СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 10

  • 24 840
  • 781
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 602
Judy, като мине при на и ще споделя.

Джина, твоите седмокласници ще ходят ли на ПИ по Мат? Моника се е затънала и категорично отказва да ходи на ПИ мат на този етап. Виж, по БЕЛ чака на нисък старт.

# 301
  • Мнения: 1 951
Бисе, сега видях, че ще има пробен НВО по математика във Вазов. Нашите знаели, но пропуснали да ми кажат Angry
На 15.02., събота, да. Димитър ми е казал и ще ходи.

Бисе, явно аз до такава степен съм му се качила на главата, че изобщо не е стоял въпроса да ходи или не. Приел го е като задължение. Още когато в училище са им казали се е записал.

# 302
  • Мнения: 6 602
Дикси, Митко е Ричард Лъвското сърце( а и се 6правя отлично по мат), но Моника, за да  накарам да се яви сега на ПИ мат, трябва да прибегна до услугите на анестезиолог...Доброволно- нивгаш по мат!

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 16:10 от Biserka_a

# 303
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Бисерка, разсмя ме ...Smile Дъщеря ми е същата - по математика ще иде на пробен изпит само принудително. Дадох й да прави тестове тези дни, ами какво да ти кажа - същата като Моника - 5 теста по БЕЛ е направила и 1 по математика, и то не целия, защото някои неща не ги били учили още.

# 304
  • Мнения: 3 491
Аз го привличам с това, че ще ходи с приятел. Иначе никакъв шанс да си загуби неделята, особено за математика. После ще ги водим някъде
Пък и тези ПИ са си време за допълнително решаване на задачи, което иначе надали би отделил. Това даже ми е по-важно от резултатите.
Да, ПИ на "Регалия"са в 119, но заплащането на таксата е в Института по математика и информатика.

# 305
  • Мнения: 138
Джина, при нас положението е следното: от няколко злини, да изберем най- малката.

И аз вече съм на този принцип, проучвам всякакви уч-ща с по-ниски балове и търся поне английския да е с повече часове. За съжаление списъка ми е доста късичък все още.

# 306
  • Мнения: 3 054
Предлагам младеж, който да прави математиката на девойките, докато те му поемат БЕЛ-а. Grinning

# 307
  • Мнения: 5 283
А, че кой ще ги пита дали искат да ходят Simple Smile Макар че едва ли ще кандидатстват с математика, но искам да ги видя на какво ниво са. Здравко уж ходи на мат. и пак е с 4 за срока. А Ивайла на нищо не ходи и е с почти отличен успех, но пък не знам дали не й ги пишат така, че си я знаят, че е кротка. Това дете един път не го видях да седне да учи, как ги изкарва тези оценки, не знам. Та ще ми е интересно да видя как ще се справи и тя Simple Smile

# 308
  • Мнения: 6 602
Солничка, имаме сделка!
Ама, що да не се промени НВО и да го направят като групов проект? Така де, хем екипна работа, хем добри резултати за  статистиката на МОН, хем няма да проверяват много тестове. Що да се мъчат хората, само работа да им отваряме.

Джина, питам аз, питам, защото лъв като се обиди и става положението натопорчено:)

Доди, какво стана с вица? Simple Smile

# 309
  • Мнения: 569
Специално за Бисето:
Скрит текст:
Един млад, красив и изключително богат бизнесмен искал да се ожени, но се колебаел между три жени. И трите невероятни красавици, умни ...Като не могъл да избере решил да ги изпита. Дал на всяка от тях голяма сума пари да види какво ще направят с нея. Първата отишла и си купила много луксозни дрехи, бижута и парфюми. Каза му "Искам да изглеждам добре, когато стоя до теб защото те представям." Втората отишла и купила неща за нея и неща за него - за да са представителни и двамата. Третата взела парите завъртяла ги, удвоила ги и му върнала половината. Той се оженил за тая с най-големите цици.

# 310
  • Мнения: 6 602
Доди, 😃😃😃,доказано е, че на мъжовците им е слаб ангелът:)

# 311
  • Мнения: 8 241
Силна Плевенска група се е събрала тук 😃
Аз не знам ПИ в нашето училище кога ще са. Със сигурност знам, че ще има, защото го казаха на първата родителска среща есента, а и познавам много деца, които миналата година се явяваха.
При нас изборът е още по-ограничен, мисля, а уж сме областен град. Общо взето избираш между математическа, чуждо-езикова АЕ, НЕ или БХ. Ако си остане тук се цели в математическата паралелка, просто изобщо няма какво да ги мисля. И другото е Правец, ако не му мине меракът до кандидатстването. Аз се опитвам да го разколебая, но засега не поддава.

# 312
  • София
  • Мнения: 2 446
Нашият училищен пробен пропадна заради грипната ваканция. Сега май ще направят само на първите модули опит. Преразказът трябваше да е отделно, когато имат 2 часа блок.
Нещо споменаха, че този срок всеки месец ще правят по един ПИ, но не съм сигурна, че разбрах правилно.

# 313
  • Мнения: 6 602
Ston, Правец не е толкова далече, ще го наглеждаме детето. Не бой се:) и от нашето училище доста деца са се ориентирали към Правец.

# 314
  • София
  • Мнения: 5 029
Трябва да се кандидатства за финансова помощ и в документите да се "чекне" опцията, че се кандидатства и за стипендия. За да поканят детето за изпитването за стипендия в АК, има две условия: ниски доходи и добро представяне на изпита. Не е указано под какъв праг доходи, нито над какъв праг резултат на входния изпит.

Общи условия

Активация на акаунт