Всичко за всички марки гел лакове- 28

  • 23 402
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 470
Аз съм много ядосана на Makeup, в събота им пиша да ми заменят един лак от поръчката, която направих в петък вечер. Обадиха ми се след час да ми кажат, че не могат да го заминят, защото вече е опакована и изпратена. Днес още я няма, по товарителница дори не е постъпила в Спиди! 😡

# 556
  • Варна
  • Мнения: 7 699
t-anya всички лампи се правят в Китай. За високите марки не знам,но тая на Блускай си е баш SUNONE с надпис Блускай и откачена цена.
 След като Ред карпентър ти държи и си доволна не си навличай неприятности да го сменяш. Поръчай си една затворена лампа с минимум 30 диода и си свиркай.
Алмира има линк към мерцедеса на първа страница в един от скритите текстове.

# 557
  • Мнения: 2 642
Как така имаш товарителница, пък пратката още не е изпратена до офис на Спиди Grinning Ако не е излязла от доставчика им подосаждай малко докато се размърдат

# 558
  • София
  • Мнения: 470
Как така имаш товарителница, пък пратката още не е изпратена до офис на Спиди Grinning Ако не е излязла от доставчика им подосаждай малко докато се размърдат
Ами, изпратиха ми товарителница и в сайта на Спиди пише само "Получена  информация за пратка", и това е. 🤨 Аз се ядосвам, че не ми смениха лака!

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 16:31 от Lucky@Mamma

# 559
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Скрит текст:
Здравейте, от два дни чета темите назад както и основната тема и вече съвсем се обърках. Аз ползвам лед лампа от 7-8 години, която е на Red Carpet Manicure, както и техните лакове. Поръчвам си ги от Англия, всичко точно. Но от известно време около 4-5 месеца лака ми пада по-бързо от обикновените 10 дни, ноктите ми като цяло са много меки и това е причината да слагам лак, иначе означава да ходя със супер къси нокти. И реших, че вероятно лампата вече не е толкова мощна, може някое ледче да е изгоряло и т.н. и се зачетох за нова лампа. И тук вече се изгубих...
Междувременно ходих при няколко маникюристки за да видя дали наистина моята лампа е проблемна, установих, че ако ги пека в моята лампа двойна повече време лака се задържа, тоест явно е лампата. Загледах се в Блускай лампите, но там отзивите са различни. След това се зачетох за Коди. Виждам, че тук има доста фенове марката и ми стана любопитно, все пак поне не са китайски. Обаче на сайта на Коди не виждам налична лампа, намерих една в друг сайт, пише  че е Коди ама дали наистина.
Също така ако взема и Коди база и т.н. нещо не ми стана ясно, то толкова различни неща има на сайта, че явно ще трябва доста да проуча какво точно да си закупя като стартов комплект.
Вие какво бихте препоръчали? съгласна съм да си купя по-скъпа лампа, малко се страхувам от разни китайски ментета с риск да ми изгорят кожата. Примерно изненадана съм да разбера, че лампата която съм ползвала е 6W, а теоритечно ми печеше пласт RCM по 45 секунди, има някаква дефолтна настройка, която не съм сменяла. В темите назад се говори за лампи по 30W  пък пекат по 3 минути?! това малко ме обърка. По бързите процедури съм, не си падам по картинки и лепенки, искам чист лак, който да се задържа поне 10 дни и да става бързо вкъщи:-)
Много благодаря, че прочетохте дългите ми писания, но знам че може да ме посъветвате правилно.

След като лакът ти седи като печеш двойно, просто печи двойно. Прави тънки слоеве! Можеш да лакираш и печеш двете ръце заедно и така да пестиш време. Лакираш 4 пръста на лявата ръка с палеца на дясната и печеш двойно заедно.

Сън1 е УВ ЛЕД и изпича малко по-бавно, но в пъти по качествено от ред карпет. А и там влиза цяла ръка. Показаната от Армира е супер.

Ако искаш малка лампа за пътуване, новата на Sensationail е много добра, със сензор и няма натискане на копче.

Разбивай добре лаковете или ги смени. Ако са стари може фотоиницисторите да са сдали багажа и затова да не се изпичат.

Пробвай ултрабонд! Много ми помогна. Знам, че в Ред Карпет няма, но не пречи да опиташ.

# 560
  • Мнения: 22
Супер сте, много благодаря за бързите отговори, изнамерих лампата от предните страници, която я има в амазон и я поръчах Simple Smile Щом като всички са китайски, няма смисъл да купувам нова лампа на RCM.

Засега ще карам с тези лакове, които имам пък по-нататък ще видя дали ще сменя лаковете. Пробвала съм CND, имам и един на Bluesky, еднакво държат, но RCM ми харесват четките, че са къси и лесно се нанася лака. Проблемът  е че няма къде да се видят и съм случвала на не особено покривни лакове, което е дразнещо.

Като дойде лампата ще дам отзив. Розовка си взех, като за момиченце.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07QGZ4GKZ/ref=ppx_od_dt_b_a … ie=UTF8&psc=1

# 561
  • Мнения: 22
Невена, това ми хареса: "След като лакът ти седи като печеш двойно, просто печи двойно. Прави тънки слоеве! Можеш да лакираш и печеш двете ръце заедно и така да пестиш време. Лакираш 4 пръста на лявата ръка с палеца на дясната и печеш двойно заедно."
Толкова време я имам тази лампа никога не се бях сещала и винаги се ядосвам, че накрая трябва да пека двата палеца... Много хитро!!! Иначе RCM са пуснали сега и лампа за цялата ръка, но ми се вижда доста пари.

# 562
  • София
  • Мнения: 470
Да ви питам, дали може, на 5 дневен лак да му сложа отгоре топ и да го изпека?

# 563
  • Мнения: 22
Да ви питам, дали може, на 5 дневен лак да му сложа отгоре топ и да го изпека?

Аз съм слагала, но почиствам малко със спирт преди това лака. Не знам дали е правилно така, но по скоро с цел да няма мазнини някакви. Също така на 7 дневен лак съм слагала пласт лак, пека, след това отново топ. Просто за освежаване на цвета и лъскавината примерно.
Но не разбирам много, само моите нокти си правя Simple Smile

# 564
  • София
  • Мнения: 1 780
Днес си получих поръчка на Неес пусната в петък. Номерата, които поръчах са 7539, 7476, 7457 и 7470, както и твърдата база. 7539 е страхотно братче на джапаанката на ЧГ, който търсеше двойник да го погледне задължително. 7457 ми се дублира поне няколко пъти в различни марки, така че ако някой иска можем да разменим. Чисто нов е 😉.

# 565
  • Варна
  • Мнения: 631
Днес си получих поръчка на Неес пусната в петък. Номерата, които поръчах са 7539, 7476, 7457 и 7470, както и твърдата база. 7539 е страхотно братче на джапаанката на ЧГ, който търсеше двойник да го погледне задължително.
Може ли снимки на мостра на 7539 ако е удобно?

# 566
  • София
  • Мнения: 1 780
Днес си получих поръчка на Неес пусната в петък. Номерата, които поръчах са 7539, 7476, 7457 и 7470, както и твърдата база. 7539 е страхотно братче на джапаанката на ЧГ, който търсеше двойник да го погледне задължително.
Може ли снимки на мостра на 7539 ако е удобно?
Много е нефотогеничен, но ще Пробвам утре на дневна светлина да го снимам.

# 567
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
И на мен днес ми пристигна новичко нещо - Мерцедеса ... На Сън 5 макс - нали така казвахме Simple Smile Ще го пробвам в неделя пък да видим дали ще пенсионирам СънОне ... И утре чакам пратка от makeup ... Дано да дойде и заздължително ще се наклепам с 7428 Simple Smile

# 568
  • София
  • Мнения: 470
Искам тези да ги разменя, някой ако си хареса нещо,  ползвани са по 2 пъти!

Скрит текст:

# 569
  • софия
  • Мнения: 1 707
Аз ,аз бях с Джапанката  Blush

Общи условия

Активация на акаунт