средно положение е цената, според мен. 🙂

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 22:25 от Lucky@Mamma

# 581
  • Варна
  • Мнения: 631
За мен 15 мл са огромно количество, едва ли ще го изразходя някога. Не купувам такива.
Така че 4мл са си ОК, но .. да, сметнато през мл не е толкова евтино.

# 582
  • София
  • Мнения: 470
И на мен ми е идеално като мл., хубаво би било и другите марки да имат такива разфасовки! 🙂

# 583
  • Paris, France
  • Мнения: 14 070
Cuccio базата е рядка и ако не се е изпекла добре може лакът да е проникнал и достигнал до нокът. Трябва да се пече повече и даже да се слага и втори слой. На ОПИ базата ми е правила такъв но ето с един лак, а с база на Гелиш си седи без да цапа. Аз затова слагам реинфорс или гел отгоре. Нула проблеми.

Идея е да се махне лепкавия слой от базата за да се види положението. Момичета са писали, че като избършат лепкавото се оказва, че база няма. Това е опасно. Тя с времето се втвърдява, ама......

4мл са предостатъчни за мене. Имам лакове на Сенсейшънейл и те са по толкова. Още не съм свършила такъв. Вътре има количество за поне 5 маникюра. Пише за 10, но да речем, че ноктите са дълги и големи и слагаме по 3 слоя. Много място ми заемат 15мл, никога няма да ги свърша, а имат кратък срок на годност.

# 584
  • Варна
  • Мнения: 631
Nevena, благодаря за включването и съветите! Да, вероятно не се е изпекла, бързах и пекох 30 сек, нормално пека 60.
Напоследък се стремя да правя тънки слоеве, но явно  в техниката е проблема.
Имам гел на ursugar, ще пробвам с него върху база днес, да видим.

Общи условия

Активация на акаунт