СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 844
  • 781
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 711
Да питам тези, които знаете резултата от ПИ бел на Междучасие, по мейл, телефон го разбрахте или посещават децата ви курс там? Синът ми ходи, но нищо не съм получила на мейла си, да звъня ли или още да чакам Simple Smile

# 271
  • Мнения: 8 242
Тази година моят син решава вкъщи основно комбинирани задачи от тестове - нов и стар материал. В повечето сборници тестовете дори за текуща подготовка са структурирани по подобен начин. Единствено, когато учиха разлагане на многочлени, се бяхме концентрирали изключително върху тях за известен период. Но моя си го готвя аз и му знам много добре силните и слабите страни. Още като видя теста съм наясно къде е възможно да сбърка. Проблем е, че е трудно го карам да работи върху проблемните задачи. Успявам де, но с много упоритост от моя страна. И той самият знае върху какво трябва да наблегне, ама пусто магарешки инат.

# 272
  • София
  • Мнения: 2 446
В нашата група в Междучасие вчера са били само 4 деца, моят си тръгнал по средата, че му беше лошо. Не знаем резултат, и мейл няма още.

# 273
  • София
  • Мнения: 3 611
Да питам тези, които знаете резултата от ПИ бел на Междучасие, по мейл, телефон го разбрахте или посещават децата ви курс там? Синът ми ходи, но нищо не съм получила на мейла си, да звъня ли или още да чакам Simple Smile
Резултатите пращат по мейл поне две седмици след изпита.

# 274
  • Мнения: 520
Здравейте, мен ме интересува оценките по ИУЧ имат ли отражение някъде? Само за изчисление на средния успех предполагам? При кандидатстването основно ме интересува, ако се взема предвид оценката по Математика примерно, тази от ИУЧ Математика оказва ли влияние...?
На мен лично, имайки предвид, че Геометрията никога не ми е била любима , като отворя да разглеждам учебника и материала за втория срок, и всеки път ми се изправя косата, но разбира се това чувство не го изразявам гласно...Как смятате да се  готвите по Геометрията - някакви по специални методи?

# 275
  • Мнения: 7 290
И аз нямам резултат от БЕЛ в Междучасие , но и напоследък ще пропуска занятия заради олимпиадите.Вчера излязохме в 7 и се прибрахме в 17 -НОМ , курс по мат. (БЕЛ изпусна) , обяд със сандвичи в ГТ.Следващите два уикенда ще е все така.

# 276
  • у дома
  • Мнения: 7 153
dani 777 ,оценката по ИУЧ мат не ви трябва за кандидатсване.
За геометрията-много,много решаване-от по-прости към по-сложни и описване-в час просто времето не стига за подробно описване...
Някой питаше за Бултест-на мен ми допадаха техните ПИ по математика-сложността им е горе-долу като на НВО.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 09:31 от svetlaem

# 277
  • София
  • Мнения: 8 935
Моята вчера си е получила теста от Междучасие, не съм я питала, колко деца са били. Има 32 точки на преразказа, което много ме радва.

# 278
  • Мнения: 520
dani 777 ,оценката по ИУЧ мат не ви трябва за кандидатсване.

Благодаря ти!

# 279
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Моята дъщеря трудно усвоява материала по математика за 7 клас, камо ли да преговаря назад...направо нямам идея кога ще се случи и дали.
Вчера прави отново тестове по БЕЛ като на един от въпросите, съдържащи факти от биографии на бълг.творци, беше изпаднала в потрес - откъде - накъде трябвало да знае кой свирил на цигулка и в кои градове бил учил основно и средно образование ?!? Само 1 позна, и то защото пишеше, че е роден в Сопот Wink В училище не наблягат на биографиите, но явно за матурите ще трябва да ги прочете по-обстойно. Иначе, още влачат "Немили-недраги" в клас.

# 280
  • Мнения: 3 491
В Регалия има места, но в случай, че се платят и двата ПИ:grinning: Хубавото е, че имах пари, защото трябваше да платя и за един приятел на сина ми ...

# 281
  • Мнения: 6 615
Бисквитка, говори ми за трудно усвояване на математиката в седми клас, говори ми...Моята  е по същия начин. Не решава бързо задачите, допуска грешки и от недоглеждане, все бърза за някъде.

# 282
  • София
  • Мнения: 1 532
В Регалия има места, но в случай, че се платят и двата ПИ:grinning: Хубавото е, че имах пари, защото трябваше да платя и за един приятел на сина ми ...
Каква е цената за двата? За един видях, че е 25 лв.

# 283
  • София
  • Мнения: 476
Здравейте , момичета. В това зимно време са ме налегнали мисли за лятото. Някоя от вас дали има наблюдения при седмокласниците до кога е оформянето за края на годината??? Питам, защото миналата година в нашето училище след НВО, деца от седмите класове почти не се виждаха в училището.

# 284
  • Мнения: 3 491
Рени, 50 лв. Аз се притеснявам в това вирусно време  да не се разболее и исках другата седмица да платя, но поне няма да се разкарвам...

Общи условия

Активация на акаунт